Agency FCT s.r.o.


Slapy 264 - Ždáň, Slapy 252 08

Nabídka produkce kulturních pořadů a organizace kongresů, sympozií.

IČ: 48115843
DIČ: CZ48115843
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Josef Matoušek

Letní pobyty se sportem

Letní pobyty se sportem

Prázdninové pobyty se sportem 1. 8. – 8. 8. 2009 15.8. – 22.8. 2009 22.8. – 29.8. 2009 Areál Garni hotelu Petra leží v krásném a klidném prostředí Slapské přehrady na poloostrově Ždáň, vzdáleném od Prahy necelých 35 km. Okolní příroda vybízí k pěší turistice, romantických projížďkách na horském kole či ke koupání ve slapské přehradě. Mimo letní koupání ve Slapské přehradě můžete přímo v areálu hotelu hrát minigolf, stolní tenis, kroket, petangue, badminton, 2x v týdnu si zacvičit aerobik v nových přilehlých prostorách, případně zrelaxovat ve whirpoolu, páře či sauně. V blízkosti máte možnost si zahrát tenis či odbíjenou nebo si zapůjčit šlapadla, loďky či surfy a vyjet na Slapskou vodní hladinu. Součástí hotelu je restaurace „Petra“ s letní terasou a také malé občerstvení u minigolfu a jako letošní novinka – Sladké potěšení (cukrárna Hájek a Matoušek). Těšíme se na setkání s Vámi u nás. Cena: Kč 5.350,- (Typ A – pokoj s příslušenstvím) Kč 4.960,- (Typ B – WC na patře) Sleva: 10% pro stálé klienty Děti do 3 let ZDARMA (bez nároku na lůžko a stravu) Děti od 3 do 12 let (včetně) 50% (slevy se nesčítají) Cena zahrnuje: ubytování, stravování formou polopenze, využívání sportovišť u Garni hotelu Petra, možnost účasti na sportovních miniturnájcích, pojištění záruky v důsledku úpadku CK Cena nezahrnuje: dopravu na místo pobytu, pojištění a rekreační poplatky OÚ.


Dovolená s Jógou

Dovolená s Jógou

Dovolená s jógou - 8. 8. – 15. 8. 2009 Garni Hotel Petra – jedinečné místo harmonie těla a mysli. Cvičení klasické hatha jogy není omezeno věkem, kondicí ani pokročilostí. Každý cvičí dle vlastních možností. Během kurzu si vyzkoušíte průpravná cvičení a základní techniky jogy - ásany (pozice těla ), pránajámu ( dechové techniky ), koncentrační a relaxační techniky. Povede Vás cvičitelka s dlouholetou praxí a zakládající členka Českého svazu jogy Eliška Braidlová . Zdravé jídlo, čistý vzduch, voda a hodně pohybu Vám zvýši energii a přidá radost do života. Cena: Kč 5.350,- (Typ A – pokoje s příslušenstvím) Kč 4.960,- (Typ B – WC na patře) Slevy: 10% pro stálé klienty Děti od 12 do 15 let – 30% sleva Děti od 3 do 11,99 let - 50% sleva Děti do 2,99 let ZDARMA bez nároku na služby (slevy se nesčítají) Cena zahrnuje: ubytování, stravování formou polopenze, program, lektora. Cena nezahrnuje: dopravu na místo pobytu, pojištění, rekreační poplatky OÚ


Rodiče a děti

Rodiče a děti

Rodiče a děti - 18.7. – 25.7. 2009 – starší děti 25.7. - 1. 8. 2009 – mladší děti Tradiční týdny plné tvořivých her a také sportovních aktivit (u vody, na vodě, na souši) zaměřené na rozvoj dovedností pro děti dle programu věkové kategorie. Netradiční program bude pro ty „starší“ opět doplněn o raft na Trojském kanále, základy horolezectví, jízdu na kolečkových bruslích a hry v přírodě. Program připravují - pro starší děti prof. Tomáš Gnad z katedry pro pobyt v přírodě FTVS UK, - pro mladší již tradičně manželé Širocí. Vás a Vaše dítě můžeme obohatit o to, jak lze ze vzájemného vztahu čerpat nové síly i zkušenosti a to vše formou hry. Cena: Kč 5.350,- (Typ A – pokoje s příslušenstvím) Kč 4.960,- (Typ B – WC na patře) Slevy: 10% pro stálé klienty Děti od 12 do 15 let – 30% sleva Děti do 11,99 let - 50% sleva (slevy se nesčítají) Cena zahrnuje: ubytování, stravování formou polopenze, program pro děti i dospělé, lektory a instruktory, výlety a pronájmy raftů. Cena nezahrnuje: dopravu na místo pobytu, pojištění, rekreační poplatky OÚ, zapůjčení kolečkových bruslí.


Prázdninová škola tance

Prázdninová škola tance

Prázdninová škola tance – 29. ročník 4. 7. - 11. 7. 2009 – Flamenco a historické tance - začátečníci 11. 7. – 18. 7. 2009 PŠT – Flamenco a historické tance - pokročilí Vážení a milí taneční přátelé, … další rok je za námi a je naší příjemnou povinností nabídnou Vám služby a možnosti hotelu pro rok 2009. Naše služby jsme rozšířili tak, aby Vaše dlouhodobé či krátkodobé pobyty byly plné příjemných a nezapomenutelných zážitků a abyste se k nám opět rádi vraceli. Zdokonalíte se opět ve flamengu, alegrias, sevilanas, tangu, cikánských tancích, naučíte se ruské tance a hru na kastaněty. Pro rozšíření vašich tanečních dovedností jsme postavili novou taneční halu přímo v areálu GHP. Vyučují: Prof. Taťána Krištůfková a Amparo Nuñes – profesionální tanečnice a choreografka z Chile. Těšte se na dovolenou, při níž uspokojíte všechny taneční smysly. Cena: Kč 5.350,- (Typ A – pokoj s příslušenstvím) Kč 4.960,- (Typ B – WC na patře) Slevy: 10% pro stálé klienty Cena PŠT zahrnuje: Ubytování, stravování formou polopenze, pronájmy, lektory, techniku, program výuky - cca 6 hodin denně, pojištění proti úpadku CK. Cena nezahrnuje: Dopravu na místo pobytu, poplatek za rekreační ubytování


Svátky hudby Václav Hudeček a jeho hosté

Svátky hudby Václav Hudeček a jeho hosté

Vážení hudební přátelé, dovolte, abychom Vám nabídli oblívený koncertní cyklus v sezóně 2008-2009. Program: 18. 2. 2009 Láska opravdová Účinkují: Q VOX – mužské vokální kvarteto Zuzana Lapčíková - cimbál Program: Výběr ze skladeb L. Janáčka a A. Dvořáka 18. 3. 2009 Lékaři léčí a hudba uzdravuje Účinkují: Václav Hudeček a Jiří Stivín s hrajícími profesory medicíny MUDr. Kristýna Höschlová Doc . MUDr. Pavel Fiala Prof. MUDr František Antoš Program: A. Vivaldi A. Scarlatti F. Durante A. Dvořák P. Goméz 22.4. 2009 Pocta Mendelssohnovi Účinkují: Václav Hudeček - housle Lukáš Klánský - klavír Zdena Belas - soprán Pardubický symfonický orchestr, dirigent Libor Pešek Program: Mendelssohn, houslový koncet e moll. Klavírní koncert a Písně, které napsala Mendelssohnova sestraDalší produkty a služby
  • zábavní parky, zajištění narozeninových party, firemní večírky, plesy, realizace koncertních představení, festivaly


Související články
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout
Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku
Hotel Zámek Valeč – užijte si silvestrovský pobyt na zámku

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi také Silvestr. Chcete oslavu konce starého roku a začátku toho nového prožít originálně a nezapomenutelně? Pak přivítejte nový rok na Zámku Valeč! Silvestrovský pobyt All Inclusive si zarezervujte už teď a užijte si u nás wellness i slavnostní Silvestrovský večer.


Srdce i duše Olomouce patří baroku
Srdce i duše Olomouce patří baroku

Přijměte naše pozvání do srdce Moravy a užijte si letní večer ve znamení baroka. Nemusíte být milovníci historie ani vážné hudby, přijeďte se zkrátka pobavit. Přesně to vám totiž Olomoucké barokní slavnosti nabídnou.


Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě
Předprodej vstupenek je levnější a pohodlnější, než nákup na místě

Společnost SPORTTURIST – SPECIAL zajišťuje kvalitní předprodej vstupenek na kulturní akce, jako jsou divadelní představení, koncerty, festivaly nebo natáčení televizních pořadů.