Gastro-party-servis Praha
Pavel Bedrník


Niederleho 543/8, Praha 10 - Malešice 108 00

Zajišťujeme a nabízíme kompletní cateringový servis pro širokou veřejnost, firmy a obchodní společnosti.
Taktéž provozujeme půjčovny gastro vybavení a inventáře.

Velkou předností naší firmy je zajištění potřebného inventáře a kvalifikovaného personálu, který se podílí na profesionalitě, odbornosti a vysoké úrovni poskytovaných služeb.

Každá akce, nabídka, menu je připravováno dle požadavků zákazníka po konzultaci, tak abychom maximálně splňovali jeho představy. Přátelské jednání a osobní přístup ke každému klientovi zaručují jeho spokojenost a navázání trvalé spolupráce.

Mezi naše služby patří rauty, recepce, svatební pohoštění, pracovní snídaně, obědy nebo večeře, podnikové a firemní večírky, rodinné oslavy.

Naším prvořadým zájmem je splnění veškerých očekávání zákazníka. Nabídku připravíme dle Vašich aktuálních požadavků. Tím zajistíme, naprostou průhlednost nabídky a ve většině případů i konečnou cenu. Náš zákazník pak není překvapen výslednou cenou, která u konkurence v mnohých případech je podstatně rozdílná oproti nabídce.

IČ: 47321423
DIČ: CZ6712210571
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Pavel Bedrník

Cateringové služby Praha – organizace rautů, svatebních hostin, oslav, kongresů

Cateringové služby Praha – organizace rautů, svatebních hostin, oslav, kongresů

Pořádáte konferenci, raut, velkou oslavu, svatbu nebo konferenci v Praze a okolí a sháníte dobrou a prověřenou společnost nabízející cateringové služby? Obraťte se s důvěrou na Gastro-Party-Servis.


Svatební catering Praha, dokonalá oslava s vybranými pochoutkami

Svatební catering Praha, dokonalá oslava s vybranými pochoutkami

Nabízíme službu svatebního cateringu. Prožijte dokonalou oslavu s vybranými pochoutkami od naší společnosti z Prahy. Vypusťte starosti o svatební pohoštění z hlavy a přenechejte ho šéfkuchařům a specialistům na catering, Vaříme moderní českou kuchyni, ale nedělá nám problém přizpůsobit se rozmarům zadavatele a připravíme exotické i francouzské pokrmy. Připravíme Vám svatební dort i další sladké cukroví a pochutiny. Zajistíme klasickou českou hostinu s předkrmem, polévkou, hlavním jídlem i desertem. Jsme schopni obsloužit až 300 svatebních hostů. Ať už máte chuť na knedlíčkovou polévku, mini řízečky, chlebíčky, nebo na nezvyklé exotické pokrmy, uvaříme a dodáme Vám vše, na co si jen vzpomenete a Vy se můžete plně věnovat samotným svatebním přípravám.


Cateringové služby Praha 10

Cateringové služby Praha 10

Připravujeme služby cateringu pro společenské akce, rauty a večírky. Zajistíme Vám obvyklá pohoštění na slavnosti, ale také pracovní obědy a lehká občerstvení. Jsme schopni obsloužit až 300 osob na jedné oslavě. Mezi velmi oblíbené akce se řadí grilované sele či marinované grilované steaky. Pokud bude Vaše oslava tematická, jako například myslivecká či historicky laděná, připravíme Vám adekvátní pokrmy. Naši šéfkuchaři a profesionální cukráři doplní menu o sladkou tečku, jakými mohou být moravské koláčky, jablečný závin, bábovky, dorty a dezerty z těch nejkvalitnějších surovin. Rádi pro Vás zorganizujeme raut, recepci, koktejly, pracovní oběd, kávové dýchánky, zahradní párty, kongresový catering, firemní večírky, svatební tabuli, rodinné oslavy i lidové veselky a zabíjačku.


Zajištění pohoštění, cateringu, občerstvení Praha

Zajištění pohoštění, cateringu, občerstvení Praha

Společnost Gastro - Party - Servis Vám nabízí zajištění pohoštění a cateringové služby. Zajišťujeme všechny obvyklé druhy pohoštění, realizujeme pohoštění slavnostního rázu, ale i pracovní obědy a lehká občerstvení. Při kongresovém stravování jsme schopni obsloužit až 500 osob. Specializujeme se na moderní českou kuchyni, kdy velkou roli hraje lehká a zdravá strava. Rádi vám však připravíme pohoštění dle vašich představ v oblasti exotické či tradiční francouzské kuchyně. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • realizace svatebních hostin, firemní večírky, tiskové konference, bankety, koktejl párty, komplexní cateringový servis
  • párty stany, cateringové stany, krytá pódia, stánky a pagody, párty dekorace, ozvučovací technika
  • profesionální myčky nádobí, plynové sporáky, kávovary, chladící a mrazicí boxy, krouhače a kutry, prodej gastrozařízení


Související články
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce
Pronájem a stavba párty stanů, stánků, cateringových stanů a montovaných hal pro zastřešení jakékoliv firemní akce

Hledáte možnost jak zastřešit firemní akci? Potřebujete k tomu velký stan? Jedná se o velkou firemní událost, večírek či školení ve venkovním prostředí? Na počasí nikdy není radno spoléhat, protože to se může změnit během minuty a to i v horkém letním dni, kdy je sice osvěžení příjemné, ale pro ženy i muže v kostýmkách a kvádrech tak trochu nežádoucí. A právě proto poskytne naše společnost M.P.M., spol. s.r.o. zastřešení jakékoliv akce a to nejenom firemní, ale také svatby, koncertu či jiné události.


Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky
Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.


Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality
Kvalitní pečená, uzená a grilovaná masa a ostatní speciality

Řeznictví a uzenářství je našim koníčkem již od nepaměti. Stále se však zlepšujeme a vyvíjí se i naše výroba. Ovšem jsou i takoví lidé, kteří do našich základních prodejen, které máme v obci Otice a také v Opavě, části Kylešovice, chodí velice rádi na klasické a poctivé výrobky, které už roky mají rádi.