Oleje, filtry, maziva - prodej a eshop

ADAMEC - ADRO s.r.o. Adamec Lukáš

Oleje, filtry, maziva - prodej a eshop

Oleje a maziva značek Shell, Mogul, Paramo, filtry vzduchové, palivové, olejové, vodní

Oleje hydraulické, kompresorové, motocyklové, motorové, převodové, oleje pro zahradní techniku, oleje pro lodní techniku, oleje pro vakuová čerpadla a ostatní oleje a maziva světoznámých značek Shell, Mogul, Paramo, dále různé druhy filtrů, filtry olejové, vzduchové, palivové, filtry chladicích kapalin, plynové filtry, vodní filtry, odlučovače, separátory, to vše tvoří bohatou nabídku e-shopu české firmy ADAMEC - ADRO s.r.o.

Různé druhy značkových filtrů,  ADAMEC – ADRO s.r.o.

Motorové, převodové, hydraulické oleje, oleje pro zahradní techniku, maziva a vazelíny

Ve firmě ADAMEC - ADRO s.r.o. se specializujeme na prodej, internetový obchod s oleji prvotřídní kvality od spolehlivých výrobců Schell, Mogul, Paramo. Vyberte si z naší obsáhlé nabídky motorových olejů, olejů do převodovek, motocyklů. Dále prodáváme hydraulické oleje, oleje pro vakuová čerpadla, oleje pro lodní a zahradní techniku. Chceme, aby se k nám naši zákazníci vraceli, proto nabízíme osvědčené značkové oleje k mazání dvoudobých vysokootáčkových benzinových motorů, jsou vhodné například pro moderní motocykly, automobily, motorové pily, křovinořezy, vyžínače, zemědělskou mechanizaci. V e-shopu nakoupíte i uvolňovače zarezlých spojů, maziva a vazelíny, které využijete při čištění ráfků nebo při údržbě zahradního nebo dílenského nářadí.

Oleje a maziva, ADAMEC – ADRO s.r.o.


Prodej olejů, maziv, kapalin značky Shell pro motory, převodovky, lodě

Pro zákazníky, kteří upřednostňují oleje, maziva a kapaliny značky Shell, jsme připravili širokou nabídku těchto značkových produktů. Vyzkoušejte třeba Shell Helix pro benzínové a malé naftové motory, Shell Rimula pro naftové motory, Shell Advance pro motory a motocykly, Shell Spirax převodové oleje, Shell Donax převodové oleje pro automatické převodovky, Shell Harvella, Donax TD, TC víceúčelové oleje, Shell chladící (Glycoshell) a brzdové kapaliny, Shell Gadus vazelíny (Retinax), ostatní kapaliny a autokosmetiku, Shell Tellus – hydraulické oleje, Shell Nautilus – oleje pro lodě.

Prodej olejů, maziv, kapalin Shell, ADAMEC – ADRO s.r.o.


Filtry vzduchové, palivové, olejové, plynové, vodní a filtry chladicích kapalin

Nečistotám, usazeninám, prachu, pylu, nežádoucím částicím zabráníte použitím vhodného filtru. Náš e-shop vám nabízí spolehlivé, kvalitní filtry olejové, vzduchové, palivové, filtry chladicích kapalin, plynové filtry, vodní filtry, odlučovače, separátory ověřených značek SF-Filter-Schupp Filters, Baldwin Filters, Donaldson, Hifi Filter – Jurafiltration, Fleetguard, Cummins Filtration, Hengst Filter, MANN-HUMMEL, M-Filter, Argo, Clean, Hydac, Exmont, Unico filter, Mahle, OTO, Parker, Purolator, Ufi, Internormen, GPC Filters, Eppensteiner, EPE, FBO, Ikron & Krom Schroder filters, Hastings, Sofima, MP Filtri filters, PALL, UCC, Parker, Wabco, Bosch, Knorr, Woodgate, Fram, OMT S.p.A., Filkom, VIX Filters Scudo, Sogefi Pro a další. Vyberte si filtr, který potřebujete!

Značkové filtry vzduchové, palivové, vodní, ADAMEC – ADRO s.r.o.


PODSTRÁNKY

Oleje, maziva, filtry

Oleje, maziva, filtry
Oleje a maziva značek Shell, Mogul, Paramo, filtry vzduchové, palivové, olejové, vodní

Trysky, čerpadla

Trysky, čerpadla
Trysky agri, trysky pro průmysl, trysky Legrom, Lechler, prodej čerpadel

Nanotechnologie

Nanotechnologie
Výrobky nanotechnologie na údržbu, čištění, impregnaci strojů, automobilů, domácností
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ADAMEC - ADRO s.r.o. Adamec Lukáš
WEBOVÁ STRÁNKA
ADAMEC - ADRO s.r.o.
www.adro.cz
Adresa

Adresa

Na Vrchovině 331/7
Opava - Komárov 747 70

info@adro.cz
+420 775 985 717


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha