ADAMEC - ADRO s.r.o. Adamec Lukáš

Textilní sněhové řetězy od norského výrobce - sněhové ponožky na vozidla

ADAMEC - ADRO s.r.o.
Adamec Lukáš
Trysky agri, trysky pro průmysl, trysky Legrom, Lechler, prodej čerpadel

Trysky k postřikovačům i jiné zemědělské technice, průmyslové trysky Lechler, sprchové trysky od výrobce Legrom či vstřikovací trysky Denso tvoří další kategorii nabídkového sortimentu firmy ADAMEC – ADRO s.r.o. Ke všem tryskám pro zemědělské i průmyslové účely seženete v našem e-shopu veškeré příslušenství jako držáky trysek, flexibilní T-kusy, kuličkové zpětné ventily, ochranu na trysky, těsnění trysky a stříkací oválný štít. Náš internetový obchod adro.cz pro vás připravil i nabídku čerpadel k různým účelům použití.

Průmyslové trysky, ADAMEC – ADRO s.r.o.

Trysky pro zemědělské účely Lechler, Legrom, Rau, agri trysky s příslušenstvím

Široký sortiment zemědělských trysek s příslušenstvím, převážně od výrobců Lechler, Rau, Legrom, můžete zhlédnout v našem internetovém obchodě. Zemědělské postřikovače, zemědělská technika doplněná o speciální trysky kompaktní se šikmým paprskem s přisáváním, plastové injektorové trysky se šikmým paprskem a keramické trysky s kuželovým paprskem, jakož i standardní trysky z ušlechtilé oceli nebo plastové trysky pro kapalná hnojiva s pěti otvory nebo s jazýčkem, zajistí efektivní rozprach účinných látek pro výživu plodin, ale i ochranu proti plísním a škůdcům. Nezapomeňte si přikoupit i příslušenství k tryskám – držáky, T-kusy, ochranné prvky k tryskám a těsnění.

Agri trysky pro zemědělské účely, ADAMEC – ADRO s.r.o.


Trysky pneumatické rozprašovací, vzduchové trysky a trysky pro čištění tanků

Specializovaná obchodní a servisní firma ADAMEC-ADRO s.r.o. ve svém e-shopu nabízí i velký výběr průmyslových trysek Lechler k rozprašování, rozstřiku, čištění, pro různé způsoby využití. Seženete u nás pneumatické trysky rozprašovací z mosazi, poniklované mosazi, axiální a exentrické trysky s rozstřikem dutého kužele, trysky s plochým rozstřikem, trysky s plným paprskem pro nízký i vysoký tlak, vzduchové trysky, trysky pro čištění tanků s čidlem kontroly oplachu a trysky samootočné či statické čisticí, míchací trysky, trysky pro metalurgii, pulzní trysky, mlžicí systémy, trysky pro ochranu životního prostředí.

Průmyslové trysky, ADAMEC – ADRO s.r.o.


Ponorná, tlaková, kalová, oběhová, potravinářská čerpadla, domácí vodárny v e-shopu

V internetové prodejně adro.cz seženete snad všechny druhy čerpadel. Zájem je o oběhová a kalová čerpadla, domácí vodárny, vodní, ponorná, olejová, palivová, plunžrová, potravinářská čerpadla, dále prodáváme sinusové čerpadlo, povrchová čerpadla, tlaková čerpadla, tlakové nádoby, ponorné čerpací ústrojí značky Sigma k odčerpávání odpadních vod, močůvky, znečištěných vod a hustých kalů, vysokotlaké čisticí stroje a sací hadice k čerpadlům. Pokud potřebujete odborně poradit s výběrem vhodného čerpadla, obraťte se na nás, rádi se vám budeme věnovat!

Čerpadla, domácí vodárny, e-shop, ADAMEC – ADRO s.r.o.Oleje, maziva, filtry

Oleje, maziva, filtry

Oleje a maziva značek Shell, Mogul, Paramo, filtry vzduchové, palivové, olejové, vodní

Trysky, čerpadla

Trysky, čerpadla

Trysky agri, trysky pro průmysl, trysky Legrom, Lechler, prodej čerpadel

Nápojové a výčepní zařízení

Nápojové a výčepní zařízení

Výčepní a nápojové zařízení, výrobníky sodové vody včetně příslušenství