Televize Z1
První zpravodajská a.s.


Jankovcova 53, Praha 3 170 00
Zpravodajsko-publicistická televize Z1 přináší do České republiky model komerční zpravodajské televize. Kontinuální informační servis odpovídá světovým standardům známým například z amerických stanic CNN a Fox News, britské Sky News, německé N24 nebo slovenské TA3.

Zpravodajské centrum Z1 je vybaveno nejmodernější technologií umožňující okamžitě informovat o událostech nejen v televizním vysílání, ale i na internetu. V budoucnu rozšíří Z1 vysílání také na mobilní telefony (DVB-H). Aktuální zprávy tak bude možno sledovat kdykoliv a kdekoliv.

Co vysíláme
podrobné zprávy z domova a ze zahraničí
zasvěcené ekonomické zpravodajství
sportovní výsledky
počasí
dopravní aktuality
originální publicistika
atraktivní talkshow
tematické magazíny
zajímavé dokumenty
Z1 plnohodnotně vysílá od 7:00 do 0:30. Zprávy jsou k dispozici každou celou hodinu, kratší zpravodajský servis vždy v její polovině. Hlavní vysílací čas (prime time) začíná v 19:00 a končí o půlnoci. V případě mimořádných událostí se vysílání plně soustředí na zpravodajství o nejaktuálnějším dění.

Další produkty a služby
  • rozhlasové společnosti, regionální studia, vysílání městského zpravodajství, televizní reklama, digitální TV studio

Montované výrobní, skladovací a sportovní haly na míru dle přání zákazníka.

Montované výrobní, skladovací a sportovní haly na míru dle přání zákazníka

Ubytování v penzionu s pizzerií, italská kuchyně Týn nad Vltavou.

Ubytování v penzionu s pizzerií, italská kuchyně Týn nad Vltavou

Související články
Nové hroby, renovace hrobů - kvalitní kamenické práce v okrese Opava

Kamenictví Škrobánek

Nové hroby, renovace hrobů - kvalitní kamenické práce v okrese Opava

Postarat se o hrob svých rodičů a blízkých? Záležitost smutná, ale patří do reálného života a proto si každý zesnulý zaslouží pěkné místo pro odpočinek, pomník i náhrobní kámen, při kterých se bude aspoň hezky vzpomínat. Vytvoření nového hrobu nebo renovaci můžete s jistotou svěřit do rukou Kamenictví Škrobánek s působením pro okres Opava.


Druhy hydroizolace a její přednosti

Den Braven Czech and Slovak a.s.

Druhy hydroizolace a její přednosti

Hydroizolační stěrky rozlišujeme dle jejich materiálového složení (disperzní, polymer cementové nebo asfaltové), druhu použití a dle způsobu přípravy. Mohou být jednosložkové či dvousložkové. Jsou vodotěsné, pružné a odolávající tlaku a mechanickému namáhání dlaždic. Snadno se nanášejí a výborně drží na podkladě.


Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

EKO-KOM, a.s.

Efektivní a praktické třídění skleněného odpadu

Třídění odpadu se stalo důležitým a hlavně pozitivním detailem našeho života. Díky třídění se nepotřebné materiály recyklují a z recyklovaného materiálu se znovu vyrábějí potřebné produkty. A tím se odměňujeme jak přírodě, tak i sobě, protože to, jak dlouho a kvalitně budeme žít, záleží i na našem přístupu k životnímu prostředí. A v této myšlence nás i po praktické stránce podporuje Systém EKO-KOM, a.s.


Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.

Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází

Granulovaný bentonit je materiál vhodný pro hydroizolace ekologických staveb či spodních staveb, utěsnění zahradních jezírek, rybníků, ale také studen i dalších vodních děl.