Svářecí technika WELDPOINT s.r.o.

CZKPoradenství ve svařování

Poradenství ve svařování

Odborné poradenství v oboru svařování – postupy, svářecí technika, ochranné pomůcky

Servis svářecí techniky

Servis svářecí techniky

Záruční a pozáruční servis svářecí techniky, plazmových řezaček, svářecích zdrojů a hořáků

E-shop svářecí techniky

E-shop svářecí techniky

E-shop se svářecí technikou, svářecí zdroje, plazmové řezačky, plazma a svářecí hořáky


Prodej, servis svářecí a svařovací techniky, e-shop

Firma WELDPOINT s.r.o., kterou naleznete v Zakřanech v oblasti Brno-venkov, se zabývá prodejem a servisem svařovací a svářecí techniky. Prodáváme autogeny, elektrody, kukly a plazmové řezačky. Veškerou svařovací techniku zakoupíte prostřednictvím našeho e-shopu.

V rámci svařovací a svářecí techniky u nás zakoupíte produkty značek jako je Vector Digital, Ewm, Inoxliner, fireTex, Tysweld, GCE, Pittarc apod. Prodáváme také svářecí sety.

Naleznete u nás široký sortiment autogenní techniky, jako je například autogenní řezací strojek, redukční ventily, přechodky nebo různé typy suchých předloh.

Co se týče přídavných materiálů pro svařování, respektive elektrod, naskladněny máme různorodé Bazické obalené elektrody Böhler, které vám zaručí vysoce pevné, jakostní a houževnaté sváry. Lze je použít pro ocelové konstrukce, kotle, zásobníky, v automobilovém a lodním průmyslu nebo při stavbě strojů.

Na našem e-shopu nechybí ani ochranné pracovní pomůcky, jako jsou svářečské kukly. Ty jsou opatřeny odklopným tmavým štítem a osazena tmavým sklem pro ochranu zraku a celého obličeje.

Prodáváme také plazmové řezačky, které řežou elektricky vodivé materiály tenkým plazmovým paprskem. Tato technika zvládne řezat uhlíkové a vysoce legované, nerezové ocele a neželezné kovy. Řezačky také vynikají vysokou rychlostí řezání a kvalitním řezem.

Pokud máte zájem o plazmovou řezačku, po předchozí dohodě Vám rádi předvedeme, jak funguje.

WELDPOINT s.r.o. provádí servis svářecí techniky. Zdarma zajistíme předprodejní kontrolu, která zahrnuje test funkčnosti a nastavení zařízení. Na všechny námi prodané přístroje provádíme záruční servis. Zajišťujeme i servis svářecích/plazmových zdrojů a hořáků.

Široký sortiment svářecí techniky zakoupíte přes náš e-shop.


Slogan:

CO JEDNOU WELDPOINT SPOJIL...


Obchodní značky:

VECTOR DIGITAL, EWM, INOXLINER, fireTex, TYSWELD


Katalog firem:    

Ochranné pracovní pomůcky

,  

Svářecí stroje

,  
Štítky:

Svařovací, svářecí technika Brno venkov, autogeny, elektrody, kukly, plazmové řezačky, eshop, servis