TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.

Exekuce, řešení exekucí, vymáhání pohledávek, bezpečnostní agentura

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Bezpečnostní služby, ostraha objektů a osob, zajištění bezpečného převozu peněz

Společnost TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. poskytuje kompletní bezpečnostní služby, například ochranu majetku a objektů - jak malých, tak i rozsáhlých, průmyslových, ať už továren, skladů, hal, či prodejen, restaurací, diskoték, klubů, nočních podniků apod. Zajistíme monitorování a pohyb osob v objektu, disponujeme nonstop zásahovou službou. Postaráme se také o bezpečný převoz Vašich peněz na libovolné místo. V oblasti security jsme profesionálové.

TRUE AGENCY SECURITY s.r.o. zajistí ochranu osob na sportovních akcích

Ostraha objektů před krádeží a nedovoleným vniknutím, ochrana malých i rozsáhlých průmyslových objektů

Pokud máte z jakéhokoliv důvodu obavy z krádeže Vašeho majetku nebo z nežádoucího vniknutí na Váš pozemek, využijte služby naší bezpečností agentury – postaráme se nejen o ostrahu majetku, ale jsme schopni zajistit také veškeré služby recepce spojené s pohybem osob a vozidel. Naše služby přizpůsobujeme individuálně podle klienta a konkrétního střeženého objektu. Poskytujeme nonstop zásahovou službu. Máme veškeré potřebné vybavení jak pro ochranu malých objektů, tak i pro ostrahu v rozsáhlých průmyslových objektech.

Bezpečnostní služby


Bezpečný převoz peněz na libovolnou vzdálenost

Pokud jste nuceni převážet větší obnos peněz, jistě máte nemalé obavy z případné ztráty. Naše bezpečnostní agentura Vám spolehlivě vyřeší bezpečný převoz peněz na libovolnou vzdálenost ať už vlastními, nebo klientskými vozy. Máme bohaté zkušenosti s bezpečnostními opatřeními, naši pracovníci jsou profesionálové a pravidelně absolvují výcvik. S námi se nemusíte o Vaše peníze bát a můžete mít jistotu, že se v pořádku dostanou na místo určení!Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a osob, zajištění bezpečného převozu peněz

Detektivní služby

Detektivní služby

Detektivní činnost, spolehlivé prověření osob, zjištění majetkových poměrů, serióznosti či platební morálky

Ochrana osob

Ochrana osob

Zajištění bezpečnosti a ochrany osob na sportovních i kulturních akcích, služby osobní ochranky včetně řidiče