Stavby a izolace Praha s.r.o.


Na dolinách 362/44, Praha 4 - Podolí 147 00
Izolace a izolační práce:
- fasády
- střechy.

Stavební práce:
- hrubé stavby
- rekonstrukce koupelen
- opravy elektroinstalací
- opravy zdiva
- zednické práce
- topenářské práce
- elektrikářské práce
- demoliční práce
- tesařské práce
- pokrývačské práce
- sanace
- výkopy příkopů, jam, přípojek, základů.

Produkty
  • izolování a hydroizolace, tepelné izolace, zateplení budov a fasád, izolace proti chemikáliím

Zpracování technického kamene do interiéru Pardubice, komplexní dodávky materiálů do interiéru.

Zpracování technického kamene do interiéru Pardubice, komplexní dodávky materiálů do interiéru

Oděvní a dekorační látky, bytový textil, textilní zboží i záclony, prodejna Rychnov n. K..

Oděvní a dekorační látky, bytový textil, textilní zboží i záclony, prodejna Rychnov n. K.

Související články
Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

ROMAn s.r.o.

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již od roku 1992.


Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Stavby Nisa, s.r.o.

Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Rozhodli jste se provést rekonstrukci domu či jeho zateplení? Jde o komplexní úkon, vyžadující odborníky z mnoha oblastí. Společnost Stavby Nisa s.r.o. se zabývá výstavbou nových domů, bohaté zkušenosti má však i v oblasti provádění rekonstrukcí a zateplování. Disponuje řadou řemeslníků z různých oborů, díky čemuž poskytuje komplexní služby.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Firemní články
Zrekonstruovaný dům a zateplení fasády. Kdo by nechtěl bydlet komfortně?

Zrekonstruovaný dům a zateplení fasády. Kdo by nechtěl bydlet komfortně?

Po pádu železné opony se i v Česku projevil příznivý trend ve zvelebování příbytků a celkových rekonstrukcí domů a bytů. Komplexní rekonstrukce staveb jako jsou rodinné a panelové domy, veřejné, ale také historické budovy, k dnešní moderní době, kdy se snažíme žít pohodlně, ale zároveň úsporně a šetrně k naší přírodě, zkrátka patří.


Zateplení fasád, stavební práce, Praha

Zateplení fasád, stavební práce, Praha

Postavit dům je kumšt. Mohlo by se zdát, že jeho zateplení už bude jen třešničkou na dortu. Jenže i zateplení fasád představuje náročnou práci, kterou zvládnou jen zkušení profesionálové. Ty najdete ve společnosti Stavby a izolace Praha. Naší hlavní činností je právě zateplení fasád. Provádíme: - Tepelné izolace - Zvukové izolace - Prachové izolace - Protipožární izolace - Vodotěsné izolace Využíváme kvalitní izolační a hydroizolační fólie od osvědčených dodavatelů. Naši zkušení a precizní zaměstnanci provádí izolace na stavbách jakéhokoliv rozměru a typu. Jsme proto schopni provést izolaci rodinných domů, ale i historických objektů nebo průmyslových hal. S izolacemi a hydroizolacemi fasád a střech máme bohaté zkušenosti. Každý typ domu si vyžaduje jiný přístup, jiný druh použitého materiálu, atd. U nás pracují jen profesionálové, kteří svému řemeslu rozumí. Proto přesně víme, který typ materiálu je nejvhodnější zrovna pro vaši budovu. Zateplovací práce jsou základní činností společnosti Stavby a izolace Praha. Jak už ale název firmy napovídá, umíme toho mnohem více. Provádíme také veškeré stavební práce. V Praze a okolí se proto podílíme na stavbě nových domů, rekonstrukcích starších objektů a bytů, půdních vestaveb a nástaveb, atd. V oblasti stavebních prací mimo jiné nabízíme: - Hrubé stavby - Rekonstrukce koupelen - Opravy elektroinstalací - Opravy zdiva - Zednické práce - Topenářské a elektrikářské práce - Demoliční práce - Sanace - Výkopy příkopů, jam, přípojek či základů - A mnoho dalších


Izolace střech Praha

Izolace střech Praha

Firma Stavby a izolace Praha s.r.o. se specializuje na: - Ploché i šikmé střechy včetně zateplení. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Stavební práce, Izolace -zateplování a Rekonstrukce

Stavební práce, Izolace -zateplování a Rekonstrukce

Provádíme kompletní stavební práce, novostavby i rekonstrukce. Nabízíme zateplování budov, realizace fasád, vodotěsných izolací a střech. Vlastníme ISO 9001:2001. Izolace a zateplování budov, fasády, vodotěsné izolace, střechy (ploché i šikmé s tvrdou krytinou), rekonstrukce balkonů a lodžií, půdní vestavby a nástavby, sádrokartony, poradenství. Stavební práce: - hrubé stavby - rekonstrukce koupelen - opravy elektroinstalací - opravy zdiva - zednické práce - topenářské práce - elektrikářské práce - demoliční práce - tesařské práce - pokrývačské práce - sanace - výkopy příkopů, jam, přípojek, základů.