REVYKO INTER, spol. s r.o.
Realizace výstavních expozic a interiérů

CZKDesign a realizace výstavních expozic

Společnost REVYKO INTER, spol. s r.o. se zaměřuje na návrhy, design a realizace výstavních expozic i interiérů. Zabýváme se výrobou vitrín a výstavních stánků. Navrhujeme víceúčelové vitríny pro variabilní umístění a stavebnicové systémy s neomezenou tvarovou flexibilitou ve vysoké kvalitě a v prvotřídním designu. Pro reklamní a výstavní účely dodáváme moderní lankové závěsné systémy od renomované zahraniční firmy ARAKAWA HANGING SYSTEMS. Dále nabízíme vybavení prodejen, policové sestavy, závěsné lankové a tyčové systémy pro interiéry i exteriéry a komponenty pro lanková zábradlí. Organizujeme firemní účasti na veletrzích.
Dále realizujeme kompletní interiéry, navrhujeme a provádíme např. pokládku podlahových krytin, výrobu atypického nábytku, dodávku osvětlení či typového nábytku nebo zařízení.

Návrh, design, realizace:
- výstavní stánky, skladebné systémy, atypické výstavní expozice
- vitríny víceúčelové, stavebnicový systémy, vitrínové prvky
- závěsné lankové systémy Arakawa hanging systems
- lankové systémy: diagonální sítě pro výplně zábradlí, ochranné sítě, nosiče zeleně a reklamy, závěsné lankové a tyčové systémy pro interiér i exteriér, komponenty pro lanková zábradlí.

Další činnost:
- realizace interiérů
- podlahářské práce
- výroba atypického nábytku
- návrh a dodávka svítidel a osvětlovací techniky.

Společnost REVYKO INTER, spol. s r.o. působí ve svém oboru již řadu let a poskytuje komplexní služby. Zhotovíme Vám skleněné vitríny, dodáme závěsné lankové systémy a navrhneme vhodné osvětlení pro Vaši prezentaci či výstavbní expozici. Najdete nás na adrese Vídeňská 405, Praha 4 - Kunratice.


Katalog firem:    

Architektonické a designérské služby

,  

Nábytek na míru

,  

Osvětlení a svítidla

,  

Podlahářské práce

,  

Sklenářské práce

,  

Skříně a úložné prostory

,  

Truhlářské práce

,  

Výstavní služby

,  
Štítky:

návrh, výroba, výstavní stánky, vitríny, dodávka závěsné lankové systémy, Praha, výroba nábytku