STEGO Czech s.r.o.
Systémy pro teplotní management
Výkonné a energeticky úsporné osvětlení rozvaděčových skříní s LED svítilnami

Systém tepelného managementu zajišťuje elektronickým součástkám rozvodných skříní ochranu proti přehřátí a tvorbě kondenzace. Nejen tepelné zdroje, chladicí zařízení a regulační technika jsou pro bezchybný provoz rozvodných skříní důležité, ale k bezpečnému provozu bez chybných zásahů techniků přispívá rovněž výkonné osvětlení rozvaděčových skříní s LED svítilnami od firmy STEGO Czech s.r.o. Vyzkoušejte osvětlení STEGO s dlouhou životností a bezúdržbovým provozem díky LED technologii.

Svítilna LED 025 Ecoline, STEGO Czech s.r.o.

LED svítilny řady 025 a Ecoline s dlouhou životností a bezúdržbovým provozem

Do všech typů rovaděčů a panelů, zejména s menším vnitřním prostorem, doporučujeme LED lampy řady 025 a Ecoline. Svítilny s LED technologií vykazují dlouhou životnost, bezúdržbový provoz a jsou energeticky velmi úsporné, do řetězce lze zapojit až 10 svítilen. Upevnění svítilny je možné klipem, šroubem nebo magnetem. Posviťte si na práci s našimi efektivními LED lampami!

LED svítilna Ecoline, STEGO Czech s.r.o.


Úzká svítilna SL 025 do řídicích a rozvodných skříní s omezeným vnitřním prostorem

Prostorově nenáročným osvětlením do rozvodných skříní, s nízkou spotřebou energie, je úzká svítilna SL 025. Na vyžádání dodáme uchycení magnetem, které je velmi rychlé, svítilnu v podstatě umístíte na jakémkoli místě rozvodné skříně. Tento typ svítilny si můžete u nás objednat se zásuvkou nebo bez. Úzkou svítilnu dodáváme s vypínačem nebo s integrovaným pohybovým senzorem pro možnost automatického zapínání.

Úzká svítilna SL 025, STEGO Czech s.r.o.


Kompaktní svítilna KL 025 s vypínačem v provedení se zásuvkou nebo bez

Pro osvětlení rozvodných a řídicích skříní dodáváme kompaktní svítilnu KL 025 s vypínačem. Svítilnu s fluorescenční lampou lze připevnit na DIN lištu, nebo prostřednictvím silného magnetu kdekoli v prostoru rozvodné skříně. Opět můžete zvolit svítilnu bez zásuvky nebo se zásuvkou pro možnost připojení dalšího spotřebiče. I s touto kompaktní svítilnou šetříte spotřebu energie. Detailní technické údaje všech typů námi nabízených svítilen pro rozvodná zařízení najdete na našich webových stránkách. Vyberte si takovou, která bude nejlépe vyhovovat Vašim provozním podmínkám.

Svítilna KL 025 s vypínačem, STEGO Czech s.r.o.Topení, regulace

Topení, regulace

Topná tělesa, teplovzdušné ventilátory a regulace k ochraně elektronických zařízení

Chlazení

Chlazení

Ventilátory pro chlazení rozvodných skříní s elektrickými a elektronickými součástmi

Osvětlení

Osvětlení

Výkonné a energeticky úsporné osvětlení rozvaděčových skříní s LED svítilnami