KAISER s.r.o.


Nádražní 753, Rožmitál pod Třemšínem 262 42
Telefon: +420 721 381 426

Firma KAISER s.r.o. byla založena v roce 2001 a zaměřovala se na pilařskou výrobu, manipulaci dřeva a obchodem se dřevem.

V roce 2002 rozšířila činnost o lesnictví a služby. Zabývá se výrobou stavebního i truhlářského řeziva, výrobou palet, tesařskými pracemi.

K dalším činnostem patří pěstování a ochrana lesa, těžba a odvoz dřeva, výkup dřeva, obchod se dřevem.

Poskytuje služby pro vlastníky lesa. Zalesňuje plochy, pečuje o krajinu, zajišťuje meliorace vodních toků a opravy lesních cest.

Staví i drobné dřevěné stavby. Má lesní školky, jejichž plocha je 19 ha.

V neposlední řadě má na starosti péči o obory: Hedvika v Hutích pod Třemšínem a o pronajatou oboru Aglaia nedaleko Dobříše. Organizuje poplatkové lovy.

IČ: 26733102
DIČ: CZ26733102
Okres: Příbram
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 300 mil. až 500 mil. Kč

Telefon:
+420 721 381 426
+420 602 357 592
+420 318 665 205

Email:
kaiserj@tiscali.cz

Web:


GPS: 49°35′58.7″ N, 13°52′13.48″ E

QR kód firmy KAISER s.r.o.

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Výroba dřevěných spárových desek u rodinné firmy Podhaji

PODHAJI s.r.o.

Výroba dřevěných spárových desek u rodinné firmy Podhaji

Dřevěné prvky umějí zkrášlit každou domácnost, ať už si je vyberete v jakémkoliv provedení. Podlaha, obklad, schodiště, nábytek nebo třeba kuchyňská linka. V každém případě byste měli dobře vybírat, abyste zvolili produkty od skutečně kvalitního prodejce. A co dělá prodávané kousky kvalitními? Samozřejmě hlavně materiály, ze kterých jsou dané kusy vyrobené. Proto byste se vždy měli pídit i po dodavateli. Mezi dodavatele materiálu pro přední české výrobce patří i společnost Podhaji, rodinný podnik patřící mezi významné producenty dřevěných prvků v České republice.


Odborník na řezivo a jeho další zpracování

PILA POTŠTÁT s.r.o.

Odborník na řezivo a jeho další zpracování

Společnost PILA POTŠTÁT s.r.o. se sídlem v Potštátě v okrese Přerov je tradičním výrobcem řeziva a jeho dalšího zpracování. Společnost má vlastní velkou pilnici a sušárnu dřeva, která je certifikována na ošetření řeziva v sušárně. Společnost nabízí veškeré služby spojené s výrobou řeziva, jako je tepelné ošetření řeziva, certifikace dřeva IPPC, ISPM a HT.


Pěstujeme lesní sazenice pro další sadbu s radostí a vstřícností

PROPLANT GROUP s.r.o.

Pěstujeme lesní sazenice pro další sadbu s radostí a vstřícností

Morava je krásné místo, kde se ještě pořád vidí kvalitní práce a také krásná příroda. Pokud tyto dvě věci snoubíte dohromady, tak vám může vzniknout právě náš sortiment lesních sazenic pro výsadbu do lesů a školek. Našimi hlavními produkty jsou tak prostokořenné ale i obalené lesní sazenice. Provozovna se nachází v areálu ZD Kelečsko.


Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů

Pila Benda s.r.o.

Výroba různých druhů palet podle přání odběratelů

Když se řekne europaleta, tak jde o čtyřstrannou dřevěnou paletu splňující mezinárodní předpisy, tedy normy, která je vhodná i pro manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Pro uspokojení požadavků každého zákazníka se vyrábí různé druhy palet, které se liší rozměry, nosností, hmotností, celkovým zpracováním a konečným využitím. A široké spektrum palet pro vás na míru vyrobí firma Pila Benda s.r.o.