Pěstební technologie TerraLife pro zvýšení výnosu, zlepšení kvality půdy a ochranu plodin

VP AGRO, spol. s r.o. Vám představuje pěstební technologii TerraLife - řadu směsí pro osevní postupy, zajišťující zvýšení stability výnosu, kvality půdy i plodin a ochranu proti chorobám a škůdcům. Vyberte si ze široké nabídky druhů těchto směsí se skvělými vlastnostmi, přesně podle Vašich pěstebních potřeb.

Pěstební technologie TerraLife od VP AGRO, spol. s r.o. zlepšují kvalitu půdy a následných plodin

TerraLife, pěstební technologie pro všechny osevní postupy

V naší nabídce najdete kompletní řadu TerraLife, která obsahuje směsi vyvinuté pro ochranu i zlepšení vývoje plodin a k přerušení osevních sledů. Všechny nabízené směsi obsahují rychle rostoucí druhy, které potlačují růst plevelu. Velkou výhodou je také snížení napadení chorobami a výrazné zlepšení úrodnosti. Díky našim směsím TerraLife bude mít půda ideální vlastnosti pro všechny osevní postupy.

Pěstební technologie TerraLife


Výhody TerraLife směsí v porovnání s monokulturami, skvělé vlastnosti zajišťující zvýšení výnosu

Naše směsi TerraLife mají oproti monokulturám plno výhod. Kromě toho, že zvyšují biodiverzitu, potlačují zaplevelení a chrání půdu před škůdci a chorobami, tak i efektivně využívají růstových faktorů jako je světlo, voda a živiny. Každý pěstitel jistě ocení také zvýšení stability výnosu a kvality vypěstované plodiny. Mimo to směsi podporují produkci většího množství rozmanitých kořenových exudátů, které zvyšují mikrobiální činnost a tvorbu humusu.


Široká nabídka druhů směsí TerraLife pro každý účel a potřeby pěstitele

Široká škála směsí TerraLife Vám dovoluje vybrat si přesně tu, kterou pro Vaši konkrétní pěstitelskou činnost potřebujete. Směs TerraLife-BetaSola slouží k potlačení výskytu háďátek v osevních postupech s cukrovkou nebo bramborami. Směs TerraLife-Rigol DT zajišťuje silný růst kořenů a stabilizuje půdní strukturu. Pro rychlé zakrytí půdy a fixaci dusíku je tu směs TerraLife-N-Fixx. Pro bramborářský osevní postup využijete půdokryvnou směs TerraLife-SolaRigol DT a pro cukrovku zase TerraLife-BetaMaxx DT. Tím samozřejmě široká škála produktů TerraLife nekončí - pokud se chcete dozvědět více o jednotlivých směsích, rádi Vám poskytneme odborné poradenství a pomoc s výběrem vhodné směsi pro Vaše účely.


PODSTRÁNKY

Zemědělské komodity

Zemědělské komodity
Zemědělské komodity, odrůdy řepky pro každého pěstitele, pěstování kukuřice pro krmné účely

Distribuce osiv a prodej chemických přípravků

Distribuce osiv a prodej chemických přípravků
Distribuce osiv, pšenice, žito, ječmen, prodej chemických přípravků proti nákazám a parazitům.

Pěstební technologie TerraLife

Pěstební technologie TerraLife
Pěstební technologie TerraLife pro zvýšení výnosu, zlepšení kvality půdy a ochranu plodin
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VP AGRO, spol. s r.o. Výroba a prodej osiv
WEBOVÁ STRÁNKA
VP AGRO, spol. s r.o.
www.vpagro.cz
Adresa

Adresa

Kněževes 1
Kněževes 252 68

obchod@vpagro.cz
+420 220 950 093


Najdete nás také zde:

ARES
captcha