BELICAR - Libor Belko


č.421, Šardice 696 13

Autoservis, pneuservis, opravy osobní i dodávková vozidla, tuzemské i zahraniční výroby:
-široký sortiment karosářské a mechanické díly na tuzemská, evropská i japonská auta.

Prodej, montáž:
-tažná zařízení na všechny typy automobilů
-nové i použité náhradní díly
-pneumatiky, lité, plechové disky.

Servis, opravy:
-měření emisí, technická kontrola
-diagnostika VAG COM PROFI (Hex can) VW Group
-PLNĚNÍ KLIMATIZACE, čištění, tlakové zkoušky
-podvozkové části vozidel, výměna výfukového potrubí, tlumičů, čepů, pružin
-3D geometrie přední a zadní nápravy
-opravy a výměny brzd, motorů, rozvodů
-výměna olejů Castrol a filtrů Mann
-lisování ložisek
-výměna autobaterii, měření a opravy dobíjení
-karosářské práce bez rovnací stolice
-broušení a leštění laků karoserií.

IČ: 72343788
DIČ: CZ7802144251
Okres: Hodonín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Libor Belko

Opravy nákladních a dodávkových vozidel Šardice

Opravy nákladních a dodávkových vozidel Šardice

Potřebujete opravit nákladní nebo dodávkový vůz? Pak navštivte náš autoservis BELICAR v Šardicích. Kromě klasických oprav nákladních a dodávkových vozidel zajistíme i výměnu a opravy autobaterii, vyměníme čelní sklo, nabrousíme a naleštíme laky karoserie, provedeme karosářské práce bez rovnací stolice, namontujeme autodoplňky a v neposlední řadě i provedeme i diagnostiku BOSCH KTS 540 ESI-TRONIC všech značek osobních, dodávkových i nákladních vozidel. Krátké dodací lhůty a výhodné cenové podmínky jsou u nás samozřejmostí, stejně jako osobní přístup ke každému klientovi! Kompletní nabídku prováděných prací a náhradních dílů na vozy naleznete na webových stránkách.


Servis a opravy čtyřkolek Hodonín, autoservis Šardice

Servis a opravy čtyřkolek Hodonín, autoservis Šardice

Náš autoservis a pneuservis BELICAR Šardice je nejen klasickým autoservisem opravujícím osobní a nákladní vozy, ale jsme i servisem opravující čtyřkolky, dodávkové vozidla a pracovní stroje. Provádíme servis a opravy značkových čtyřkolek - SUZUKI, CAN-AM, ARTIC CAT, YAMAHA, TGB, JOURNEYMAN, SMC a HONDA. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte BELICAR v Šardicích, okr. Hodonín. Více informací na webových stránkách.


Autoservis|Šardice, opravy osobních a dodávkových vozidel|Hodonín

Autoservis|Šardice, opravy osobních a dodávkových vozidel|Hodonín

Opravy osobních a dodávkových vozidel tuzemské i zahraniční výroby - to je BELICAR Šardice. Náš autoservis zajistí klasické opravy osobních i dodávkových vozů, dále provádíme měření emisí, technické kontroly, diagnostiky vozu, plnění klimatizací a jejich čištění, tlakové zkoušky. Vyměníme výfukové potrubí, tlumiče, čepy i pružiny, dále provádíme 3D geometrie přední a zadní nápravy a opravy a výměny brzd, motorů, rozvodů a mnoho dalšího. Součástí služeb našeho autoservisu jsou i karosářské práce bez rovnací stolice, broušení a leštění laků karoserií. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Šardicích, okr. Hodonín.


Autoservis, pneuservis Šardice, Hovorany, Svatobořice-Mistřín

Autoservis, pneuservis Šardice, Hovorany, Svatobořice-Mistřín

Pneuservis, autoservis BELICAR Šardice Vám nabízí: Autoservis: -servis osobních vozidel -servis dodávkových vozidel -prodej nových i použitých náhradních dílů -automobil kompetně připravíme na emise -automobil připravíme na STK -provedeme STK -plníme klimatizace -3D geometrie -oprava, výměna vůfuků, tlumičů, čepů, podvozků... -výměny brzd -výměna oleje -výměny filtrů -opravy motorů -nové rozvody -karosářské práce -broušení i čištění laku -sezonní kontroly vozidel -montáž světel -a další. Pneuservis: -pro osobní vozidla -pro dodávkové vozidla -prodej pneumatik -prodej nových pneumatik -prodej protektorů -prodej disků nových i použitých -montáž kol -demontáž kol -vyvážení kol -opravy pneumatik -opravy defektů -speciální huštění pneumatik -ekologická likvidace pneumatik. Provádáme pneumatiky: -Barum -Michelin -Continental -Kleber -Pirelli -Nokian -Toyo -Debica -Dunlop -Matador -Goodyear -Uniroyal -Kumho -Tigar -a další. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • drobné karosářské práce, oprava kosmetických vad karoserie, oprava karosérie vozidla, rovnání karoserií, měření karoserií
  • kompletní služby autoservisu, opravy osobních automobilů, opravy nákladních automobilů, výměna autodílů
  • výměna pneu osobních aut, výměna pneu nákladních aut, oprava pneumatik, protektorování pneumatik, vyvažování kol, uskladnění pneumatik
  • automobily a motocykly, nákladní vozy, čtyřkolky a minibike, zemědělská technika
  • elektropříslušenství vozidel, spací nástavby vozů, automobilová topení, montáž světelných ramp, montáž spoilerů, klaksony a signalizační majáky

Naše společnost je zastoupením pro sekční garážová vrata Trido ve Zlínském a Jihomoravském kraji. Dodáváme jak vrata sekční, tak i dřevěná, rolovací, křídlová, výklopná či posuvná.

Související články
Pracovní oděvy a pomůcky, Náchod
Pracovní oděvy a pomůcky, Náchod

Pracovní oděvy jsou důležitou součástí mnohých zaměstnání. Nejenom v zaměstnání, ale i při různých dalších pracích, které vykonáváme, musíme být opatrní a mít na sobě pracovní oděv případně ještě nějakou další ochrannou pomůcku. A právě pracovní oděvy a pomůcky prodává společnost OLVAN Náchod s.r.o.


Autosalon Peugeot, který vás příjemně překvapí
Autosalon Peugeot, který vás příjemně překvapí

Od automobilu jeho majitel požaduje především spolehlivost. Ať už se jedná o rodinný vůz nebo například „sporťák“. V novém autosalónu UNICARS ve Zlíně máte jistotu, že zakoupíte pouze kvalitu. Kromě toho můžete využít pravidelné technické prohlídky.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Servis havarovaných nákladních automobilů a rovnání podvozkových rámů
Servis havarovaných nákladních automobilů a rovnání podvozkových rámů

Nákladní automobily jsou velké giganty, které se pohybují po všech silnicích, dálnicích a místních komunikacích každý den. Bohužel se však často stává, že takovýto kolos se například při špatném počasí na silnici neudrží a skončí v příkopě. Proto společnost CN SERVIS, spol. s.r.o. provádí opravy havarovaných nákladních automobilů.