REVYKO INTER, spol. s r.o.
Realizace výstavních expozic a interiérů


Společnost REVYKO INTER, spol. s r.o. se zaměřuje na návrhy, design a realizace výstavních expozic i interiérů. Zabýváme se výrobou vitrín a výstavních stánků. Navrhujeme víceúčelové vitríny pro variabilní umístění a stavebnicové systémy s neomezenou tvarovou flexibilitou ve vysoké kvalitě a v prvotřídním designu. Pro reklamní a výstavní účely dodáváme moderní lankové závěsné systémy od renomované zahraniční firmy ARAKAWA HANGING SYSTEMS. Dále nabízíme vybavení prodejen, policové sestavy, závěsné lankové a tyčové systémy pro interiéry i exteriéry a komponenty pro lanková zábradlí. Organizujeme firemní účasti na veletrzích.
Dále realizujeme kompletní interiéry, navrhujeme a provádíme např. pokládku podlahových krytin, výrobu atypického nábytku, dodávku osvětlení či typového nábytku nebo zařízení.

Návrh, design, realizace:
- výstavní stánky, skladebné systémy, atypické výstavní expozice
- vitríny víceúčelové, stavebnicový systémy, vitrínové prvky
- závěsné lankové systémy Arakawa hanging systems
- lankové systémy: diagonální sítě pro výplně zábradlí, ochranné sítě, nosiče zeleně a reklamy, závěsné lankové a tyčové systémy pro interiér i exteriér, komponenty pro lanková zábradlí.

Další činnost:
- realizace interiérů
- podlahářské práce
- výroba atypického nábytku
- návrh a dodávka svítidel a osvětlovací techniky.

Společnost REVYKO INTER, spol. s r.o. působí ve svém oboru již řadu let a poskytuje komplexní služby. Zhotovíme Vám skleněné vitríny, dodáme závěsné lankové systémy a navrhneme vhodné osvětlení pro Vaši prezentaci či výstavbní expozici. Najdete nás na adrese Vídeňská 405, Praha 4 - Kunratice.

Štítky:

návrh, výroba, výstavní stánky, vitríny, dodávka závěsné lankové systémy, Praha, výroba nábytku

POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA REVYKO INTER, spol. s r.o. Realizace výstavních expozic a interiérů
WEBOVÁ STRÁNKA
REVYKO INTER, spol. s r.o.
www.revykointer.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 405
Praha 4 - Kunratice 148 00

inter@revyko.cz
+420 244 910 660


Najdete nás také zde:

ARES
captcha