Essentra Components s.r.o.


Vídeňská 119, Brno - Dolní Heršpice 619 00
Výroba, velkoobchod, prodej:
plastové výrobky - plasty

Další produkty a služby
  • prodej měkčeného PVC, distribuce prvoplastů, prodej plastových drtí, prodej plastových aglomerátů, distribuce odpadních plastových pytlů
  • kotevní technika, nýtovací matice, závitové vložky, závitové tyče, šestihranné šrouby, samojistící šrouby, šrouby s nákružkem, závitořezné šrouby, samořezné šrouby
  • zpracování plastických hmot, stavební plastové desky, plastové rozvody vody, součástky z plastu, plastové komponenty

MUDr. Josef Dvořák

Související články
Výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

FOREZ s.r.o.

Výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl

Sháníte kovové nebo plastové díly pro automobilový nebo elektrotechnický průmysl? Pak nezoufejte, v obou těchto odvětvích vám bude skvělým partnerem společnost FOREZ s.r.o., jenž vyrábí jak plastové, takt také kovové díly.


Využijte moderní technologie dnešního světa

Elventa LV, s.r.o.

Využijte moderní technologie dnešního světa

Plasty jsou v dnešní době velice využívané pro různé účely. Jsou totiž velice vhodné a cenově přijatelné. My s nimi máme úspěšné zkušenosti. Pokud hledáte vhodný materiál pro váš projekt, nebojte se na nás obrátit. Zajišťujeme jak zpracování materiálu, tak i hledání vhodného řešení, které pro vás bude tím nejlepším.


Vstřikování plastů, výroba plastových výlisků a vstřikovacích forem

INCOT - vstřikování plastů

Vstřikování plastů, výroba plastových výlisků a vstřikovacích forem

Plastové výlisky a vstřikovací formy patří k nejčastějším výrobkům v nábytkářském, dopravním, stavebnickém a dalším průmyslu. Široký sortiment plastových produktů pro různá odvětví a podle vašich požadavků vyrábí firma INCOT – vstřikování plastů.


Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.


Další produkty a služby
Panty a závěsy v mnoha provedeních

Panty a závěsy v mnoha provedeních

Essentra Components vyrábí pod značkou MESAN panty a závěsy v mnoha provedeních, rozměrech a materiálech. Pro použití v exteriéru i interiéru. Provedení: Ploché, rohové, skryté, boční, s pružinou, třecí, aretační, nastavitelné Materiály: Zamak (tlakově litý zinek), polyamid se skelným vláknem, ocel, nerezavějící ocel, hliník a mosaz Povrchová úprava: pochromování, pozinkování, práškové lakování Použití: Rozvaděčové skříně, racky, kolejová vozidla, speciální technika a vozidla, stroje a zařízení, technologický nábytek a vybavení. Kromě standardního sortimentu je možná i výroba komponentů dle dodané výkresové dokumentace. Výrobní kapacity: 7 strojů pro tlakové lití zinku 21 strojů na zpracování plechu 10 obráběcích center 2 linky na práškové lakování V případě zájmu, prosím, neváhejte kontaktovat naše obchodně-technické oddělení.


Zámky, západky a uzávěry v mnoha provedeních

Zámky, západky a uzávěry v mnoha provedeních

Essentra Components vyrábí pod značkou MESAN zámky, západky a uzávěry v mnoha provedeních, rozměrech a materiálech. Pro použití v exteriéru i interiéru. Provedení: Rozvaděčové, kompresní, čtvtotáčkové, s rukojetí, s úchopem, tříbodové, dvoubodové, s táhlem, robustní, posuvné, zatlačovací, s tlačítkem, nábytkové Materiály: Zamak (tlakově litý zinek), polyamid se skelným vláknem, ocel, mosaz, nerezavějící ocel Povrchová úprava: pochromování, pozinkování, práškové lakování Třída ochrany: Krytí IP65 a pro čisté prostory a jiné speciální aplikace je k dispozici i provedení s krytím IP69K. Použití: Rozvaděčové skříně, racky, kolejová vozidla, speciální technika a vozidla, stroje a zařízení, technologický nábytek a vybavení. Kromě standardního sortimentu je možná i výroba komponentů dle dodané výkresové dokumentace. Výrobní kapacity: 7 strojů pro tlakové lití zinku 21 strojů na zpracování plechu 10 obráběcích center 2 linky na práškové lakování V případě zájmu, prosím, neváhejte kontaktovat naše obchodně-technické oddělení.


Access Solutions - víc než jen komponenty

Access Solutions - víc než jen komponenty

Access Solutions - to jsou komponenty pro dveře, dvířka a kryty strojů a zařízení, tedy panty, závěsy, zámky, západky, uzávěry, těsnění, madla, rukojeti aj. Essentra Components si díky akvizici firmy Mesan ještě více posílila pozici předního výrobce a dodavatele konstručních součástek. Výrobní možnosti se tak rozrostly o: 7 strojů pro tlakové lití zinku 21 strojů na zpracování plechu 10 obráběcích center 2 linky na práškové lakování Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme komponenty pro kolejová vozidla, speciální techniku a vozidla, stroje a zařízení, technologický nábytek a vybavení. Naše komponenty však najdou své místo i v dalších průmyslových odvětvích. **************************************** Materiály: Zamak (tlakově litý zinek), polyamid se skelným vláknem, ocel, mosaz, hliník, nerezavějící ocel, polyetylen, pryž EPDM, Delrin Povrchová úprava: pochromování, pozinkování, práškové lakování, matný elox


PŘEPRAVNÍ A BEZPEČNOSTNÍ PLOMBY

PŘEPRAVNÍ A BEZPEČNOSTNÍ PLOMBY

Použití bezpečnostních plomb nabývá celosvětově stále většího významu. Během přepravy je totiž nutno zajistit, aby zboží, materiál či dokumenty byly doručeny spolehlivě a v pořádku, tj. ve stejném stavu, v jakém byly odeslány. Své uplatnění naleznou i v dalších oborech, například distribuci vody, plynu a energií, pro hydranty a hasicí přístroje či jiná zařízení vyžadující pravidelnou revizi. Bezpečnostní plomby jsou pro tyto případy ideálním řešením. Díky nim lze vždy jasně prokázat, zda bylo s přepravovanou komoditou manipulováno a mnohdy dokonce předem od této činnosti odradí. Essentra Components vyrábí a dodává velmi široké spektrum přepravních a bezpečnostních plomb a také ochranných přelepek. Velký výběr z mnoha provedení, materiálů (plastu i kovu), rozměrů i úrovně zabezpečení. Neváhejte, vyberte si z naší nabídky a objednejte si vzorek ZDARMA! ******************************** TECHNICKÉ PARAMETRY Certifikace (dle typu plomby): ISO 17712:2013 C-TPAT Materiály (dle typu plomby): polypropylen, ocel, hliník, ABS, polykarbonát, acetal Standardní barevné provedení (dle typu plomby): bílá, červená, žlutá, modrá, zelená, oranžová Možnost potisku (dle typu plomby): -nápis -logo -sériové číslo -čárový kód ******************************** Jako doplňkový sortiment jsou v naší nabídce také bezpečnostní tašky, pouzdra a obálky na přepravu cenin. Pro více informací kontaktujte, prosím, naše obchodně-technické oddělení.


Vynikající ochrana a izolace  s teplem smrštitelnými bužírkami

Vynikající ochrana a izolace s teplem smrštitelnými bužírkami

Teplem smrštitelné bužírky jsou polyolefínové trubice, které po zahřátí zmenší svůj průměr. Mají univerzální využití k izolaci spojů, svazkování drátů, k ochraně proti korozi a odírání. Vlastnosti jako nízká smršťovací teplota, výborná ohebnost a mechanická pevnost předurčují tento produkt pro široké použití v elektrotechnice, elektronice, automobilovém průmyslu, apod. Teplem smrštitelné bužírky s lepidlem Vynikající těsnicí a izolační vlastnosti Blíže zmíníme smrštitelné bužírky s tavným lepidlem, které se aktivuje při zahřátí. Po smrštění a ochlazení se takto ošetřený spoj stává trvale vodotěsným. Tento typ bužírek je široce využitelný například jako ochrana kabelů, vodičů, elektrických komponentů a různých spojů.


Modely 3D CAD

Modely 3D CAD

Stahujte modely 3D CAD zdarma, rychle, kdykoliv. Důležitou službou, kterou chce Essentra Components poskytovat svým zákazníkům, je možnost vybrat si v daný moment správný produkt pro požadovanou aplikaci. Proto pro všechny naše produkty nabízíme modely 3D CAD, které vám pomohou osadit náš produkt do vašeho technického výkresu. Modely 3D CAD můžete stáhnout ihned a kdykoliv. Integrováním našich produktů do vašeho návrhu šetříme váš čas a pomáháme vám při výběru správné součástky. Všechny modely jsou v univerzálním formátu (.igs), který lze otevřít pomocí většiny softwarových balíků CAD.


Výroba osvětlení

Výroba osvětlení

Komponenty pro interiérová a exteriérová svítidla, stropní a nástěnná svítidla, průmyslové osvětlení, dekorační osvětlení, světlomety do aut, reflektory, zářivky, divadelní a jevištní osvětlovací techniku, světelnou reklamu, LED diody... - kabelové průchodky a vývodky, těsnění a ochranné profily - vázací pásky a montážní příslušenství - kabelové spony a svorky - kabelové příchytky - příslušenství pro plošné spoje - spojovací materiál - příslušenství pro LED diody - maskovací materiály


Jak spolehlivě zamezit  neoprávněnému přístupu

Jak spolehlivě zamezit neoprávněnému přístupu

Zámky a západky Míra zabezpečení vyžadovaná pro zajištění krytů a dvířek se může výrazně lišit. Určité okolnosti vyžadují kvalitní zabezpečení proti neoprávněné manipulaci. Jiné okolnosti vyžadují kvalitní utěsnění před vniknutím prachu a vody. Rozšířený sortiment čtvrtotáčkových a kompresních zámků Essentra Components vám pomůže zvolit správnou úroveň zabezpečení. Kompresní zámky jsou řešením pro aplikace vyžadující pevné utěsnění nebo snížení vibrací. Otočením o 180° se jazýček převede do uzamčené polohy a současně zvedne o 6mm, čímž vytvoří silnější přítlak krytu, potažmo těsnění. Použitím těsnění mezi krytem a rámem dojde ke zvýšení zabezpečení proti vniknutí prachu a vody. V našem sortimentu najdete kompresní zámky pevné (pro daný rozsah uchycení) nebo nastavitelné (pro větší flexibilitu). Nastavitelné kompresní zámky umožňují široký rozsah uchycení pomocí stavitelného šroubu. Kromě toho umožňuje provedení jazýčku aplikaci buď ve standardní nebo obrácené poloze (obrázek vlevo), čímž se rozsah uchycení dále rozšiřuje. Čtvrtotáčkové zámky V oblasti více standardizovaných krytů poskytuje náš sortiment snadno aplikovatelných čtvrtotáčkových zámků řešení pro zamezení vniknutí malých částic. V nabídce jsou různá provedení hlav pro klíče. Novinkou v sortimentu je čtvrtotáčkový zámek z nerezavějící oceli, chránící před kontaminací. Velkou výhodou designu tohoto zámku je jeho snadné čištění. Zámek je ideální pro sterilní prostředí a poskytuje stupeň krytí IP65.


Panty a závěsy

Panty a závěsy

Sortiment hardware od Essentra Components standardně zahrnuje řady pantů a závěsů. Abychom udrželi krok s potřebami našich zákazníků, rozrůstá se pravidelně o nová provedení a rozměry. Mezi novinkami nyní najdete například - třecí panty, které drží v jakékoli požadované poloze - pružinové panty, které umožňující dynamické otevírání a zavírání dveří - skryté závěsy - rozšířené řady navařovacích pantů, nyní v provedení z oceli, nerezové oceli a hliníku - aretační závěsy, které lze polohovat a zadržet každých 30° bez pomocných součástí. Dodáváme je v oboustranném provedení a jsou vhodné zejména pro dveře a kryty strojů, vitríny, lékařské přístroje a zahradní vybavení. • k dispozici 3 hodnoty tření • úhel otevření od 180° do 270° podle kování • z černě eloxovaného hliníku 6060 T5


Ochrana před elektromagnetickým rušením

Ochrana před elektromagnetickým rušením

Feritová jádra Pěnový těsnicí profil EMI Feritová jádra se používají při potlačování elektromagnetického rušení na výstupu ze zařízení nebo na vstupu do zařízení. Vodivé kabely se chovají jako anténa, která může vysílat a přijímat šum. Feritová jádra snižují šum na přijatelnou hladinu. Aplikují se na kabely nebo přímo na desky plošného spoje. Složitá a citlivá elektronická zařízení vyžadují potlačení nežádoucího elektromagnetického rušení (EMI). Feritová jádra poskytují ochranu digitálním zařízením jako jsou například počítače nebo monitory. V našem sortimentu najdete nově také pěnový těsnicí profil EMI, který slouží jako odrušovací prvek pro kryty skříní a elektrických zařízení.


Jak uspořádat kabely a kabelové rozvody

Jak uspořádat kabely a kabelové rozvody

Překážejí vám visící a smotané kabely z počítače nebo kolem pracovního stolu? Pomoc je nasnadě. Náš rychlý ovinovač kabelů slouží přesně k tomu, co hlásá ve svém názvu – ovinutím rychle spojí a zajistí kabely. Po ovinutí jsou kabely chráněny proti poškození a opotřebení bez omezení ohebnosti. Rychlý ovinovač kabelů pomáhá při vytváření bezpečnějšího a uspořádanějšího prostředí. Pomocí tohoto nástroje lze kabely spojit do jediného svazku. Ovinovač kabelů lze používat v domácnostech, kancelářích, u průmyslových pracovních stanic nebo strojního zařízení – kdekoliv, kde potřebujete urovnat kabely, dráty a šňůry.


Eliminujte vibrace, otřesy a chvění

Eliminujte vibrace, otřesy a chvění

Silentbloky Problémem strojních systémů se mohou stát díly způsobující vibrace, které se netýkají jen dílu samotného, ale jsou přenášeny i na celý aparát. Vibrace můžou vyvolávat zvýšenou hlučnost, poškozovat jak samotný díl, tak další součásti strojního systému, na které jsou přenášeny, a můžou rovněž zhoršovat výkonnost celého zařízení. Silentbloky se dají použít pro téměř jakékoli zařízení, kde je třeba omezit přenos škodlivých vibrací, rezonancí a rázů. Lze je aplikovat tam, kde dochází k namáhání v tlaku a/nebo smyku. Kluzná ložiska Kluzná ložiska jsou konstruována pro redukci tření mezi pohyblivými částmi stroje, zajištění jejich správné polohy a přenosu zatížení. Námi dodávaná polyamidová kluzná ložiska bez příruby odolávají nečistotám a některým chemikáliím, mají dobré elektroizolační vlastnosti a jsou vhodná pro nehlučné stroje a zařízení s nízkými otáčkami. Antivibrační nohy Základna nožičky je řešená jako jednodílná konstrukce litinové desky v pryžové podložce zalisované v ochranném krytu. Díky tomuto jedinečnému provedení lze nohy snadněji nastavit pod zatížením a zcela izolovat základnu pohlcující vibrace a rázy. Nohy jsou vhodné pro lisy, razidla, brusky, soustruhy, frézy a strojní zařízení obecně.


Zátky do profilů

Zátky do profilů

Ideální k použití se strojními nohami, s nožičkami s kloubem a s průmyslovými kolečky. Z několika materiálů pro profily čtvercové, obdélníkové a kruhové. Kovové zátky jsou vhodné pro vysokozátěžové aplikace, kde je zapotřebí koncového bodu se závitem. Tyto kovové zátky dodáváme v provedení z oceli nebo hliníku. U plastových zátek se můžete rozhodnout mezi plastovým či kovovým závitem.


Součásti pro stroje a výrobní zařízení

Součásti pro stroje a výrobní zařízení

Naše portfolio zahrnuje velmi rozsáhlý sortiment konstrukčních součástek jak pro stroje a zařízení, tak pro kovový nábytek a další aplikace. U nás vždy najdete vhodnou variantu. Můžete si vybírat z provedení pro lehké, střední či vysoké zatížení, různých materiálů , provedení nebo povrchových úprav. Zámky, západky, panty a závěsy -zámky a kliky -nábytkové zámky -kompresní zámky -průmyslové uzávěry a magnety -panty a závěsy Madla, rukojeti a ovládací prvky -průmyslová madla a rukojeti -zapuštěné rukojeti a úchytky -kulové a kuželové rukojeti -ovládací šrouby a matice -ovládací kola -stavitelné páčky -čepy s pružinou -počítadla otáček -zvedací a závěsné prvky, vázací body Nábytková a průmyslová pojezdová kolečka -nábytková kolečka -dvojitá průmyslová kolečka -plastová průmyslová kolečka -průmyslová kolečka s pryžovým běhounem -průmyslová kolečka s běhounem z polyuretanové pryže -teplotně odolná průmyslová kolečka (+260°C) Nastavitelné nožičky a rektifikační šrouby -nastavitelné nohy pro stroje -standardní nastavitelné nožičky -šestihranné a pryžové nožičky -samolepicí, šroubovací nožičky a dorazy -kloubové kluzáky a nožičky s hřebíkem -sedlové kluzáky a kluzáky do profilů Těsnění, rychloupínky a strojní komponenty -profilová těsnění -rychloupínky -ohebné článkové hadice pro chladicí kapalinu -vodicí lišty a výsuvy -plynové vzpěry -podpěry výklopných dvířek -průzorová okénka -kapsy na dokumenty Zátky, krytky a spojky profilů -zátky do jeklů a trubek -zátky se závitem -spojky jeklů a trubek -návleky a ferule Silentbloky a kluzná ložiska -silentbloky -kluzná ložiska -ozubená kola Příslušenství pro ventilátory -filtry pro ventilátory -chrániče pro ventilátory -příslušenství pro montáž ventilátorů Vše je skladem a připraveno k dodání následující pracovní den. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení, které vám pomůže s výběrem vhodného produktu, vystaví cenovou nabídku či poskytne případné dodatečné informace. Můžete také navštívit náš web nebo si objednat zdarma náš kompletní katalog. V našem sortimentu rovněž naleznete i další produkty, které naleznou své uplatnění snad v každém zařízení: -spojovací materiál vyrobený například z polyamidu (nylonu), chemikáliím odolného PVDF, průsvitného polykarbonátu či teplotně odolných polyetherketonových vláken PEEK® -krytky a záslepky na šrouby a matice -příslušenství pro organizaci a ochranu kabeláže (příchytky, svorky, vázací a stahovací pásky) -prvky pro ochranu a organizaci optických vláken (organizéry, kazety, rozbočovače) -ferity pro ochranu před elektromagnetickým rušením (feritová jádra a perličky) -příslušenství pro desky plošné spojů (rozpěrky, distanční sloupky, podpěrky, vodicí lišty) -příslušenství pro LED diody (světlovody, distanční podložky, držáky) -ochranné prvky pro hydraulické a pneumatické komponenty (krytky, zátky, chráničky) -ochranné a těsnicí krytky a zátky včetně specializovaných provedení pro potrubí a příruby


Nastavitelné nožičky a pojezdová kolečka

Nastavitelné nožičky a pojezdová kolečka

V případě, že potřebujete zajistit mobilitu nábytku, strojů nebo zařízení, pak jste u nás na správném místě. Můžete vybírat z mnoha provedení nábytkových i průmyslových koleček s několika variantami uchycení a pro různé druhy povrchů podlah. K dispozici jsou provedení pevná, otočná a otočná s brzdou, s vidlicemi z pozinkované nebo nerezavějící oceli. Jestliže naopak potřebujete zajistit stabilní polohu a kompenzovat nerovnost povrchu, pak jsou pro vás to pravé řešení nastavitelné nožičky. V naší široké nabídce naleznete nožičky pro lehké i vysoké zatížení, z pozinkované nebo nerezavějící oceli, s pochromovaným krytem, bez nebo s kloubem a mnoho dalších. U nás vždy najdete vhodnou variantu – nastavitelné nožičky a průmyslová kolečka můžete vybírat z provedení pro lehké až vysoké zatížení, různých materiálů, provedení a rozměrů. Nábytková a průmyslová pojezdová kolečka -nábytková kolečka -dvojitá průmyslová kolečka -plastová průmyslová kolečka -průmyslová kolečka s pryžovým běhounem -průmyslová kolečka s běhounem z polyuretanové pryže -teplotně odolná průmyslová kolečka (+260°C) Nastavitelné nožičky a rektifikační šrouby -nastavitelné nohy pro stroje -standardní nastavitelné nožičky -šestihranné a pryžové nožičky -samolepicí, šroubovací nožičky a dorazy -kloubové kluzáky a nožičky s hřebíkem -sedlové kluzáky a kluzáky do profilů Ideální doplněk pro montáž koleček i nožiček tvoří sortiment našich zátek do profilů a narážecích ježků se závitem. K dispozici jsou provedení plastová s kovovým závitem, celoplastová pro lehkou zátěž i celokovová pro vysoké zatížení. Vše je skladem a připraveno k dodání následující pracovní den. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení, které vám pomůže s výběrem vhodného produktu, vystaví cenovou nabídku či poskytne případné dodatečné informace. Můžete také navštívit náš web nebo si objednat zdarma náš kompletní katalog. Portfolio našich produktů také zahrnuje i další druhy konstrukčních součástek: -zámky, západky, závory a kliky -panty a závěsy -podpěry výklopných dvířek -kuličkové výsuvy a vodicí lišty -madla, rukojeti a ovládací prvky -silentbloky -rychloupínky -profilová těsnění


Maskování pro povrchové úpravy

Maskování pro povrchové úpravy

Maskovací materiály se používají při povrchových úpravách, například práškovém nebo mokrém lakování, tryskání, eloxování, pokovování a dalších povrchových úpravách. Chrání hladké i závitové otvory a vnější průměry. K dispozici je i řešení pro nepravidelné tvary ve formě maskovacích pásek. Novinkou v našem sortimentu je barevné provedení silikonových krytek a zátek, kde jedna barva odpovídá jednomu rozměru metrické řady. Přínosem barevného kódování je jednoduché a rychlé rozpoznání správného rozměru a snížení chybovosti při aplikaci maskovacích produktů. Silikonové krytky a zátky (+250°C) -vyznačují se vysokou teplotní a chemickou odolností -opakovaná použitelnost -vhodné pro práškové lakování, pokovování, eloxovaní apod. Krytky a zátky z měkčeného PVC (+210°C) -pružný materiál umožňuje snadnou montáž a demontáž Papírové krytky a zátky (+205°C) -recyklovatelná ekologická varianta Krytky a zátky z pryže EPDM (+180°C) a TPR (+125°C) -hospodárnější alternativa s nižší teplotní odolností Maskovací pásky, disky, čtverce a sáčky -ideální pro nepravidelné tvary a plochy -maskovací pásky nezanechávají zbytky lepidla na chráněném povrchu Závěsné háky -vyrobeny z poměděného ocelového drátu pro dlouhou životnost -49 různých rozměrů a tvarů Pro aplikace, kde nedochází k vlivu vysokých teplot nebo chemikálií je možné použít i naše standardní produkty ze sekce Krytky a zátky. Na výrobu vozíků do sušících a vypalovacích pecí jsou ideální naše teplotně odolná kolečka z fenolu s pozinkovanými nebo nerezovými vidlicemi. Vše je skladem a připraveno k dodání následující pracovní den. Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení, které vám pomůže s výběrem vhodného produktu, vystaví cenovou nabídku či poskytne případné dodatečné informace. Můžete také navštívit náš web nebo si objednat zdarma náš kompletní katalog.


Ohebné hadice pro chladicí kapalinu

Ohebné hadice pro chladicí kapalinu

Tyto hadice složené z kloubových článků tvoří ideální a flexibilní systém pro přívod chladicí kapaliny během řezání, vrtání, soustružení, broušení a dalších způsobech obrábění kovů, proto jsou často využívané jako příslušenství obráběcích strojů. Jednotlivé články jsou vyrobeny z nevodivého a velmi tvrdého materiálu POM (polyacetalu). Tento materiál se vyznačuje rozměrovou stálostí, nízkou hmotností a odolností proti opotřebení. POM rovněž nepřijímá okolní vlhkost, proto je možné jej používat i za nízkých teplot. Provozní teplota našich článkových hadic je od -40°C do +130°C. Jednotlivé články jsou vyráběny ve dvou provedeních - s vnitřním průměrem 1/4“ nebo 1/2“. Varianta s průměrem1/4“ dosahuje přímého tlaku cca. 2-3 bar (30-45 PSI) a průtoku cca. 950 l/hod, varianta s průměrem1/2“ dosahuje přímého tlaku cca. 1,5-2 bar (20-30 PSI) a průtoku cca. 1800 l/hod. K sestavení flexibilní článkové hadice je k dispozici pět různých komponentů: Kloubový článek Hrdlo Koncovka plochá Koncovka válcová Redukční rozdvojka Vše je skladem a připraveno k dodání následující pracovní den. Pro více informací nebo vystavení cenové nabídky, kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení nebo navštivte náš web.


Elektro a PCB příslušenství

Elektro a PCB příslušenství

V našem sortimentu naleznete velmi široké spektrum produktů pro organizaci a ochranu kabeláže včetně produktů navržených speciálně pro optická vlákna; spolehlivou ochranu před nežádoucím elektromagnetickým rušením jak pro kabely, tak pro desky tištěných spojů; uchycení plošných spojů či příslušenství pro LED diody a ventilátory. Elektropříslušenství: -vázací a stahovací pásky, příslušenství -teplem smrštitelné bužírky -hadice na ochranu kabelů a příslušenství -standardní a odlehčovací průchodky, krycí zátky -kabelové vývodky a příslušenství Prvky k optickým vláknům: -optické kazety a organizéry s příslušenstvím -příchytky pro optická vlákna s příslušenstvím -kruhové organizéry a vodící prvky pro optická vlákna -ochranná trubička proti nadměrným ohybům s příslušenstvím -rozbočovače -průchodky, záslepky a čepičky Odrušovací feritová jádra: -feritová jádra na kulaté kabely - dělená -feritová jádra na kulaté kabely - nasouvací -feritová jádra na ploché kabely -feritové perličky Příslušenství plošných spojů: -oboustranně zamykací rozpěrky -podpěrky -rozpěrky s klenutou hlavou -speciální rozpěrky -kovové distanční sloupky a rozpěrky -izolační prvky Vodicí lišty ke kartám a manipulační prvky: -montážní prvky -vodicí lišty se štěrbinou a manipulátory -specializované prvky pro karty a tištěné spoje -manipulační prvky Prvky k LED diodám: -světlovody a krytky LED diod -distanční podložky pro LED diody -montážní prvky k LED diodám Příslušenství pro ventilátory: -filtry pro ventilátory -chrániče pro ventilátory -příslušenství pro montáž ventilátorů Vše je skladem a připraveno k dodání následující pracovní den. Je možné si také vyžádat vzorek zdarma pro ověření, zda bude daný produkt vyhovovat požadované aplikaci. Kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení. Naše portfolio zahrnuje i další produkty pro kryty a konstrukce strojů a zařízení: -profilová těsnění -zámky a západky -panty a závěsy -madla, rukojeti a ovládací prvky -nastavitelné nožičky a rektifikační šrouby -průmyslová kolečka -zátky, krytky a spojky profilů -silentbloky -kluzná ložiska -ozubená kola -článkované hadice pro chladicí soustavy -vodicí lišty a výsuvy -podpěry výklopných dvířek -plynové vzpěry -spojovací materiál -krytky a záslepky na šrouby a matice -ochranné produkty pro hydraulické a pneumatické prvky -ochranné a těsnicí krytky a zátky


Ochranné a těsnicí krytky a zátky

Ochranné a těsnicí krytky a zátky

Krytky a zátky z našeho sortimentu zajistí nejen dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy, ale také před poškozením během skladování, manipulace či přepravy. K dispozici je celá řada provedení v různých barevných i materiálových variantách. Jsou vhodné jak pro hladké, tak pro závitové otvory či sloupky. Kónické krytky / Kónické zátky -kuželový tvar umožňuje použití pro širokou řadu průměrů Rychlonasazovací krytky a zátky -jsou konstruované pro rychlou a jednoduchou aplikaci -dále tato řada obsahuje teplem smrštitelné krytky, ochranná víčka hnacích hřídelí, zátky do papírových tubusů nebo chrániče ventilů plynových lahví Ochranné krytky a zátky se závitem -mnoho produktů z této kategorie může být instalováno nejen ručně, ale také za použití nářadí, ať už ručního či elektrického -některé typy jsou opatřené těsněním pro zaručení dokonalého utěsnění -ideální nejen pro ochranu koncovek hydraulických a pneumatických Vše je skladem a připraveno k dodání následující pracovní den. Je možné si také vyžádat vzorek zdarma pro ověření, zda bude daný produkt vyhovovat požadované aplikaci. Kontaktujte, prosím, naše obchodní oddělení. Sortiment našich krytek a zátek také obsahuje: -zátky do jeklů a trubek -krytky a ferule pro trubky a jekly -maskovací krytky a zátky s různou teplotní odolností -krytky a zátky pro hydraulické a pneumatické prvky -krytky a záslepky šroubů a matic -kryty, zátky a chrániče potrubí a přírub


Součásti pro výrobní zařízení

Součásti pro výrobní zařízení

Široký sortiment od firmy Moss Express zahrnuje díly vhodné pro výrobu strojů a zařízení, např. pro obráběcí a jednoúčelové stroje, elektrická a energetická zařízení. Objednat si můžete oborově zaměřený katalog, ve kterém nabízíme produkty jako zámky, západky, panty a závěsy, těsnění, rychloupínky a strojní komponenty, madla, rukojeti a ovládací prvky, nábytková a průmyslová kolečka, nastavitelné nožičky, zátky, krytky a spojky profilů, elektropříslušenství, spojovací materiál, samolepicí pásky a disky.


Produkty hardware od Moss Express

Produkty hardware od Moss Express

Zámky, západky, panty a závěsy Náš komplexní přístup ke konstrukčním komponentům vám zaručuje optimální a inovativní řešení v extrémně široké oblasti výrobních oborů. Nyní nabízíme více než 2000 konstrukčních komponentů z různých materiálů, jako např. plast, ocel, nerezavějící ocel a hliník. Madla, rukojeti a ovládací prvky Nabízíme široký výběr plastových a kovových rukojetí, průmyslových madel a ovládacích prvků. Dodáváme velmi impozantní a širokou škálu různých designových provedení. Nábytková a průmyslová kolečka Kolečka z našeho sortimentu se kompletují z různých materiálů jako např. plast, ocel nebo nerezavějící ocel a některá provedení jsou určená pro zatížení až 700kg. Své uplatnění najdou v různých průmyslových oborech. Splňují požadavky nejrůznějších odvětví. Nastavitelné nožičky Nastavitelné nožičky umožňují velmi přesné vyrovnání různých zařízení v oblastech s nerovným povrchem. V této části katalogu najdete i samolepicí a šroubovací dorazy, které jsou ideální volbou pro ochranu povrchu podlahy a poskytují mimořádnou stabilitu.


Moss Express - Těsnění, rychloupínky a strojní komponenty

Moss Express - Těsnění, rychloupínky a strojní komponenty

Jako doplnění našeho širokého sortimentu konstrukčních komponentů vám nyní nabízíme i kovové vodící lišty s plným výsuvem, kapsy na dokumenty a průzorová okénka. Dále v naší nabídce naleznete více než 50 různých typů profilových těsnění z materiálu, který se vyznačuje výbornými izolačními schopnostmi. Velké množství rozměrů a tvarů pomáhá vždy najít správnou variantu pro danou aplikaci. V této sekci katalogu najdete také rychloupínky, které umožňují rychlé, přesné a bezpečné upínání součástí.


Spojovací materiál

Spojovací materiál

Námi dodávaný spojovací materiál zaručuje vysokou kvalitu a mnohostranné použití. Mezi nejdůležitější sortiment patří šrouby s různými typy hlav, vruty, montážní nýty, svorky, podložky, matice, rozpěrky, pojistné kroužky apod. Produktové řady spojovacího materiálu zahrnují: podložky, rozpěrky a pouzdra, šrouby a matice z polyamidu, nestandardní spojovací materiál, nýty, klipy a zatlačovací prvky, knihařské šrouby, bindry a přísavky, dokončovací produkty.


Zátky, krytky a spojky profilů

Zátky, krytky a spojky profilů

Kvalitní zátky s žebry do čtvercových, obdélníkových, kruhových i oválných profilů. K dispozici jsou i v provedení se závity nebo pochromovaným povrchem. Dále nabízíme vícecestné spojky pro čtvercové nebo kruhové profily. Produktové řady zahrnují: zátky do jeklů a trubek, zátky se závitem, spojky jeklů a trubek, návleky a ferule.


Zámky, západky, panty a závěsy

Zámky, západky, panty a závěsy

Náš komplexní přístup ke konstrukčním komponentům vám zaručuje optimální a inovativní řešení v extrémně široké oblasti výrobních oborů. Nyní nabízíme více než 2000 konstrukčbích komponentů z různých materiálů, jako např. plast, ocel, nerezavějící ocel a hliník. Mezi nabízenými produkty najdete zámky a kliky, kompresní zámky, nábytkové zámky, průmyslové uzávěry a magnety, panty, závěsy a další.


Elektropříslušenství

Elektropříslušenství

Naše produkty z této sekce najdou své uplatnění všude tam, kde je třeba upevňovat, chránit nebo vést kabely a vodiče. Dále náš sortiment obsahuje velké množství vázacích pásek různých rozměrů a provedení, např. vázací pásky pro vysoké namáhání, kovové pásky s popisovacím štítkem a kuličkové pásky, - idelání řešení pro upevňování kabelů a vodičů.


Moss Express - Maskovací materiály

Moss Express - Maskovací materiály

Maskovací zátky, krytky, pásky a výseky jsou vyrobené z různých materiálů a používají se při lakování, eloxování, pokovování a dalších povrchových úpravách. V nabídce najdete i závěsné háky, které usnadní proces lakování včetně jeho přípravy. Komplexní sortiment našich maskovacích materiálů nezanechá žádný aplikační problém nevyřešený.


Moss Express - Kryty potrubí a chrániče přírub

Moss Express - Kryty potrubí a chrániče přírub

Nabízíme široký sortiment plastových chráničů pro potrubí a příruby. Tyto kryty poskytují ideální ochranu při přepravě a uskladnění, chrání před korozí a poškozením. Ochrana potrubí až do průměru 1625,6 mm.


Moss Express - Bezpečnostní plomby a ochrana během přepravy

Moss Express - Bezpečnostní plomby a ochrana během přepravy

Naše bezpečnostní plomby najdou uplatnění všude tam, kde je nutné zajistit identifikaci pokusu o neoprávněnou manipulaci s uzávěrem. Při balení a přepravě zboží se můžete plně spolehnout na naše ochranné prvky hran a rohů. Mezi ochrannými prvky pro stavebnictví naleznete různé varianty zakončovacích krytek a zátek, výstražné návleky nebo pásky.


Moss Express - Ochrana hydraulických a pneumatických prvků

Moss Express - Ochrana hydraulických a pneumatických prvků

Krytky, zátky, ochranné návleky a spirálové ochrany Spiralguard® jsou určeny pro dokonalou ochranu hydraulických a pneumatických prvků. Chrání a těsní před vlhkostí, nečistotami, korozí nebo vysokými teplotami. Spiralguard® poskytuje vynikající ochranu proti otěru a dobrou odolnost proti UV záření. Spiralguard® je tou nejlepší volbou pro ochranu hadic a kabelů .


Moss Express - Krytky a zátky

Moss Express - Krytky a zátky

Naše plastové krytky a zátky jsou mnohostranně použitelné jako ochrana závitů, zakončení trubek, uzávěry proti nežádoucímu znečištění nebo ochranné maskování při povrchových úpravách a přepravě. Jsou vyráběny v různých barvách a z různých materiálů jako např. polyetylen LD/HD, měkčené PVC, polyamid nebo termoplastická pryž. Nabízené produktové řady: kónické krytky, kónické zátky - rychlonasazovací zátky - rychlonasazovací krytky - ochranné zátky se závitem - ochranné krytky se závitem


MOSS - Plastové výrobky/Výrobky z umělé hmoty

MOSS - Plastové výrobky/Výrobky z umělé hmoty

MOSS Česká republika nabízí široké spektrum výrobků z plastu. Nezávazné zaslání vzorků zdarma! Většina produktů je skladem v Brně a v tomto případě je dodání do 24-48 hod. od objednání. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy. Servis a ceny kvůli kterým nebudete váhat změnit své stávající dodavatele!


MOSS - Nastavitelné nožičky

MOSS - Nastavitelné nožičky

MOSS Česká republika nabízí nastavitelné nožičky, křížová drážka v základně k rychlé montáži. Nezávazné zaslání vzorků zdarma! Většina rozměrů je skladem v Brně a v tomto případě je dodání do 24-48 hod. od objednání. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy. Servis a ceny kvůli kterým nebudete váhat změnit své stávající dodavatele!


MOSS - KOVOVÉ PANTY/ZÁVĚSY

MOSS - KOVOVÉ PANTY/ZÁVĚSY

MOSS Česká republika nabízí kovové panty s nerezovým čepem. Povrchová úprava chrom nebo černá prášková barva (komaxit). Nezávazné zaslání vzorků zdarma! Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy. Servis a ceny kvůli kterým nebudete váhat změnit své stávající dodavatele!


MOSS - Plastový spojovací materiál

MOSS - Plastový spojovací materiál

Vyberte si ze široké nabídky spojovacího materiálu z plastu (polyamid,polypropylén,PVDF,polykarbonát,polyetylén,POM a další). Většina položek je skladem v Brně a v tomto případě je dodání do 24-48 hod. od objednání. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy a zašleme vzorky zdarma! Ceny a servis kvůli kterým nebudete váhat změnit své stávající dodavatele.


MOSS - Zátky do jaklů a trubek

MOSS - Zátky do jaklů a trubek

MOSS Česká republika nabízí zátky do jeklů a trubek. Nezávazné zaslání vzorků zdarma! Většina rozměrů je skladem v Brně a v tomto případě je dodání do 24-48 hod. od objednání. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy. Servis a ceny kvůli kterým nebudete váhat změnit své stávající dodavatele!