Rezidence Zvon s.r.o.
Ubytování pro cyklisty v centru Znojma, v blízkosti národního parku Podyjí

Ubytování v luxusu v těsné blízkosti národního parku Podyjí přivítají nejen pěší turisté, rodiny s dětmi, ale i vyznavatelé cyklistiky, kterým se nabízí skvělé možnosti cyklotras ve Znojmě a širokém okolí. Přijměte pozvání do stylově zařízených pokojů Rezidence ZVON přímo v centru Znojma. Cyklistům je dispozici úschovna jízdních kol.

Rezidence ZVON disponuje úschovnou jízdních kol

Cyklovýlety ve Znojmě a okolí, cyklostezky až do rakouského Retzu

Naplánujte si cyklovýlety v malebné přírodě znojemského kraje. Ve Znojmě a okolí čeká na cyklisty množství cyklotras a cyklostezek, třeba cyklovýlet na Nový Hrádek a Hardeggskou vyhlídku nebo lesními cestami na kole na Kraví horu a Sealsfieldův kámen. Vyzkoušejte také cyklistický okruh z Havraníků přes Hnanice a Šatov, avšak můžete se vydat i vinařskými cyklostezkami do rakouského Retzu.

Komfortní ubytování v penzionu Rezidence ZVON


Znojemský penzion nabízí ubytování i pro cyklisty, k dispozici úschovna kol

Po dni stráveném jízdou na kole se budete rádi vracet do příjemného prostředí znojemského penzionu Rezidence ZVON, kde vás čeká luxusní ubytování ve stylově zařízených pokojích se sociálním vybavením. Ráno před dalším cyklovýletem můžete bohatě posnídat formou bufetu, nebo vám na přání připravíme snídaňový balíček. Ani o svá jízdní kola si nemusíte dělat starosti, všem cyklistům je k dispozici úschovna kol přímo v penzionu.

Znojemský penzion nabízí ubytování pro cyklistyUbytování pro cyklisty

Ubytování pro cyklisty

Ubytování pro cyklisty v centru Znojma, v blízkosti národního parku Podyjí

Ubytování v centru Znojma

Ubytování v centru Znojma

Luxusní ubytování v penzionu v historickém centru Znojma

Penzion pro rodiny s dětmi

Penzion pro rodiny s dětmi

Komfortní ubytování se snídaní v penzionu v centru Znojma