ADAMEC - ADRO s.r.o.
Adamec Lukáš


Obchodní, servisní a dopravní firma ADAMEC – ADRO s.r.o. se specializuje na prodej náhradních dílů, filtrů, olejů, čerpadel a průmyslových trysek s příslušenstvím. Mimo jiné také poskytuje servis a dodávku náhradních dílů pro speciální stroje značek Ropa, Merlo, Rau a další.

Hlavní činností je servis a opravy velkých zemědělských strojů jako jsou vyorávače a nakladače značky ROPA. Další důležitou a nedílnou součástí firmy je poskytování kvalitních služeb v uvedených oblastech, a to filtry, trysky pro zemědělství a průmysl LECHLER, ohebné flexibilní hadice LEGROM, servis strojů Ropa Merlo a Rau, náhradní díly, čerpadla - Sigma Pumpy, Cat Pumps, Sawa Pumpen, Schmitt, Maso sinusová čerpadla, Ponndorf, Sera, DELLMECO, Grün-pumpen, HOMA PUMP TECHNOLOGY.

Zaměřuje se také na prodej a poskytuje oleje, maziva a kapaliny Shell, Motul, Paramo, Mogul, Q8, filtry, zemědělské a průmyslové trysky – Lechler, flexibilní rozvody Legrom, pneumatiky, řemeny. kapalinyCarline a další, hračky Bruder, Siku. Solo postikovače, nápojové zařízení, opravné sady a náplně Slime textilní a kovové sněhové řetězy od Norského výrobce AutoSock, ale také náhradní díly pro zemědělské stroje, pluhy, podmítače, sečky a další.

Také Vám poskytneme výčepní, kontaktní, luxusní, podstolové, stolové nápojové zařízení, výrobníky sodové vody, narážeče, spojky, šroubení, odkapní misky, kartáče, sanitace, tlakování, kohouty, spojovací materiál rychlospojky a příslušenství, hadice, izolace + python, veškerý sortiment firmy Lindr.

Společnost ADAMEC – ADRO s.r.o. poskytuje silniční motorovou autodopravu do 3500 kg, jak vnitrostátní tak také mezinárodní nákladní provozovaná vozidla.
Součástí servisu je také dodávka náhradních dílů k těmto strojům a nejenom k nim. Hlavním měřítkem a prioritou práce je maximální spokojenost zákazníka.

Prodej filtrů Baldwin Filters, Hifi Filter – Jurafiltration, Donaldson, Fleetguard, Hengst Filter, MANN-HUMME, M -Filter, SF-Filter (Schupp Filters), Argo, Clean, Hydac, Mahle, OTO, Parker, Purolator, Ufi, Internormen, GPC Filters, Eppensteiner, EPE, FBO, Ikron & Krom Schroder filters, Hastings, Sofima, MP Filtri filters, PALL, UCC, Parker, Wabco, Bosch, Knorr, Woodgate, Fram, OMT S.p.A., Filkom, VIX Filters a další.

Nově jsme do našeho sortimentu zařadili také chemické prostředky CYCLO (mazací, průmyslové čistící, speciální a pro automobily).

Náhrady a originály značek Adtranz, Airmann, Air Maze, Akermann, Allis Chalmers, Allison, Alstom, AMC, Ammann, AP Lockheed, Arburg, Argo, Asahi, Atlas Copco, Ausa, Aveling Barford, Balston, Becker, Bell, Bendix, Benford, Bernard, Blaw Knox, Boll & Kirch, Bobcat, Bomag, Bombardier, Bosch, Briggs & Stratton, Broomwade, Camfil, CAP, Capa, Case, Case IH, Carrier Transicold, Caterpillar, CAV, Ceccato, Champion, Cimtek, Clark, Coles, Compair-Holman, Coopers, Crosland, Cummins, Cuno, Daewoo, DAF, Dahl, Demag, Dennis Eagle, Detroit Diesel, Deutz, Diamond, Domange, Domnick Hunter, Donaldson, Dorman, Dynapac, Ecoair, Eppensteiner, ERF, Eurofilter, Epe, Facet, FAI, Fairey Arlon, Farr, FBO, Fendt, Fiaam, Fiat, Filpro, Filtakleen, Filtrec, Filu, Filtron, Finn, Fispa, Fleetguard, Flow Ezy, Fluitek, Foden, Fram, Ford, Fuchs, Furukawa, Gardner Denver, Genie, Gresen, Greyfriars, GPC Filters, Grove, Groves, Hamm, Hanix, Hastings Premium Filters, Hatz, Hanomag Henschel, Hesston, Hiab, Hifi, Hilco, Hino, Hitachi, Honda, HPC, Hycon, Hydac, Hydrema, Hydrovane, Hymac, Hyster, Hyundai, Indufil, Ingersoll Rand, Internormen, Iseki, Isuzu, Iveco, Jacobsen, JCB(J.C.B.), Jipap, JLG, John Deere, Kaeser, Kalmar, Kato, Komatsu, Kipor, Knecht, Krone, Krupp, Kubota, Lancer Boss, LHA, Liebherr, Linde, Lindner, Lister, Lombardini, Luberfiner, Lucas, Mahle, MAN, Manitou, Mann & Hummel, Mark, Massey Ferguson, Matbro, Melroe, Mercedes Benz, Mercruiser, Miofiltre, Mitsubishi, Modina, Moxy, MP Filtri, Nelson Winslow, New Holland, Neuson, Nippon, Nissan, OMT, Orenstein & Koppel, O&K, Palfinger, Pall, Parker Hannifin, Peco, Pel Job, Perkins, Permatic, Pery, Equipment, Poclain, PPM, Piusi, PTI Technologies, Purflux, Purolator, International, Ransomes, Racor, Regeltechnik, Renault, Rietschle, Robin, Rolls Royce, Ruggerini, Ruston, Sakura, JSakura Filters, Same, Samsung, Sanderson, Sauer Sundstrand, Scania, SF Filter, Schaeff, Schroeder, Schupp, Sennebogen, Separ, Simon, Sisu, Skyjack, Sofiltra, Sofima, Sofralube, Sofrance, Stanadyne, Stauff, Stiga, Still, Sullair, Tadano, Taisei Kogyo, Tamrock, TCM, Tecnoma, Tecnocar, Timber Jack, Thermo King, Thwaites, Torit, Toyota, UCC, UFI(ufi), Ultrafilte, Valtra, Valmet, Vapormatic, Vermeer, Vickers, Voith, Vokes, Volvo, Wabco, Wacker, Walker, Wartsila, Waukesha, Weber, Weyhausen, Wirtgen, Wix, Woodgate, Yale, Yamashin, Yanmar, Zander, Zetor, Zettlemeyer, ZF, Zinga.

Hračky výrobců Bruder, Siku Wiking, Rolly Toys, Dickie.

Boty značky HAIX (hasiči, pracovní, záchranáři, armáda, policie, black Eagle Series).

Motec video systémy - monitory, kamery, kabely a příslušenství.

Nanoprotech - nanotechnologie - výrobky, které chrání před korozí, oxidací, vodou či špínou. Antikorozní a izolační spreje, impregnace na oblečení, čističe na auta i do domácnosti.

Bioprospect - enzymy a enzymatické prostředky pro domácnost a průmysl.

Poskytujeme služby v oblasti autodopravy

Poskytujeme služby v oblasti autodopravy

Vybírejte filtry, oleje, maziva a trysky ze sortimentu

Vybírejte filtry, oleje, maziva a trysky ze sortimentu

Realizujeme opravy a servis zemědělské techniky

Realizujeme opravy a servis zemědělské techniky

Dodáváme náhradní díly pro stroje ROPA, RAU, MERLO a jiné.

Dodáváme náhradní díly pro stroje ROPA, RAU, MERLO a jiné.

Slogan:

Prodej filtrů, trysek a olejů - Servis strojů - Autodoprava

Štítky:

filtry, trysky, oleje, servis strojů, Ropa, Merlo, Rau, čerpadla, výčepní a chladící zařízení Opava

PODSTRÁNKY

Oleje, maziva, filtry

Oleje, maziva, filtry
Oleje a maziva značek Shell, Mogul, Paramo, filtry vzduchové, palivové, olejové, vodní

Trysky, čerpadla

Trysky, čerpadla
Trysky agri, trysky pro průmysl, trysky Legrom, Lechler, prodej čerpadel

Nanotechnologie

Nanotechnologie
Výrobky nanotechnologie na údržbu, čištění, impregnaci strojů, automobilů, domácností
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu

Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu
Zajistit čistotu čelního skla během jízdy je jedním z nejdůležitějších úkolů každého řidiče. Proto máme na automobilech stěrače, proto máme ostřikovače. Aby však byl ostřikovač funkční, musí být naplněn kvalitní kapalinou do ostřikovačů, která zajistí očištění skla. V zimním období je třeba do ...

Zadřený nebo zanesený motor je minulostí. Začněte používat kvalitní oleje a filtry

Zadřený nebo zanesený motor je minulostí. Začněte používat kvalitní oleje a filtry
Co je nejdůležitější pro správnou funkci automobilů, motorek či zahradní techniky? Je to jistě správně fungující motor. Ať už ale máte výkonný naftový motor, nebo dáváte přednost benzínové variantě, pro jeho bezproblémový chod potřebujete kvalitní a osvědčené oleje a maziva. Kde je seženete? No ...

Prodej průmyslových a zemědělských trysek

Prodej průmyslových a zemědělských trysek
Trysky patří k důležitým částem různých druhů postřikovačů, které se využívají jak v průmyslových odvětvích, tak i v zemědělství. Jejich hlavní funkcí je přesné a efektivní postřikování. Jsou různé typy trysků rozdělené podle konkrétního využití. A s nejvhodnějším výběrem vám pomůže firma ADAMEC – ...

ADAMEC-ADRO: Mazací a čisticí prostředky americké značky Cyclo Industries

ADAMEC-ADRO: Mazací a čisticí prostředky americké značky Cyclo Industries
Mazací a čisticí prostředky pro automobily od americké firmy Cyclo Industries pořídíte v prodejně a na eshopu firmy ADAMEC-ADRO s.r.o. v Opavě. Z našeho širokého sortimentu nejrůznějších produktů s různými funkcemi a účinky si vyberete čisticí prostředky průmyslové, mazací a zkrátka veškeré ...
AKTUÁLNÍ MICROSITE

Biologické čištění septiku, žumpy a odpadních vod, likvidaci zápachu a kouře – e-shop

Biologické čištění septiku, žumpy a odpadních vod, likvidaci zápachu a kouře – e-shop
Společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. má v nabídce na e-shopu pohlcovače na likvidaci zápachu a kouře, čističe septiku, žumpy a odpadních vod a další pomocníky pro domácnost i do průmyslu.

Kvalitní olejové a palivové filtry ověřených výrobců - prodej v e-shopu

Kvalitní olejové a palivové filtry ověřených výrobců - prodej v e-shopu
V e-shopu společnosti ADAMEC - ADRO s.r.o. zakoupíte kvalitní olejové a palivové filtry Argo, Krone, Bosch, Woodgate, Iveco, Claas, Liebherr a jiných výrobců, které dodáváme v okolí Opavy i Olomouce.

Ohebné flexibilní hadice Legrom pro přívod chladicí a mazací kapaliny do stroje či výrobní linky

Ohebné flexibilní hadice Legrom pro přívod chladicí a mazací kapaliny do stroje či výrobní linky
ADAMEC – ADRO s.r.o. dodává spolehlivý Legrom VARIO systém, který umožňuje snadnou instalaci přívodu chladicí a mazací kapaliny či stlačeného vzduchu a začlenění do Vašeho stroje či výrobní linky.

Motorové oleje Shell - velkoobchodní balení za výborné ceny

Motorové oleje Shell - velkoobchodní balení za výborné ceny
Servisní a dopravní firma ADAMEC – ADRO s.r.o. se také specializuje na dodávku motorových olejů Shell. Nabízíme velkoobchodní balení za výhodné ceny s dopravou zdarma.

Chlazení na pivo - nápojové zařízení pro letní zahradní párty, chaty a chalupy

Chlazení na pivo - nápojové zařízení pro letní zahradní párty, chaty a chalupy
Firma ADAMEC – ADRO s.r.o. se sídlem poblíž Opavy nabízí chladící a výčepní nápojové zařízení na pivo pro letní párty, chaty a chalupy.

Oleje, filtry, maziva - prodej a eshop

Oleje, filtry, maziva - prodej a eshop
Obchodní, servisní a dopravní firma ADAMEC – ADRO s.r.o. se specializuje na prodej kvalitních olejů, maziv a filtrů také na svém eshopu.

Lepení pneu Slime - oprava defektu za 15 minut

Lepení pneu Slime  - oprava defektu za 15 minut
Společnost ADAMEC – ADRO s.r.o. je servisní a dopravní firma v Opavě, která lepí pneu Slime a opravu defektu zvládne za 15 minut.

Antimikrobiální přípravky SANNI 70 a 80 na desinfekci rukou a povrchů - prodej za akční ceny

Antimikrobiální přípravky SANNI 70 a 80 na desinfekci rukou a povrchů - prodej za akční ceny
Antimikrobiální přípravky SANNI 70 a 80 na desinfekci rukou a povrchů dodává v Opavě a Ostravě firma ADAMEC – ADRO s.r.o.. Přípravky prodáváme za akční ceny při minimálním odběru 10 l.

Lechler - přesné průmyslové trysky pro rozstřik s příslušenstvím

Lechler - přesné průmyslové trysky pro rozstřik s příslušenstvím
Průmyslové trysky značky Lechter s příslušenstvím nabízí servisní společnost ADAMEC – ADRO s.r.o. se sídlem u Opavy. Trysky jsou vhodné pro rozprašování a rozstřik.

Trysky Lechler pro zemědělství a zemědělské stroje, včetně příslušentví

Trysky Lechler pro zemědělství a zemědělské stroje, včetně příslušentví
Společnost ADAMEC – ADRO s.r.o. je obchodní a servisní, která se zaměřuje na prodej zemědělských trysek pro zemědělské stroje v Opavě a okolí. V sortimentu naleznete také jejich příslušenství.

Průmyslové trysky a příslušenství - Agri, Legrom, na postřikovače, pro zemědělce

Průmyslové trysky a příslušenství - Agri, Legrom, na postřikovače, pro zemědělce
Průmyslové trysky a příslušenství nabízí v Opavě a okolí společnost ADAMEC – ADRO s.r.o., ve které naleznete trysky na postřikovače a pro zemědělce značek Agri a Legrom.

Aktivní čistící pěny, mazací prostředky pro auta, čistič palivových vstřiků Cyclo, eshop

Aktivní čistící pěny, mazací prostředky pro auta, čistič palivových vstřiků Cyclo, eshop
Čistící prostředky pro automobily zn. Cyclo seženete na e-shopu u společnosti ADAMEC – ADRO s.r.o. z Opavy, která nabízí aktivní čístící pěny, mazací prostředky i čističe palivových vstřiků.

Mazací a průmyslové čistící prostředky značky Cyclo - prodej, eshop

Mazací a průmyslové čistící prostředky značky Cyclo - prodej, eshop
Obchodní, servisní a dopravní firma ADAMEC – ADRO s.r.o. se specializuje na internetový prodej mazacích a průmyslových čistících prostředků značky Cyclo.

Oleje a filtry pro vaši hladkou jízdu - široký sortiment

Oleje a filtry pro vaši hladkou jízdu - široký sortiment
Široký sortiment olejů a filtrů pro vaší hladkou jízdu Vám poskytne dopravní a servisní společnost ADAMEC – ADRO s.r.o. v Opavě a okolí.

Textilní sněhové řetězy od norského výrobce - sněhové ponožky na vozidla

Textilní sněhové řetězy od norského výrobce - sněhové ponožky na vozidla
Textilní sněhové řetězy AutoSock nebo také sněhové ponožky nakoupíte u firmy ADAMEC-ADRO s.r.o. v Opavě-Komárově nebo na e-shopu www.adro.cz.

Akční ceny na palivové, vzduchové a olejové filtry

Akční ceny na palivové, vzduchové a olejové filtry
Navštivte internetový obchod specializovaný na oleje a filtry - palivové, vzduchové, olejové, kabinové, chladicích kapalin - e-shop firmy ADAMEC - ADRO s.r.o.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ADAMEC - ADRO s.r.o. Adamec Lukáš
WEBOVÁ STRÁNKA
ADAMEC - ADRO s.r.o.
www.adro.cz
Adresa

Adresa

Na Vrchovině 331/7
Opava - Komárov 747 70

info@adro.cz
+420 775 985 717


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha