STEGO Czech s.r.o.
Systémy pro teplotní management
Ventilátory pro chlazení rozvodných skříní s elektrickými a elektronickými součástmi

Vedle topných těles tvoří stěžejní produktovou nabídku firmy STEGO Czech s.r.o. chladicí zařízení, která chrání elektronické komponenty ve skříních rozvaděčů před přehřátím, a tím zajišťují hladký provoz a spolehlivost rozvodných elektrických zařízení. Systém teplotního managementu v oblasti chlazení je reprezentován Ventilátory s filtrem Plus, Ventilátory s filtrem Plus –DC, ventilátory s filtrem, ventilátory stropními s filtrem, ventilátorovým modulem a výkonným vestavěným ventilátorem STEGOJET.

Vestavěný ventilátor STEGOJET, STEGO Czech s.r.o.

Ventilátory s filtrem Plus s novou technologií pro vyšší cirkulaci vzduchu

Série ventilátorů s filtrem Plus vyniká novou technologií vzduchové klapky pro vyšší proudění vzduchu. Díky efektivní vzduchové cirkulaci nedochází k přehřátí elektronických součástek a vzniku horkých kapes v rozvodných zařízeních. K dispozici jsou dva systémy pro optimální průtok vzduchu, a to systém FPI (ventilátor s filtrem je umístěn ve spodní části skříně) a systém FPO (ventilátor s filtrem se nachází v horní části rozvaděče).

Ventilátor s filtrem Plus, STEGO Czech s.r.o.


Ventilátory s filtrem do interiéru, venkovní stropní ventilátory s filtrem

Vysokou provozní spolehlivost, vyšší průtok vzduchu, nízkou hlučnost a rychlou montáž, možnost výměny filtrační vložky můžete očekávat od stropních ventilátorů, které zajišťují ochlazování vzduchu v uzavřených rozvaděčových skříních, čímž jsou elektronické komponenty chráněné před přehřátím. K pasivní ventilaci přispívá výstupní stropní mřížka. Odolný proti povětrnostním podmínkám a UV záření je bezpečný, uzamykatelný venkovní ventilátor. Ventilátory s filtrem pro interiérové použití nabízí funkční design, řízené proudění vzduchu a snadnou montáž.

Venkovní s stropní ventilátory s filtrem, STEGO Czech s.r.o.


Výkonný vestavěný ventilátor STEGOJET a kompaktní ventilátorový modul

Kompaktní vestavěný ventilátor STEGOJET lze libovolně natočit, tím je umožněn výstup vzduchu v různých směrech. Výkonný ventilátor STEGOJET zabraňuje tvorbě tepelných kapes cíleným chlazením tepelných zdrojů a cirkulací vzduchu. Lze připevnit na DIN lištu nebo na panel. Zvýšené proudění vzduchu a bránění tvorby tepelné kumulace v rozvodných zařízeních zajistí ventilátorový modul, který dodáváme i s integrovaným termostatem. Navštivte naše webové stránky a seznamte se kompletní nabídkou produktů tepelného managementu a podrobnými technickými parametry. A co Vám nebude jasné, zodpovíme my, jsme tu přece pro Vás!

Vestavěný ventilátor STEGOJET, STEGO Czech s.r.o.Topení, regulace

Topení, regulace

Topná tělesa, teplovzdušné ventilátory a regulace k ochraně elektronických zařízení

Chlazení

Chlazení

Ventilátory pro chlazení rozvodných skříní s elektrickými a elektronickými součástmi

Osvětlení

Osvětlení

Výkonné a energeticky úsporné osvětlení rozvaděčových skříní s LED svítilnami