VUAB Pharma a.s.


Vltavská 53, Roztoky 252 63
Společnost VUAB Pharma a.s. se sídlem v Roztokách u Prahy se zabývá výrobou a distribucí léčivých látek a platinových specialit pro výrobu protinádorových léčiv. Nabízíme také možnost smluvní výroby vysoce účinných látek a poskytujeme volné kapacity našich chemických a mikrobiologických laboratoří. Jsme součástí významné průmyslové skupiny SAFICHEM GROUP. Současnou orientaci naší společnosti můžeme členit do tří základních oblastí a to na oblast biotechnologií, kde vyrábíme účinnou látku Nystatin (pro lidské i veterinární užití), dále na výrobu konečných lékových forem (výroba suchých injekcí) a v neposlední řadě rozvíjíme od roku 2004 na naší pobočce v Brně rozsáhlý projekt vývoje a výroby onkologických intermediátů, API a konečných lékových forem určených pro onkologická onemocnění. Naše společnost má rozsáhlou spolupráci s vysokými školami a klinickými pracovišti, která nám umožňují řešení rozsáhlé a komplexní problematiky nových vysoce účinných prostředků pro terapii v oblasti onkologických onemocnění. Vlastní výroba těchto látek je realizována ve výrobním závodě v Brně, který rovněž disponuje příslušnými certifikacemi opravňující farmaceutickou výrobu. V sídle společnosti se rovněž nachází vývojové centrum.

Naše produkty:
- nystatin - mimořádně účinný proti kvasinkovým plísním
- suché injekce Hydrocortison, Thiopental a Suxamethonium -- součást základního vybavení každého operačního sálu
- NGS diagnostická souprava - pro optimalizaci léčby kolorektálního a nemalobuněčného karcinomu plic
- onkologie - platinové speciality pro léčiva a cytostatické léčivé látky Oxaliplatin a Dacarbazin.

Naše pobočka:
Pobočka API Brno
Výroba onkologických API Oxaliplatin, Dacarbazin
Karásek 1i, 621 00 Brno

Sídlo společnosti:
Výroba suchých injekcí a Nystatinu
Vltavská 53, 252 63 Roztoky

Produkty
  • doplňky stravy, vitaminové doplňky, nabídka léčiv, nabídka léků, farmakologické přípravky, přírodní léčba, klinické testování léků, zásobování lékáren

Carling Technologies (jističe) určené pro náročné aplikace.
Frekvenční měniče – maximální efektivita a výkonnost elektromotorů.

Obec Střelice okres Znojmo, vodní nádrž Jevišovice, ráj rybářů, ubytování, kempy, barokní zámky.

Obec Střelice okres Znojmo, vodní nádrž Jevišovice, ráj rybářů, ubytování, kempy, barokní zámky

Související články
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

CELOMED s.r.o.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Klášterní officína s.r.o.

Bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání pro děti i dospělé - přírodní léčba chřipky a nachlazení

Chřipka a nachlazení nemusí nutně znamenat jenom léčbu chemickými medikamenty. Často, a to nejen při léčbě těchto neduhů, se vyplatí čerpat ze zkušeností našich předků. V Klášterní officíně navazujeme na tradici středověkých klášterních lékáren, přičemž se snažíme o znovuobjevení zapomenutých receptur na tinktury, bylinné sirupy a další přírodní produkty. Zajímavými a v zimě velmi oblíbenými sirupy z naší produkce jsou pak bylinné sirupy na podporu imunity a na odkašlávání. A to jak pro dospělé, tak i pro děti již od 1 roku.


Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Galenická laboratoř Ostrava

Výroba léčiv, doplňků stravy a kosmetiky

Léčiva, kosmetika, různé doplňky stravy a další přípravky podléhají přísným kritériím v oblasti technologických a hygienických norem a také vyžadují potřebnou certifikaci. Čeští výrobci, mezi které patří také Galenická laboratoř Ostrava, náleží mezi farmaceutické špičky. Splňují veškeré požadavky a přísné podmínky pro co nejkvalitnější výrobky, které se následně dostanou do rukou zákazníků.


Firemní články
Výroba a distribuce léčivých látek a platinových specialit, protinádorová léčiva, vývoj NGS, recyklace Pt sloučenin

Výroba a distribuce léčivých látek a platinových specialit, protinádorová léčiva, vývoj NGS, recyklace Pt sloučenin

Společnost VUAB Pharma a.s. se sídlem v Roztokách u Prahy se zabývá výrobou a distribucí léčivých látek a platinových specialit pro výrobu protinádorových léčiv.


Výrobce farmaceutických produktů pro onkologické pacienty

Výrobce farmaceutických produktů pro onkologické pacienty

Tradiční český výrobce v oblasti farmacie. Výroba Nystatinu, projekt vývoje i výroba onkologických intermediátů, API a konečných lékových forem určených pro onkologická onemocnění.