PODSTRÁNKY

Prezentační služby pro firmy, PR články, SEO optimalizace, výroba webu

Prezentační služby pro firmy, PR články, SEO optimalizace, výroba webu
Evropská databanka nabízí svým klientům širokou škálu prezentačních služeb. Stěžejní je uvedení klienta v rozsáhlém on-line katalogu firem. Firemní prezentace jsou v různém rozsahu doplněny o grafické materiály i cizojazyčné mutace. Na specializovaných serverech s vysokou návštěvností poskytujeme svým klientům prostor k zveřejňování i časové omezených akcí, např. slev či novinek. Atraktivní službou je také prezentace formou PR článků. Nedílnou součástí služeb Evropské databanky je i tvorba webových stránek. Při realizace všech prezentačních služeb klademe velký důraz na SEO optimalizaci.

Telefonní informační služba, tvorba oborových databází, marketing, poptávky a nabídky

Telefonní informační služba, tvorba oborových databází, marketing, poptávky a nabídky
Evropská databanka poskytuje informační a marketingový servis pro firmy. Je provozovatelem databáze českých firem na webu www.edb.cz, na kterém najdete spousty informací o jednotlivých firmách, jejich výrobcích a službách. Na portálu Evropské databanky jsou k dispozici podrobné informace o více jak 400.000 firmách, poptávky českých i zahraničních firem, ale i veřejné zakázky. Marketingové rešerše jsou nedílnou součástí služeb Evropské databanky.

Reklamní služby pro zvýšení image firmy napříč internetem

Reklamní služby pro zvýšení image firmy napříč internetem
Evropská databanka poskytuje svým klientům širokou nabídku reklamních služeb. K nejefektivnějším způsobům oslovení zákazníků patří PPC reklama, bannerová reklama a remarketing. Evropská databanka doporučí svým klientům nejvhodnější formu reklamy a následně zajistí její realizaci. Kampaně jsou průběžně monitorovány, optimalizovány a vyhodnocovány. Tradiční formou zviditelnění klienta, kterou Evropská databanka také nabízí, jsou předřazené zápisy v databázích.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Evropská databanka s.r.o. oddělení zahraničních služeb
WEBOVÁ STRÁNKA
Evropská databanka s.r.o.
www.sturza.cz
Adresa

Adresa

Hviezdoslavova 1196/53a, Slatina
Brno 627 00

ales.sturza@edb.cz
+420 606 754 156


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha