Automatické svařovací a montážní linky na klíč dodá Chropyňská strojírna

Chropyňská strojírna, a.s.

Automatické svařovací a montážní linky na klíč dodá Chropyňská strojírna

Dodání automatických svařovacích a montážních linek na klíč zajišťuje Chropyňská strojírna. Vyrábíme svařovací linky zejména pro automobilový průmysl i pro ostatní OEM výrobce. Postaráme se o návrh, zpracování konstrukce v 2D a 3D, kompletní dokumentaci včetně návodů na obsluhu a údržbu, dodání a uvedení do provozu, zaškolení obsluhujících pracovníků.

BITO skladovací technika CZ s.r.o.


Sezemická 2757/2, Praha - Horní Počernice 193 00
Výroba:
- skladovací a vychystávací zařízení
- regálové systémy
- paletové regály
- policové regály
- spádové dynamické i statické regály
- konzolové regály
- plastové přepravky a BITOBOXY
- velkoformátové BITOBOXY
- příslušenství pro sklady

Realizace zakázky:
- poradenství
- výroba
- plánování projektu
- expedice
- montáž
- poprodejní služby

Regálové systémy BITO:
- regály s policovým dnem se zásuvným či šroubovacím systémem
- regály s velkými policemi
- širokorozchodné regály
- regály s vysokou nosností
- vícepatrové regály
- dynamické regály

Dynamické regály BITO:
- spojení přepravní techniky a výpočetní techniky
- regálové systémy s válekovými lištami, válečkovými dráhami a kolejnicemi

Zásobníkové systémy:
- vyrábíme zásobníky i dle individuálních požadavků klienta
- zásobníky pro každé použití
- vratné zásobníky
- podnosy
- zásobníky v paletové velikosti
- skladovací zásobníky
- přepravní zásobníky
- výroba zásobníků probíhá v moderních vstřikovacích lisech

Produkty
  • vysokozdvižné vozíky, dopravní pásy, manipulační technika, válečkové dopravníky, pásové dopravníky
  • nábytek do dílen, nábytek do skladů, sestavy dílenského nábytku, dílenské skříně, zásuvkové nářaďové skříně, dílenské stavby, dílenské montážní vozíky
  • podzemní plastové nádrže, uzavřené plastové nádrže, plastové nádrže s poklopem


Související články
SD Install: Spolehlivý partner pro instalace v dřevoprůmyslu a průmyslové elektroinstalace

SD Install

SD Install: Spolehlivý partner pro instalace v dřevoprůmyslu a průmyslové elektroinstalace

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu, která se zabývá instalací, demontáží a přestavbou průmyslových zařízení pro dřevoprůmysl? Chcete mít jistotu, že vaše elektroinstalace budou provedeny kvalitně, bezpečně a v souladu s platnými normami? Pak je pro vás správnou volbou firma SD Install, která má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v této oblasti.


ELVENTA LV, s.r.o. - výroba, dodávka a montáž čistíren odpadních vod, jímek, lapáků tuku a dočišťovacích filtrů

Elventa LV, s.r.o.

ELVENTA LV, s.r.o. - výroba, dodávka a montáž čistíren odpadních vod, jímek, lapáků tuku a dočišťovacích filtrů

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá výrobou, dodávkou a montáží čistíren odpadních vod, jímek, lapáků tuku a dočišťovacích filtrů? Pak je pro vás správnou volbou firma ELVENTA LV, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti a odbornost v oblasti plastových materiálů a nabízí vám kompletní řešení na klíč.


Robotizovaná pracoviště

TMT a.s. Chrudim

Robotizovaná pracoviště

Znáte dopravníky a dopravníkové systémy? Ty velice jednoduše navazují na problematiku automatizace a také robotiky. Pokud v této oblasti sháníte tradičního výrobce, který vám zajistí kvalitu a také spolehlivost, pak se můžete obrátit na společnost TMT a.s. Chrudim, která může i vaše pracovní prostředí proměnit v kompletní a plnohodnotné robotické pracoviště.


Instalace a montáže dřevozpracujících technologií pro všechny průmyslové obory

SD Install

Instalace a montáže dřevozpracujících technologií pro všechny průmyslové obory

Instalace, montáž a servis průmyslových zařízení jsou důležité činnosti, které vyžadují odbornost, zkušenost a kvalitu. Pokud hledáte firmu, která vám zajistí tyto služby na nejvyšší úrovni, měli byste se obrátit na SD Install, která je lídrem v oblasti instalace, montáže, přestavby a servisu průmyslových zařízení v České republice.


Firemní články
BITOBOX EQ - robustní skládací box

BITOBOX EQ - robustní skládací box

BITOBOX EQ: BITO vyvinulo robustní skládací box pro použití v různých odvětvích Úspora místa, ergonomie – jednoduše velmi praktické řešení Zkratka EQ vznikla spojením „ergonomických“ a „inteligentních“ funkcí, kterými se box pyšní, tedy ergonomie + IQ= EQ. Ať už v průmyslu nebo obchodu – s BITOBOXem EQ přináší na trh BITO skladovací technika mimořádně inovativní a ergonomický skladovací box, který se perfektně hodí do různých odvětví průmyslu. V prázdném stavu lze tento robustní box složit, čímž je redukován objem až o 75%. Podle potřeby může být box vybaven také zpevněným žebrovaným nebo dvojitým dnem. Proto může být také bezpečně využíván v automatizovaných skladech. BITO nabízí svůj nový typ BITOBOXu v základních rozměrech 600 x 400 mm při výškách 285 a 320 mm. Oba typy mají nosnost více než 20 kilogramů, v případě dvojitého dna dokonce až 50kg, při zatížení spolehlivě zvládne i 180 kg. Specialista na intralogistiku myslel hlavně také na pracovníky, kteří budou s boxy manipulovat. Ve spolupráci s IAD (Institut pro ergonomii Technické univerzity v Darmstadtu) byl box opatřen také páčkou na bočních stranách, díky které lze přepravku pohodlně a bezpečně složit. Zámek se uvolní pouze stlačením páčky palcem nebo zápěstím, což umožňuje složení stěn boxu bez námahy a bez rizika skřípnutí prstu, jak tomu často u srovnatelných produktů bývá. Na přání byl BITOBOX EQ opatřen také dvoudílným víkem a otvorem pro zajištění plombami. Ty zabezpečí přepravku před neoprávněným vniknutím dovnitř a ztrátě skladovaných nebo přepravovaných položek. To usnadní práci zaměstnancům skladu, kteří mohou kompletně připravený box uzavřít a uzamknout, nic se už neztratí! Volitelně je k dispozici také výklopná rukojeť, díky které lze s boxem pohodlně manipulovat i v případě, že má stěny uzavřené. V neposlední řadě je box opatřen transparentním okénkem na etiketu. Díky němu lze box snadno a rychle identifikovat bez nutnosti otevírání boxu, nehrozí ani ztráta či znečištění a poškození etikety, ta je totiž vkládaná zevnitř boxu a jasně čitelná přes průhledné okénko. První prototyp BITOBOXu EQ mohli vidět již návštěvníci veletrhu LogiMAT 2015, produkce je plánovaná na zhruba polovinu roku 2015.


Regálové systémy pro efektivní využití prostoru, Praha

Regálové systémy pro efektivní využití prostoru, Praha

Regálové systémy pro efektivní využití prostoru vyráběné v srdci Evropy v Praze. Společnost BITO nabízí řešení, které ocení každý, kdo něco skladuje. Podává odpověď na otázky: Máte hodně věcí, ale málo prostoru? Nevíte jak efektivně a přehledně zorganizovat prostor? Regálové systémy BITO jsou skloubením praktičnosti, přehlednosti a maximálního využití prostoru. BITO je společnost, na kterou se můžete spolehnout. Dělá ze skladování příjemnou záležitost už 55 let! Na regálové systémy BITO se spoléhají zákazníci z celého světa. A že je z čeho vybírat! V našem sortimentu nabízíme několik druhů regálových systémů. Najdete tak řešení přesně pro váš prostor a sortiment! V rámci policových regálů tak nabízíme: - Bezšroubový systém - Šroubovací systém - Nerezové police - Policové regály s regálovými boxy - Policové regály s boxy s průhledným čelem Využijete je v kancelářích, skladech, na hasičských stanicích, v pneuservisech, ale také na spoustě dalších míst. Fantazii se meze nekladou! To ale není ze sortimentu společnosti BITO vše. Dále u nás najdete tyto regály: - Velkoplošné – ideální pro skladování rozměrnějších produktů - s velkými rozestupy – ve variantě buď s dřevěnými policemi, drátěnými dny nebo ocelovou vložkou - Paletové – každá úroveň udrží až 3 tuny nákladu! - Kompletace – využití válečkových lišt nebo spádový systém regálů - Konzolové – jednostranné či dvoustupňové použití - Mřížkové příčky – výdejní přepážka, posuvné dveře, … - A mnoho dalších Efektivně využívejte prostor a ušetřete si čas i námahu. Výrobky společnosti BITO jsou ideálním řešením pro skladování! Ozvěte se nám rádi Vám pomůžeme!


Policové regály vnesou do skladování pořádek, Praha

Policové regály vnesou do skladování pořádek, Praha

Patříte mezi ty lidi, kterým je líto vyhodit některé věci a věříte v jejich budoucí použití? Nebo jste společnost, která disponuje velkým či menším množství výrobků? V obou i v dalších případech vám společnost BITO nabízí řešení – policové regály. Policové regály jsou vhodné pro uskladnění zboží jakéhokoliv charakteru. V nabídce společnosti BITO je totiž několik druhů regálových policových systémů: - Bezšroubové policové regály - Šroubovací policové regály - Nerezové police - Policové regály s boxy s průhledným čelem - Policové regály s regálovými boxy Přitom každý druh má své specifické vlastnosti, takže se nemusíte bát, že nenajdete ten, který byste potřebovali. Bezšroubové i šroubovací regály oceníte například v kancelářích (prodáváme také designové varianty v bílé nebo černé barvě), archivech, ale také v pneuservisech pro uskladnění pneumatik, ve skladech nebo dokonce v hasičských stanicích. Nerezové police společnosti BITO zase využijete v prostorách, kde jsou kladeny (vysoké) hygienické požadavky. Jejich instalace snadná a můžete přidávat neomezené množství přídavných pater. Pro zpevnění základny a pro větší stabilitu se využívají diagonální výztuhy. Policové regály s boxy zase řeší problém skladování např. malých součástek. Při variantě s průhledným čelem okamžitě víte, kde máte hledat požadované zboží, což vám ušetří čas i námahu. Policové regály od společnosti BITO jsou elegantním a ekonomickým řešením prostoru a skladování. Vyrábíme i rohové varianty, které zabírají obvykle zbytečně nevyužitý prostor.


BITOBOX, přepravky, boxy, zásobníky, regály, skladovací technika Praha

BITOBOX, přepravky, boxy, zásobníky, regály, skladovací technika Praha

Naše firma BITO skladovací technika CZ s.r.o. je specialista na skladování. Chceme zdůraznit kvalitu a jedinečný původ našich značkových výrobků a proto naše produkty ponesou nově společný název registrované značky BITOBOX. Vyrábíme: - skladovací a vychystávací zařízení - regálové systémy - paletové regály - policové regály - spádové dynamické i statické regály - konzolové regály - plastové přepravky a BITOBOXY - velkoformátové BITOBOXY


Víceúčelová přepravka Kaban systém, skladovací technika Praha

Víceúčelová přepravka Kaban systém, skladovací technika Praha

Kaban systém – další posun ve využití prostoru! Jedinečná, enormně stabilní a víceúčelová přepravka je přizpůsobena standardním regálovým rozměrům, nedochází tedy k žádné ztrátě místa v regálech. Box pro C-díly je vybaven: - dávkovačem, který zabraňuje nachtěnému sesunu dílů - předním okénkem, které se dá jednou rukou stáhnout dolů a tím lze odebírat malé množství přímo z boxu bez nutnosti jeho celkového vysunutí, což umožňuje kompletní využití objemu přepravky - držákem na etikety, který zajistí snadnou orientaci - zabezpečovací úchytkou, díky které přepravka nevypadne z regálu Nový BITO – kanban systém šetří místo i čas. Kombinace BITO policových regálů s ultra tenkými policemi a novými přepravkami CTB na C-díly plní všechny požadavky moderního kanban principu. Regál s utratenkými policemi ušetří o 25% víc skladovací plochy na policích, které jsou vysoké 20 mm a mají nosnost 100 – 150 kg, jedno regálové pole má potom nosnost až 1300 kg. Regály je možno rozšířit o přídavné pole, všechny díly jsou lehce pozinkovné a plně kompatibilní s jinými BITO policovými systémy.