Vinný sklep a ubytování U Bystřických

CZKTematické ubytování pro dva

Luxusní dovolenou na jižní Moravě prožijete ve Vinném sklepě a ubytování U Bystřických v Bořeticích. Poznávejte krásy lokality Kraví hora a ubytujte se v jednom z našich stylových apartmánů přímo nad vlastním vinným sklípkem.
Pro dva máme k dispozici moderně zařízený nebo tematický apartmán. Navštivte místní vinárnu, ochutnejte vynikající kuchyni, kvalitní sudová vína nebo využijte vířivku z odpočinkové zóny.

Celková kapacita našeho ubytování je 15 lůžek, přičemž vybrat si můžete 2, 3, 4 nebo i 6 - lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, WiFi připojením a klimatizací. Pobyt si můžete zarezervovat včetně snídaní.

Podáváme špičkové kuchyňské menu formou rautu (švédského stolu) v různých variantách. První zahrnuje sýrové a uzeninové mísy, slaninu, kvalitní sudové víno, kávu, minerálku, prohlídku sklípku a degustací u sudů. Druhá je obohacena o teplou večeři, jako je uzené a pečené vepřové maso nebo kuře a chléb. Ve třetím menu navíc naleznete moučník, degustaci archivních vín a konzumaci nealkoholických nápojů. Menu číslo čtyři je vhodné pro zákazníky, kteří si chtějí sestavit obsah pochutin podle vlastních požadavků.

Mimo jiné zajišťujeme možnost poslechu vlastní hudby, pronájem cimbálu a harmonikáře podle stanovených cen a odvoz Vámi vybraných vín v lahvích. Pobyt si můžete obohatit výletem do Lednicko - valtického areálu, Dolních Věstonic, Němčiček, Kobylí - Muzea a jiných malebných koutů této vinařské oblasti.

Neváhejte a zarezervujte si termín Vašeho pobytu pro letní popřípadě zimní sezónu na uvedených kontaktech nebo pomocí rezervačního formuláře na našich webových stránkách.


Slogan:

Luxusní ubytování s vlastním vinným sklepem a výbornou kuchyní


Obchodní značky:

vína z Moravy


Katalog firem:    

Ohřevná zařízení, armatury a potrubí

,  
Štítky:

Vinárny, vinné sklípky Bořetice, apartmány, ubytování jižní Morava, pro dva, luxusní, vířivka