Andy Motors, s.r.o.


Na Hlavní 1, Praha 8 - Březiněves 182 00

Nový E-shop se čtyřkolkami a veškerým příslušenstvím.
Kamenná prodejna v Praze 8 - Březiněvsi.
Profesionální servis již od roku 1998.

Díky více než desetiletým zkušenostem v oboru Vám dokážeme poradit s výběrem té pravé čtyřkolky, ATV nebo Quad. K dostání je u nás všechno související příslušenství a oblečení.

Mezi žádané komponenty v našem E-shopu patří např:
- boxy na čtyřkolky
- pneumatiky, ráfky a příslušenství
- helmy, brýle
- nárazníky a rámečky
- kryty podvozku
- náhradní díly na čtyřkolky
- navijáky a příslušenství
- zimní příslušenství na čtyřkolky a další

Všechny značkové sportovní a užitkové čtyřkolky, nebo chcete-li ATV i Quad u nás naleznou profesionální servis včetně dodávky náhradních dílů. Mezi naše reference patří též řada závodních týmů. Zavolejte nám, rádi Vám poradíme.

IČ: 27655172
DIČ:
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Václav Přibáň

Jízda na čtyřkolce: Kdo nevyzkoušel, nepochopí

Jízda na čtyřkolce: Kdo nevyzkoušel, nepochopí

Přestože jim v devadesátých letech, kdy se k nám dostaly, příliš mnoho lidí nevěštilo dlouhou budoucnost, získávají si čtyřkolky čím dál více fanoušků. Zábava a radost z nevšedního pohybu v terénu je to, co na čtyřkolkách mnoho jezdců láká. Nejde ale zdaleka jen o prostředek zábavy, čtyřkolky se používají samozřejmě také k pracovním účelům pro pohyb v nepřístupném terénu. Nejen na čtyřkolky, ale také na prodej veškerého příslušenství k nim a odborný servis čtyřkolek se specializuje firma Andy Motors.


Sportovní a užitkové čtyřkolky pro dospělé a děti

Sportovní a užitkové čtyřkolky pro dospělé a děti

Proč si čtyřkolku pořídit právě u nás? Je to jednoduché, my čtyřkolky pouze neprodáváme, my jimi i žijeme. Za naši kariéru jsme tak měli možnost vyzkoušet většinu typů čtyřkolek užitkových i sportovních a proto víme, co potřebujete. Každému na míru doporučíme čtyřkolku, která bude odpovídat jeho požadavkům a životnímu stylu. Čtyřkolky dnes patří k velmi oblíbeným dopravním prostředkům vhodných pro práci v terénu i pro zábavu. My v Andy Motors jsme kouzlo čtyřkolek objevili už dávno a v roce 1998 jsme se rozhodli o něj podělit s veřejností. Vznikla tak první česká prodejna užitkových a sportovních čtyřkolek, která dnes nabízí čtyřkolky od předních tuzemských i zahraničních výrobců, veškeré příslušenství i kvalitní servis. Kromě kamenné prodejny v Praze pro vás zřizujeme také e- shop, kde pohodlně a rychle seženete potřebné příslušenství a náhradní díly. V našem internetovém obchodě najdete mimo jiné: - Pneumatiky a ráfky na čtyřkolky - Helmy, brýle - Nárazníky - Oblečení na čtyřkolky - Boxy Výběrem té správné čtyřkolky ale naše služby nekončí. V naší provozovně provádíme také odborný servis téměř všech dostupných značek čtyřkolek. Také zde využíváme naše letité zkušenosti a nabízíme vám pouze kvalitní náhradní díly. Andy Motors, je zkrátka to nejlepší pro vaši čtyřkolku.


Prodej užitkové sportovní čtyřkolky Praha

Prodej užitkové sportovní čtyřkolky Praha

Společnost Andy Motors, s.r.o. se zabývá prodejem užitkových a sportovních čtyřkolek. Čtyřkolky jsou běžným dopravním prostředkem. Naleznete u nás čtyřkolky nové a použité. Prodej ATV, quad a příslušenství pro užitkové i sportovní čtyřkolky. Velké zkušenosti máme i v oblasti servisu a oprav čtyřkolek. Provádíme opravy a úpravy na čtyřkolkách všech značek. Servis zajišťujeme originálními díly i produkty druhovýroby. Zajistíme pro Vás maximální komfort při jízdě na čtyřkolce. Čtyřkolky si u nás můžete vyzkoušet. Rádi Vám poradíme s výběrem.


Sportovní a užitkové čtyřkolky servis Praha

Sportovní a užitkové čtyřkolky servis Praha

Společnost Andy Motors, s.r.o. nabízí servis čtyřkolek. Čtyřkolky sportovní, užitkové. Máme velké zkušenosti, které nám pomohly především v servisu, který je na velmi vysoké úrovni. Servisem prochází prochází značné množství strojů. Provádíme opravy i úpravy čtyřkolek. Servis zajišťujeme originálními díly i produkty druhovýroby. Opravujeme a servisujeme čtyřkolky od předních výrobců, mimo korejské, čínské a taiwanské. Neváhejte se nás na cokoli zeptat, rádi Vám se vším poradíme.


E-shop čtyřkolky příslušenství Praha

E-shop čtyřkolky příslušenství Praha

Vítejte v našem novém e-shopu firmy AndyMotors. příslušenství pro užitkové i sportovní čtyřkolky V e-shopu naleznete: příslušenství pro užitkové čtyřkolky příslušenství pro sportovní čtyřkolky použité díly na čtyřkolky výfuky tlumiče vyhřívání vidlice rámy nárazníky posilovače brašny helmy brýle další. Zabýváme se i servisem čtyřkolek, který je dnes na vysoké úrovni. Naleznete u nás originální díly i produkty druhovýroby. Více info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • prodej motocyklů, prodej skútrů, dovoz motorek, čtyřkolky
  • vybavení pro motorkáře, doplňky pro motocykly, prodej motopříslušenství, náhradní motodíly, technika pro motocykly

ZEMPRASTAV spol. s r.o.

Související články
Vybavení pro motorkáře do deště
Vybavení pro motorkáře do deště

Vybavení na motorku spočívá nejen v kvalitním vybavení, ale také v oblečení, díky kterému můžete na své motorce jezdit třeba i v dešti. Kromě toho vám kvalitní vybavení přinese nejen požitek z jízdy, ale také jízdu bezpečnou. A abyste měli vše, co potřebujete, tak o to se postará firma Rimoto, s.r.o. se sídlem v Třebíči.


Výroba zařízení pro průmyslové, zemědělské a motocyklové účely
Výroba zařízení pro průmyslové, zemědělské a motocyklové účely

Různá odvětví průmyslu jako i průmyslu motocyklového a zemědělského vyžadují přesnost, kvalitu a vysokou míru profesionality. Proto i výrobky a komponenty určené pro další zpracování a využití musí být precizní a sloužit potřebám zákazníků. O kvalitní zařízení a jednotlivé části se svým výrobním programem postará i firma OM PROTIVÍN a.s.


Prodej a montáž pneumatik na motocykly
Prodej a montáž pneumatik na motocykly

Péče o motocykl obnáší, kromě jiného, také údržbu a výměnu pneumatik. Zajisté byste uvítali kompletní servis včetně prodeje a výměny pneumatik, díky kterému byste měli jistotu, že je váš stroj v dobrých rukou. A to se vám splní díky společnosti Rimoto, s.r.o. z Třebíče, která vše zajistí.


Servis motorek a čtyřkolek na Vysočině
Servis motorek a čtyřkolek na Vysočině

Pokud hledáte profesionální servis pro vaši motorku nebo čtyřkolku, který poskytuje nejen opravy, ale také zajištění veškerých náhradních dílů na všechny druhy motocyklů a další profesionální služby, tak se obraťte na společnost Rimoto, s.r.o. v Třebíči, která vám poskytne kompletní servis.