Marcons International s.r.o.


Služeb 609/6, Praha 10 - Malešice 108 00

Značková stavební chemie:
MAPEI, Schönox, Sika, Schomburg
Excel-Mix, Weber
Schlüter Systems a další.

Nářadí a vybavení pro obkladače, stavaře a podlaháře.

Lišty a profily - ukončovací, dilatační, přechodové, dekorační...

Dodáváme kompletní systémy např. pro:
- balkóny a terasy
- koupelny
- bazény
- podlahy
- sanace

Konkrétní příklady produktů:

Stavební lepidla mnoha typů, lepidla na obklady a dlažbu, hydroizolace, hydroizolační stěrky, samonivelační stěrky, vyrovnávací stěrky, opravné malty, kotvící a spojovací můstky, penetrace, spárovací hmoty, pružné tmely (silikonový, akrylátový, polyuretanový, MS-polymerový, SMP...), epoxidové pryskyřice, podlahové i stěnové nátěry a mnoho dalšího.

IČ: 28236190
DIČ: CZ28236190
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Martin Hruška

Mapei Praha

Mapei Praha

Mapei Praha LEPIDLA – prakticky na vše co se na stavbě vyskytuje - SPÁROVAČKY – nenasákavé, protiplísňové, v desítkách barev a odst. - SAMONIVELAČNÍ HMOTY – cementové i anhydritové - VYROVNÁVACÍ A VYHLAZOVACÍ STĚRKY - na podlahy i stěny - HYDROIZOLACE – stěrky, nátěry, krystalizační, zamezení průsaků - BETONOVÉ SMĚSI A CEMENTY – standard i rychletvrdnoucí - SANACE BETONŮ A ZDÍ – zamezení vlhkosti, odstranění a prevence plísní - MALTOVÉ SMĚSI – jádrové, zdící, omítkové - OMÍTKOVÉ SYSTÉMY - sanační, lehčené... - ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY - kompletní sortiment - ADHEZNÍ MŮSTKY


Mapei prodejci

Mapei prodejci

Mapei. Zajišťujeme CHYTRÉ STAVEBNÍ MATERIÁLY s plným servisem – od poradenství až po dopravu až na místo.


Mapei

Mapei

Zajišťujeme CHYTRÉ STAVEBNÍ MATERIÁLY s plným servisem – od poradenství až po dopravu na místo.


Systémy pro obklady, dlažby, kámen, koupelny...

Systémy pro obklady, dlažby, kámen, koupelny...

Jsme specializovaní dodavatelé materiálů pro obklady a dlažby (z keramiky i přírodního a umělého kamene). Nabízíme široké spektrum lepidel na všechny druhy podkladů, barevné spárovací hmoty a tmely, nivelačky, opravné malty, hydroizolace, atp. Vedeme také související sortiment jako lišty či nářadí. Rádi Vám poskytneme podrobné informace a poradenství. Umíme pomoci nalézt řešení i náročných úkolů či problémů. Zastupujeme přední výrobce stavební chemie: MAPEI, SCHÖNOX, SCHOMBURG, SIKA, SOPRO, SCHLÜTER SYSTEMS. a další.


Systém pro balkóny a terasy

Systém pro balkóny a terasy

Nabízíme certifikované systémy pro řešení často podceňovaných a následně zatékajících balkónů a teras. Pomůžeme Vám předejít problémům či vyřešit ty stávající. Rádi Vám poskytneme informace a poradíme z pozice nezávislého dodavatele. Specializujeme se na stavební materiály a řešení tohoto druhu. Dodáváme produkty předních výrobců jako jsou MAPEI, SCHÖNOX, SCHOMBURG, SCHLÜTER SYSTEMS, SOPRO, SIKA, a dalších.


Produkty MAPEI, SOPRO, SCHÖNOX, QUICK-MIX, PREMIX, WEBER - Praha

Produkty MAPEI, SOPRO, SCHÖNOX, QUICK-MIX, PREMIX, WEBER - Praha

Potřebujete stavební materiál? Máte stavební problém? Obraťte se na nás! Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti výběru a dodávek materiálů stavební chemie i dalšího. Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější produkty podle Vašich konkrétních požadavků a možností ze široké nabídky různých výrobců, poskytneme Vám poradenství a technickou podporu, zajistíme vybraný materiál za výhodné ceny a dopravu na místo (Praha a okolí). Zajistíme, aby jste se nemuseli starat o shánění a dodávky materiálu a mohli se soustředit na Vaši práci. A to vše za skvělé ceny. V našem sortimentu naleznete například: Samonivelačky, lepidla, spárovačky, penetrace, hydroizolace, cementy, betonové směsi, přísady do betonů, sanace betonů a zdí, opravy nosných konstrukcí, maltové směsi, omítkové systémy, nářadí, lišty ukončovací i dilatační, antigraffiti a mnoho dalšího. Nabízíme produkty firem: Mapei, Sopro, Schönox, Quick-mix, Premix, Weber Terranova, Ladax, Czech Trim a dalších... POMÁHÁME PROFESIONÁLŮM VYNIKNOUT S našimi službami se již nebudete zdržovat hledáním, výběrem a poptáváním materiálu a budete se moci zaměřit na Vaši práci. KONTAKTUJTE NÁS!


Dodávky a poradenství v oblasti stavební chemie - Praha a okolí

Dodávky a poradenství v oblasti stavební chemie - Praha a okolí

Potřebujete stavební materiál? Máte stavební problém? Obraťte se na nás! Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti výběru a dodávek materiálů stavební chemie i dalšího. Pomůžeme Vám vybrat nejvhodnější produkty podle Vašich konkrétních požadavků a možností ze široké nabídky různých výrobců, poskytneme Vám poradenství a technickou podporu, zajistíme vybraný materiál za výhodné ceny a dopravu na místo (Praha a okolí). Zajistíme, aby jste se nemuseli starat o shánění a dodávky materiálu a mohli se soustředit na Vaši práci. A to vše za skvělé ceny. V našem sortimentu naleznete například: Samonivelačky, lepidla, spárovačky, penetrace, hydroizolace, cementy, betonové směsi, přísady do betonů, sanace betonů a zdí, opravy nosných konstrukcí, maltové směsi, omítkové systémy, nářadí, lišty ukončovací i dilatační, antigraffiti a mnoho dalšího. Nabízíme produkty firem: Mapei, Sopro, Schönox, Quick-mix, Premix, Weber Terranova, Ladax, Czech Trim a dalších... POMÁHÁME PROFESIONÁLŮM VYNIKNOUT S našimi službami se již nebudete zdržovat hledáním, výběrem a poptáváním materiálu a budete se moci zaměřit na Vaši práci. KONTAKTUJTE NÁS!Další produkty a služby
  • ruční nářadí, pneumatické nářadí, vybavení do dílny, elektrické nářadí, nářadí pro pokládku, rotační nářadí
  • chemické výrobky pro stavebnictví, laky a lepidla, přísady do betonu, elektricky vodivé penetrace, vyrovnávací hmoty
  • polymery a plniva, barviva a aditiva, chemické suroviny, tenzidy a superplastifikátory


Související články
Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny
Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny

Vlastní konstrukční návrhy pomáhají ve firmě Libor Brom – Mostr, vytvářet a produkovat originální komponenty do dílen a na další strojírenská pracoviště. Prodávají také nářadí a dokonce vyrobí a namontují sklopný stožár na pouliční osvětlení. Výrobky si sami navrhují a mohou vyrobit i atypické stroje.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Montážní a stavební chemie
Montážní a stavební chemie

Sháníte spojovací materiál, montážní a stavební chemii nebo kotevní techniku? Vše najdete ve velkoobchodním ale i maloobchodním prodeji naší firmy Spojovací a upevňovací materiál – NOVOTNÝ.


Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš
Výrobou stavebních hmot se zabývá firma Tomeš

Výroba stavebních směsí se zaměřuje na speciální lepidla, pastovité, minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Mezi další jejich služby patří prodej ostatních stavebních materiálů.