Plovoucí laminátové a vinylové podlahy QUICK-STEP včetně podlahářského servisu

Vinylové podlahy QUICK-STEP, imitující dřevěné dekory, vynikají tepelnou vodivostí, odolností proti poškrábání a opotřebení, tlumí kročejový hluk, jsou vodotěsné, hodí se jak pro bytové, tak i komerční prostory. Svoje stálé místo mezi podlahovými krytinami zaujímá velmi kvalitní plovoucí laminátová podlaha QUICK-STEP, která je oblíbená pro rychlou instalaci, nabízena v široké paletě designů a svým aktraktivním vzhledem dodá každému interiéru na působivosti. Vinylové a laminátové podlahy QUICK-STEP včetně odborné pokládky si vyberete v podlahovém studiu Podlahy Kasal ve Žďáru nad Sázavou nebo v e-shopu na webových stránkách podlahykasal.eu.

Plovoucí laminátová podlaha Quick-Step, Podlahy Kasal, Vysočina

Vinylové podlahy QUICK-STEP odolné proti vodě, poškrábání, s tepelnou vodivostí

Stále vzrůstající oblibě se těší vinylové podlahy QUICK-STEP, které v našem podlahovém studiu Podlahy Kasal nabízíme v různých variantách dřevěných dekorů. Vinylové podlahy QUICK-STEP v kolekci LIVYN si oblíbíte pro přirozený vzhled, odolnost proti poškrábání a opotřebení, jsou vodotěsné, dobře tlumí kročejový zvuk, vyznačují se tepelnou vodivostí. Vinylové podlahy ve tvaru dlouhých prken dodáváme se systémem klik nebo levnější varinatu pro verzi lepení. Vinylové podlahy jsou praktické pro bytové účely, ale nachází efektivní využití i v komerční sféře.

Vinylové podlahy QUICK-STEP - se systémem klik, nebo verze lepení


Plovoucí laminátové podlahy QUICK-STEP se systémem Uniclic®

Díky nejnovější technologii povrchové úpravy proti poškození jsou plovoucí laminátové podlahy QUICK-STEP stále vyhledávanou podlahovou krytinou, která vylepší každý interiér. Laminátová podlaha QUICK-STEP Vám bude sloužit dlouhé roky, je vybavena antistatickým povrchem, voděodpudivou vrstvou, snadno se udržuje, mezi její nesporné výhody patří rychlá pokládka, kterou Vám v našem podlahovém studiu rovněž nabízíme. Laminátové podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění, u nás si vyberete z pestré škály intenzivních struktur dřeva, které vnesou do Vašeho domova komfort a příjemnou atmosféru. Laminátovou podlahu QUICK-STEP se systémem Uniclic® si i Vy sami snadno a rychle položíte.

Plovoucí laminátové podlahy QUICK-STEP v podlahovém studiu Pavel Kasal - Podlahy Kasal


PODSTRÁNKY

Podlahové krytiny

Podlahové krytiny
Pokládka podlahových krytin, laminátové, vinylové, dřevěné, korkové, PVC podlahy

Marmoleum, linoleum

Marmoleum, linoleum
Přírodní linoleum Marmoleum, bytové lino Novilon a zátěžové PVC Novilux

Podlahy QUICK-STEP

Podlahy QUICK-STEP
Plovoucí laminátové a vinylové podlahy QUICK-STEP včetně podlahářského servisu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Podlahy Pavel Kasal
WEBOVÁ STRÁNKA
Podlahy Pavel Kasal
www.podlahykasal.cz
Adresa

Adresa

Dolní 1730/25
Žďár nad Sázavou 591 01

pavel.kasal@podlahykasal.cz
+420 777 184 352


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha