Tomáš Matouš


Pod šancemi 444/1, Praha 9 – Vysočany 190 00
Telefon: +420 775 721 727

Tomáš Matouš se zabývá truhlářskými a tesařskými pracemi, především pak výrobou kuchyní a nábytku na míru. Doba výroby nábytku a kuchyní se pohybuje v rozmezí 3 až 10 týdnů. V rámci kuchyňský linek provádí veškeré práce – zaměření, návrh, montáž včetně zapojení veškerých spotřebičů.

Nábytek na míru:
- ložnice
- šatny
- vestavěné skříně
- kuchyňské linky
- koupelny
- pracovny
- kanceláře
- kavárny
- interiéry na klíč
- vestavná patra
- obklad stěn exteriérů
- altány.

Při výrobě kuchyní spolupracujeme pouze s renomovanými dodavateli spojovacího materiálu. Kování odebíráme od společnosti Blum s doživotní zárukou, Grass, Salice, Camar a Hettich, zásuvky Metabox, výklopy horních skříněk Aventos, Tandembox s otvíráním SERVO DRIVE.

K výrobě kuchyňských dvířek používáme lamino, dýhu, folie, masiv, hliník, lak, senosan, Thermopyl. Pro pracovní desky používáme copan, lamino, žulu nebo technistone. Taktéž dodáváme spotřebiče značek Whirpool, Siemens, Bosch, Liebherr, Miele a další.

Výrobě kuchyní, nábytku či vestavěných skříní se věnujeme již od roku 1993. Pro pana Matouše je nejdůležitější spokojený zákazník, proto k výrobě využívá pouze kvalitní materiály a při výrobě dbá na detail.

IČ: 48087718
DIČ: CZ7103170019
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Telefon:
+420 775 721 727

Email:
tomas.matous@seznam.cz

Web:GPS: 50°5′53.41″ N, 14°30′8.96″ E

QR kód firmy Tomáš Matouš

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách.

Cestovní kancelář AGL travel Praha, last minute, poznávací pobyty, exotika, pobyty na horách

Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky.

Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.


Postele, skříně, matrace a rošty

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

HOME STYLE s.r.o.

Luxusní nábytek do vašich domovů, který znamená jedinečnost

Zařízení interiéru patří k základním potřebám každého jedince. Co člověk to jiný vkus a v krvi každého koluje touha po individuálním řešení dle vlastních představ. Je skvělé, když se dají představy naplnit a přesně o to se snaží i společnost HOME STYLE s.r.o., která se zabývá novými trendy interiérového nábytku a to nejen v České republice, ale celosvětově.


Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství Radim Sladký

Truhlářství Radim Sladký: kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru

Truhlářství, které vám splní každé přání – to je truhlářství Radim Sladký. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně i další nábytek na míru. Postaráme se o zaměření prostor, výběr materiálů, grafický návrh, výrobu i dopravu a montáž nábytku. Ať už tedy toužíte po nové kuchyni nebo potřebujete vybavit kancelář, jsme tu pro vás.