ZemStroj s.r.o.


Na výsluní 874, Jindřichův Hradec 377 01
Naše společnost ZemStroj s.r.o. prodává, půjčuje nářadí a stavební stroje.


Dále nabízíme:
- zemní a výkopové práce minibagrem
- prodej olejů a autobaterií
- prodej náhradních dílů na stavební stroje – servis.


V naší půjčovně nářadí naleznete tuto techniku:
- vibrační a hutnící
- řezací a brousící
- bourací a vrtací
- zahradní
- čistící
- teplovzdušná a vysoušecí
- zvedací
- měřící a laserová
- pojízdná hliníková věž
- ostatní (elektrocentrála, míchačka, svářečka, čerpadlo, pivní chlazení…..)

Zemní a výkopové práce provádíme minirypadlem HITACHI ZAXIS 17U-2, který je díky svým malým rozměrům a hmotnosti šetrný k okolnímu prostředí a vyniká výbornou dostupnosti v rozličném terénu. Využití bagru je vhodné zejména pro: úpravu terénu (svahová naklápěcí lopata 100cm), přípoje na inženýrské sítě, kopání bazénů, jímek a vodáren, obkop a izolace základů domů (mimoosé kopání). S přídavným vrtákem je možnost vrtání děr na sloupky. Průjezdnost minibaru je 1 m.

Rovněž v naší nabídce naleznete:
- oleje (hydraulické, převodové, motorové, automobilové a motocyklové)
- náhradní díly pro stroje UNC 060, 061, 750, LOCUST, BOBEK a jiné.

Další produkty a služby
  • profesionální nářadí, půjčovna nářadí, sady nástrojů, nářadí pro řemeslníky, zahradnické náčiní, štípací kleště, zkoušečky napětí
  • hloubení základů, výkopy pro tepelná čerpadla, výkopy bazénů, úprava terénu, demoliční a bourací práce
  • fasádní lešení, schodišťové věže, pojízdné lešení, modulové lešení, zdvihací plošiny, zdvihací stoly
  • elektrocentrály a čerpadla, závěsné vrátky, ližinové výtahy, shozy na suť, stavební míchačky, vibrační a hutnicí technika
  • náhradní díly pro stroje, náhradní díly pro technická zařízení, bazar náhradních dílů, strojní součástky, součástky k zařízením
  • vysokotlaké mycí stroje, průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje, zametací stroje, čističe koberců, kartáčové vysavače, myčky podlah
  • zahradní nářadí, vodní čerpadla, drtiče zahradního odpadu, sekačky na trávu, travní kultivátory, zahradní křovinořezy, venkovní kompostéry, vysavače listí
  • speciální jeřáby, mostové jeřáby, otočné jeřáby, podvěsné systémy, portálové jeřáby, montážní plošiny, kladkostroje, kolejová doprava
  • automobilové oleje, průmyslová maziva, petrochemické produkty

Městys Bobrová v kraji Vysočina, Žďár nad Sázavou, Muzeum panenek, socha sv. Jana Nepomuckého.

Městys Bobrová v kraji Vysočina, Žďár nad Sázavou, Muzeum panenek, socha sv. Jana Nepomuckého

Stínící technika, rolety, žaluzie, vrata, brány, mříže Praha, realizace, montáž a servis.

Stínící technika, rolety, žaluzie, vrata, brány, mříže Praha, realizace, montáž a servis

Související články
Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

U-SERVIS

Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

Každodenní starosti často způsobují nedostatek času na úklid domácnosti a zahrady. Nejen nepořádek v pokojích, ale i tráva na zahradě vám může přerůst přes hlavu, stejně jako neodklizený sníh v zimě a minimální úprava porostů. Aby nebylo vše na vaší hlavě, pozvěte si na pomoc profesionální úklidovou firmu U-SERVIS z Opavy.


Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

ZVG CZ s.r.o.

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Praktické, důkladné, šetrné k pokožce. Takové jsou vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky společnosti ZVG. Tyto čistící utěrky využijete v automobilovém průmyslu, v domácnosti, pro očištění nerezových kovových dílů od šmíru, maziv i pro očištění rukou. I ty nejodolnější skvrny mizí po několika přetřeních.


Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 25 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 25 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Co znamená viskozita oleje

MERLIN-PLUS spol. s.r.o.

Co znamená viskozita oleje

Viskozita je míra vnitřního tření kapaliny, nikoli hustota. Je jedním z nejdůležitějších hledisek při výběru vhodného motorového oleje. Hodnota viskozity se může za určitých okolností měnit.


Další produkty a služby
Zemní a výkopové práce minibagrem Jindřichův Hradec

Zemní a výkopové práce minibagrem Jindřichův Hradec

Potřebujete upravit terén kolem vašeho nového domu? Nebo vykopat základy pro položení inženýrských sítí? Pro veškeré terénní úpravy na malém prostoru je tu ZemStroj s.r.o., který má k dispozici speciální minibagr HITACHI ZAXIS 17U-2. Využití tohoto speciálního minibagru může být následující: - Úprava terénu - Výkop základů staveb, zámkové dlažby nebo betonových plotů - Výkopy do šíře 25 cm, vhodné pro inženýrské sítě - Kopání bazénů, vodáren, jímek a dalších… - Možnost obkopů základů kolem domu (mimoosé kopání) - S přídavným vrtákem je i možnost vrtání (například pro díry na sloupky) Díky kompaktním rozměrům samotného minibagru je zajištěna skvělá manipulace i na malém prostoru. Stejně tak nízká váha zajišťuje šetrnost k okolnímu prostředí, a tak nedojde k destrukci stávajících povrchů, jako například dlažby a podobně.


Stavební stroje Jindřichův Hradec

Stavební stroje Jindřichův Hradec

Společnost ZemStroj s.r.o. z Jindřichova Hradce nabízí prodej stavebních strojů, přídavných zařízení a náhradních dílů.


Zemní a výkopové práce Jindřichův Hradec - minirypadlem HITACHI ZAXIS 17U-2

Zemní a výkopové práce Jindřichův Hradec - minirypadlem HITACHI ZAXIS 17U-2

Zajišťujeme zemní a výkopové práce minirypadlem HITACHI ZAXIS 17U-2. Naše minirypadlo disponuje nízkou hmotností a rozměry, díky kterým je schopno pracovat v jakémkoli terénu.


Půjčovna zemědělských a stavebních strojů Jindřichův Hradec

Půjčovna zemědělských a stavebních strojů Jindřichův Hradec

Zbytečně stroje nekupujte. My Vám je půjčíme. Půjčujeme nářadí, stavební a zemědělské stroje.


Zemní a výkopové práce Jindřichův Hradec

Zemní a výkopové práce Jindřichův Hradec

Zemní a výkopové práce v Jindřichově Hradci provádí společnost ZemStroj s.r.o. Minirypadlo HITACHI ZAXIS 17U-2 zvládne výkop i vrtání. Výkopy je možný od šíře 25 cm.


Prodej a půjčovna stavebních strojů Jindřichův Hradec – nové nakladače LOCUST L

Prodej a půjčovna stavebních strojů Jindřichův Hradec – nové nakladače LOCUST L

Společnost ZemStroj pana Jiřího Dvořáka z Jindřichova Hradce se zabývá prodejem, nákupem, servisem náhradních dílů. Pokud potřebujete půjčit, opravit či koupit stavební, zemědělské stroje, jste na správné adrese. Firma ZemStroj s.r.o. Jindřichův Hradec Vám pomůže s výběrem správné techniky, kterou budete potřebovat pro své stavební práce. Nově má možnost k zakoupení či půjčení nové stavební stroje značky LOCUST L a jejich přídavné zařízení. Výhodou těchto strojů jsou právě přídavná zařízení, která můžete měnit podle vlastních požadavků. Všechny typy univerzálních nakladačů LOCUS L mají čtyřkolové podvozky a jsou řízeny prokluzem kol. Na všechny jde umístit mnoho přídavných doplňků, které slouží k jiným druhům prací. Všechny typy nakladačů můžete vidět na našich webových stránkách.


Půjčovna nářadí a strojů Jindřichův Hradec

Půjčovna nářadí a strojů Jindřichův Hradec

Půjčujeme stroje a nářadí. Pro zapůjčení zařízení požadujeme: - 2 doklady totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, pas…) - zálohu v hotovosti, kterou stanoví pronajímatel. Při nesplnění podmínek požadujeme: - záloha až do výše pořizovací ceny zařízení. Doba pronájmu počítá hodinu výpůjčky. Její platnost je 24 hodin + je přidána 1 hodina zdarma na dopravu. Při překročení této doby se automaticky načítá další započatá 4-hodinová nebo 24-hodinová sazba. Doba pronájmu je stanovena při výpůjčce. Tuto dobu lze telefonicky prodloužit nebo stroj vrátit dříve než bylo sjednáno při výpůjčce. Nájemce uhradí nájemné pouze za dobu pronájmu. U cen uvedených v ceníku t.j. 1 - 5 dní , 6 - 29 dní a 30 dní a více se rozumí cena pronájmu za 24 hod. Cena na víkend je od pátku 12:00 do pondělí 8:00 (víkend počítán jako 2 dny).


Náhradní díly na stavební a zemědělské stroje včetně servisu

Náhradní díly na stavební a zemědělské stroje včetně servisu

Prodejem a servisem náhradních dílů na stavební a zemědělské stroje se zabývá společnost ZemStroj s.r.o. z Jindřichova Hradce. Porouchala se nějaká součást vašeho zemědělského anebo stavebního stroje? Řešením mohou být náhradní díly od naší společnosti. Prodej náhradních dílů je uskutečňován pro tato zařízení: - UNC 060, 061, 750 - LOCUST - BOBEK - UNO - A další… Je potřebné, aby tyto stroje pracovaly spolehlivě a bezpečně, proto neváhejte veškeré nevhodné součásti vyměnit za nové náhradní díly. V případě zájmu o dané náhradní díly pro vaše zemědělské a stavební stroje nás kontaktujte na čísle 384 326 179, anebo přijeďte do naší provozovny na adrese Na Výsluní 874 v Jindřichově Hradci.


Automobilové a motocyklové oleje Jindřichův Hradec

Automobilové a motocyklové oleje Jindřichův Hradec

Spalovací motory nemohou pracovat bez olejů a dalších maziv. Dodejte svým strojům kvalitní oleje a maziva, a to od společnosti ZemStroj. V nabídce tohoto podniku najdete: - Automobilové oleje – kvalitní Q8 Formula, polosyntetické oleje pro celoroční provoz dieselových motorů s turbodmýchadlem i bez něj - Motocyklové oleje – značka Q8, syntetické a částečně syntetické oleje pro čtyřtaktní i dvoutaktní motocykly všech druhů) Kompletní ceník automobilních a motocyklových olejů můžete získat pomocí kontaktního formuláře, který najdete v popisu každého produktu na internetových stránkách společnosti ZemStroj.


Výkopové práce, půjčovna nářadí Jindřichův Hradec.

Výkopové práce, půjčovna nářadí Jindřichův Hradec.

Prodej, nákup, servis, půjčovna: -zemědělské a stavební stroje -náhradní díly na stavebí stroje -UNC stroje. Zemní a výkopové práce. Půjčovna nářadí.


Univerzální nakladače Jindřichův Hradec.

Univerzální nakladače Jindřichův Hradec.

Prodej nových strojů a náhradních dílů. Univerzální nakladače na čtyřkolovém podvozku...více info na našich www stránkách.