DRBIZOL, s.r.o.


Třešňovka 1703, Roztoky 252 63
Stavební společnost DRBIZOL, s.r.o. je rodinný podnik, který se specializuje na hydroizolace a stavební izolace střech. Byla založena v roce 2003 bratry Radkem a Martinem Drbalovými, kteří mají dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v této oblasti.

Naše společnost si klade za cíl poskytovat našim zákazníkům kompletní servis v oblasti stavebních izolací za přijatelnou cenu. Nabízíme vám nejen kvalitní provedení izolací plochých střech, ale také poradenskou činnost, poskytování záruk a servis po realizaci.

Při naší práci používáme ověřené materiály a technologie renomovaných výrobců z tuzemska i zahraničí, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Všechny naše materiály a systémy prošly certifikačními zkouškami podle platných předpisů a technických norem ČSN.

Naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou pravidelně školeni, aby profesionálně zvládali prováděné činnosti a dodržovali pracovní bezpečnost. Jsme hrdí na to, že máme tým kvalifikovaných a zkušených pracovníků, kteří se snaží splnit vaše požadavky a předčít vaše očekávání.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro izolace vaší střechy nebo stavby, neváhejte nás kontaktovat.

Najdete nás na adrese Třešňovka 1703, Roztoky. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Produkty
  • zvuková izolace, tepelná izolace, izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace bazénů, izolace proti chemikáliím


Související články
Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Izolinvest s.r.o.

Izolujeme střechy, terasy, balkony, základy staveb, bazény a jezírka!

Když chcete dobře izolované stavby, musíte najít spolehlivou a poctivou Firmu. Firma Izolinvest vám nabízí své profesionální služby i prvotřídní produkty. Dvě věci, které jsou potřebné k tomu, abyste se nemuseli strachovat o kvalitu provedené práce. Dopřejte si klidný spánek a spolupracujte s jedničkami v oboru. Nebudete litovat.


Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Izolinvest s.r.o.

Izolinvest: kvalitní izolace střech, hydroizolace a zemní izolace

Chcete mít kvalitně zaizolovanou stavbu? Od toho je tu společnost Izolinvest. Zabýváme se montáží hydroizolace nebo střešní izolace. Dodáváme a montujeme hydroizolační systémy Fatrafol, Izofol a Copernit, sami vyrábíme pomocné izolační materiály a provádíme také zateplování budov. Izolinvest, to je široký sortiment osvědčených materiálů a výrobků pro střešní izolace, izolace základů staveb nebo také jezírek a bazénů.


Komplexní služby v oblasti hydroizolačních systémů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Komplexní služby v oblasti hydroizolačních systémů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o. je česká firma, která se specializuje na hydroizolace tunelů, podchodů a staveb proti zemní vlhkosti. Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby si získala silnou pozici na trhu a důvěru svých klientů. Nabízí komplexní služby v oblasti ekologie a pozemního stavitelství, od dodávky kvalitních izolačních materiálů, přes odbornou instalaci, až po kontrolu a servis.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Firemní články
Stavební izolace, hydroizolace, termoizolace, izolace střech

Stavební izolace, hydroizolace, termoizolace, izolace střech

Stavíte či rekonstruujete průmyslovou, kancelářskou budovu či rodinný dům? Potřebujete zaizolovat stavbu od vlhkosti či zateplit plochou střechu? S tím vším Vám pomůže společnost DRBIZOL, s.r.o.