VP AGRO, spol. s r.o.
Výroba a prodej osiv
Zemědělské komodity, odrůdy řepky pro každého pěstitele, pěstování kukuřice pro krmné účely

Řepka olejná je jedna z nejčastěji setých plodin pěstovaná pro svá olejnatá semena, která jsou využívána k výrobě oleje. Prortfolio odrůd společnosti VP AGRO spol. s r.o. se každý rok rozrůstá o velmi zajímavý materiál. Není tomu jinak ani u řepky olejné. Pro krmné účely nabízí zase širokou nabídku odrůd kukuřice s vyváženým poměrem složení, pro správné trávení a dojivost zvířat.

Kukuřičné odrůdy nabízí společnosti VP AGRO, spol. s r.o.

Odrůdy řepky pro každého pěstitele, nabídka nových odrůd i nejprodávanější stálice v sortimentu

Nabízíme velký výběr odrůd řepky olejné. Naší dosavadní jedničkou z prodávaných odrůd je Rescator, která dokáže konkurovat i nejlepším hybridním odrůdám. Její výhodou je především to, že její náklady jsou poloviční a charakteristický pro ni je nízký kompaktní vzrůst. Je také velice odolná k polehání a vykazuje bohaté větvení. Tato odrůda snadno odolá i nečekaným mrazům, díky svému výtečnému zdravotnímu stavu. Německá firma Monsanto Saaten přišla na trh s novou odrůdou řepky - Diego. Stálicemi v naší nabídce jsou odrůdy RGT Dozzen a Silver, které jsou vysoce odolné.

Pěstování řepky


Pěstování kukuřice pro krmné účely, skvěle stravitelné odrůdy zvyšující dojivost dobytka

Kvalita kukuřičné siláže je dána obsahem energie, bílkoviny a minerálií, proto pečlivě dbáme na složení všech nabízených hybridů a pravidelně děláme polní pokusy. V současné době nabízíme přes 30 odrůd kukuřice, mezi které patří například RGT Babexx, RGT Volumixx a RGT Exxotika, které mají velice nízký obsah ligninu a jejich zelené části jsou tak vysoce stravitelné. Zvýšením škrobu u jednotlivých odrůd můžeme dosáhnout větší dojivosti stáda. Stravitelnost škrobu zase výrazně ovlivňuje délka doby skladování - stravitelnost v siláži se zvýší za 6 měsíců skladování o 15 %.

Pěstování kukuřiceZemědělské komodity

Zemědělské komodity

Zemědělské komodity, odrůdy řepky pro každého pěstitele, pěstování kukuřice pro krmné účely

Distribuce osiv a prodej chemických přípravků

Distribuce osiv a prodej chemických přípravků

Distribuce osiv, pšenice, žito, ječmen, prodej chemických přípravků proti nákazám a parazitům.

Pěstební technologie TerraLife

Pěstební technologie TerraLife

Pěstební technologie TerraLife pro zvýšení výnosu, zlepšení kvality půdy a ochranu plodin