STOPRO Iva Šebestová


Lidická 676, Židlochovice 667 01
Pravidelný i jednorázový úklid.Úklidové firmy Brno, Brno-venkov.
ÚKLID: NONSTOP 24 hod. denně správa a údržba nemovitosti, úklidový servis, úklidová služba, uklízení, prostory: obchodní centra, průmyslové haly, administrativní a kancelářské, zdravotnické, úřady státní správy, peněžní ústavy, panelové domy, komerční objekty, exteriéry, úklid domácností (domácnosti), domů, bytů, staveb, čištění interiéru a to formou pravidelného smluvního vztahu či jednorázové činnosti, generální úklid.

Služby: strojové mytí a leštění podlah, luxování a čištění koberců, úklid po řemeslných pracích, mytí a dezinfekce jídelních a kuchyňských prostorů, mytí a ošetření všech podlah, čištění a dezinfekce sociálního zařízení, mytí obkladových stěn, stírání prachu, ošetření nábytku, vysypání a recyklace odpadků, mytí oken a výloh (i ve výškách), lakové mytí fasád, stěhování nábytku, čištění a impregnace kožených pohovek, úklid po vytopení, odčerpání zbytkové vody po vytopení, po malířích, řemeslnících.
V rámci zajištění kompletních služeb pro naše zákazníky nabízíme kompletní sortiment hygienického programu, úklidové prostředky.

Stále sledujeme nové technologie a nové trendy v oblasti úklidů a úklidové techniky, čímž:
- máme spokojené zákazníky
- máme spokojené zaměstnance

CENÍK:
1. varianta:
VY navrhněte cenu a zadejte prioritní požadavky, MY Vám dle Vašich podkladů sestavíme program a organizační postup úklidu společně s podrobnou specifikací prací.
2. varianta:
Na základě Vaší poptávky “ÚKLIDU“ Vám navrhneme cenu, a sestavíme program a organizační postup úklidu společně s podrobnou specifikací prací.

Firma STOPRO je stále se rozvíjející firma pro okresy: Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Olomouc, Zlín, Znojmo, Vyškov.

Činnosti firmy STOPRO: správa a údržba nemovitostí, účetní poradenství

ÚČETNICTVÍ, DAŇOVÁ EVIDENCE: účetní poradenství, vedení, kontrola, mzdy, personalistika, daňové přiznání, zastupování na úřadech. Tyto služby poskytujeme ve formě externí spolupráce.

Další produkty a služby
  • vysávání koberců, mytí koupelny a WC, utírání prachu, mytí oken, čištění nábytku, mytí kuchyňské linky, úklid bytů a kanceláří

Hüppe s.r.o.

Související články
Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Čištění fasád Zlín

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.


Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád Zlín

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.


Průmyslové čištění technologií a technologických celků, výrobních linek i samotných průmyslových prostorů a podlah

AVIAR cleaning company, s.r.o.

Průmyslové čištění technologií a technologických celků, výrobních linek i samotných průmyslových prostorů a podlah

Čištění průmyslových prostorů i dílčích výrobních částí vyžaduje znalosti a profesionální technické vybavení. Zajištění čistoty pracovních prostor, skladovacích míst, ale také technologií, celků a jednotlivých výrobních linek je velmi důležité. Společnost AVIAR cleaning company, s.r.o. se zaměřuje právě na zajištění úklidu jakékoliv místa či předmětu, a to i při náročných podmínkách. Společnost zajišťuje také výškové práce či parní čištění, tyto služby jsou s průmyslovým čištěním často úzce propojeny.


Další produkty a služby
Úklid Brno

Úklid Brno

Firma STOPRO má reálné zkušenosti s úklidem a údržbou nemovitosti, Jsme schopni provádět úklid 24 hod. v NONSTOP provozu. Pravidelné úklidy pro Vás realizujeme v Jihomoravském kraji (např. úklid Brno, úklid Znojmo, úklid Hustopeče, úklid Břeclav, úklid Olomouc, úklid Vyškov, úklid Ivančice, úklid Hodonín, úklid Kyjov, úklid Mikulov, úklid Pohořelice) pomocí moderních technologií úklidu, úklidových vozíků s mopovým systémem až po strojové mytí podlah, čištění koberců. Množství a typy strojní i ruční techniky se mohou měnit v závislosti na provozu. Nabízíme profesionalitu, spolehlivost, diskrétnost, kvalifikované zaměstnance pro úklid Vaší nemovitosti (úklid kanceláří, úklid administrativních prostor, úklid budov státní správy, úklid průmyslových hal, úklid zdravotnictví, úklid obchodního centra, úklid peněžní ústavy, úklid panelové domy, úklid byty, úklid exteriéry, strojové mytí parkoviště) a to formou: pravidelný úklid, nebo jednorázový úklid. Je-li Vaše poptávka podobna textu: hledáme úklidovou firmu, nebo poptáváme úklid, apod., pak nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme.


STOPRO ÚKLID

STOPRO ÚKLID

Pokud: - poptáváte nově úklidové služby, - nebo jste nespokojeni se svou stávající úklidovou službou, velmi ráda Vám zdarma a zcela nezávazně zašlu cenovou nabídku k úklidu Vašich prostorů. Personál firmy STOPRO je k dispozici 24 hod. denně, je vždy velmi dobře proškolený, a při realizaci úklidových prací osobně, nebo v zastoupení řešíme správu provozu a nezbytné provozní záležitosti. Dále zabezpečujeme kontrolu zaměstnanců, kvalitu úklidu, zásobování čistícími prostředky a náhradu pracovníků v případě nemoci. Kvalita a spokojený zákazník jsou pro naši firmu velice důležitá kritéria a proto používáme jen tu nejlepší profesionální úklidovou techniku a čistící prostředky. Jako referenci můžu např. předložit úklid 24 hod. denně v nepřetržitém provoze ve firmě Inventec (Czech) s.r.o. v areálu CTParku Modřice. Více na: www.stoprouklidovafirma.cz


Pravidelný úklid

Pravidelný úklid

Firma STOPRO má velké zkušenosti s úklidem a údržbou nemovitosti, Jsme schopni provádět úklid 24 hod. v NONSTOP provozu. Pravidelné úklidy pro Vás realizujeme pomocí moderních technologií úklidu, úklidových vozíků s mopovým systémem až po strojové čištění větších podlahových ploch a kobercových ploch. Množství a typy strojní i ruční techniky se mohou měnit v závislosti na provozu. Nabízíme profesionalitu, spolehlivost, diskrétnost, prof. zaměstnance pro úklid Vaší nemovitosti (obchodní centra, průmyslové haly, administrativní a kancelářské, zdravotnické, úřady státní správy, peněžní ústavy, panelové domy, úklid exteriéry) a to formou pravidelného smluvního vztahu.