Trysky agri, trysky pro průmysl, trysky Legrom, Lechler, prodej čerpadel

Trysky k postřikovačům i jiné zemědělské technice, průmyslové trysky Lechler, sprchové trysky od výrobce Legrom či vstřikovací trysky Denso tvoří další kategorii nabídkového sortimentu firmy ADAMEC – ADRO s.r.o. Ke všem tryskám pro zemědělské i průmyslové účely seženete v našem e-shopu veškeré příslušenství jako držáky trysek, flexibilní T-kusy, kuličkové zpětné ventily, ochranu na trysky, těsnění trysky a stříkací oválný štít. Náš internetový obchod adro.cz pro vás připravil i nabídku čerpadel k různým účelům použití.

Průmyslové trysky, ADAMEC – ADRO s.r.o.

Trysky pro zemědělské účely Lechler, Legrom, Rau, agri trysky s příslušenstvím

Široký sortiment zemědělských trysek s příslušenstvím, převážně od výrobců Lechler, Rau, Legrom, můžete zhlédnout v našem internetovém obchodě. Zemědělské postřikovače, zemědělská technika doplněná o speciální trysky kompaktní se šikmým paprskem s přisáváním, plastové injektorové trysky se šikmým paprskem a keramické trysky s kuželovým paprskem, jakož i standardní trysky z ušlechtilé oceli nebo plastové trysky pro kapalná hnojiva s pěti otvory nebo s jazýčkem, zajistí efektivní rozprach účinných látek pro výživu plodin, ale i ochranu proti plísním a škůdcům. Nezapomeňte si přikoupit i příslušenství k tryskám – držáky, T-kusy, ochranné prvky k tryskám a těsnění.

Agri trysky pro zemědělské účely, ADAMEC – ADRO s.r.o.


Trysky pneumatické rozprašovací, vzduchové trysky a trysky pro čištění tanků

Specializovaná obchodní a servisní firma ADAMEC-ADRO s.r.o. ve svém e-shopu nabízí i velký výběr průmyslových trysek Lechler k rozprašování, rozstřiku, čištění, pro různé způsoby využití. Seženete u nás pneumatické trysky rozprašovací z mosazi, poniklované mosazi, axiální a exentrické trysky s rozstřikem dutého kužele, trysky s plochým rozstřikem, trysky s plným paprskem pro nízký i vysoký tlak, vzduchové trysky, trysky pro čištění tanků s čidlem kontroly oplachu a trysky samootočné či statické čisticí, míchací trysky, trysky pro metalurgii, pulzní trysky, mlžicí systémy, trysky pro ochranu životního prostředí.

Průmyslové trysky, ADAMEC – ADRO s.r.o.


Ponorná, tlaková, kalová, oběhová, potravinářská čerpadla, domácí vodárny v e-shopu

V internetové prodejně adro.cz seženete snad všechny druhy čerpadel. Zájem je o oběhová a kalová čerpadla, domácí vodárny, vodní, ponorná, olejová, palivová, plunžrová, potravinářská čerpadla, dále prodáváme sinusové čerpadlo, povrchová čerpadla, tlaková čerpadla, tlakové nádoby, ponorné čerpací ústrojí značky Sigma k odčerpávání odpadních vod, močůvky, znečištěných vod a hustých kalů, vysokotlaké čisticí stroje a sací hadice k čerpadlům. Pokud potřebujete odborně poradit s výběrem vhodného čerpadla, obraťte se na nás, rádi se vám budeme věnovat!

Čerpadla, domácí vodárny, e-shop, ADAMEC – ADRO s.r.o.


PODSTRÁNKY

Oleje, maziva, filtry

Oleje, maziva, filtry
Oleje a maziva značek Shell, Mogul, Paramo, filtry vzduchové, palivové, olejové, vodní

Trysky, čerpadla

Trysky, čerpadla
Trysky agri, trysky pro průmysl, trysky Legrom, Lechler, prodej čerpadel

Nanotechnologie

Nanotechnologie
Výrobky nanotechnologie na údržbu, čištění, impregnaci strojů, automobilů, domácností
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ADAMEC - ADRO s.r.o. Adamec Lukáš
WEBOVÁ STRÁNKA
ADAMEC - ADRO s.r.o.
www.adro.cz
Adresa

Adresa

Na Vrchovině 331/7
Opava - Komárov 747 70

info@adro.cz
+420 775 985 717


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha