Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace


Revoluční 413, Rovensko pod Troskami 512 63
Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace nabízí základní vzdělání dětem od první do deváté třídy. Naše škola má k dispozici dobré sportovní zázemí, novou sportovní halu a posilovnu. Pořádáme pro žáky mnoho výukových aktivit spojených s přírodou a pohybem.
Součástí školy je také školní jídelna a školní družina.

Základní škola, ZŠ:
- devítiletá základní škola
- školní družina
- školní jídelna, tel. 481 381 023
- zájmové kroužky: sportovní hry, sbor, volejbal, míčové hry, gymanastika hrou, stolní tenis, pejskohrátky
- sportovní hala, posilovna.

V průběhu roku se naši studenti účastní různých sportovních a kulturních akcí. Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace se nachází na adrese Revoluční 413, Rovensko pod Troskami.

Další produkty a služby
  • základní vzdělávání, ministerstvo školství, povinná školní docházka

EMISNÍ STANICE Kabátek Aleš

Související články
Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


Výroba a prodej manipulační techniky a vybavení pro firmy

Kovo Praktik s.r.o.

Výroba a prodej manipulační techniky a vybavení pro firmy

Manipulační technika a kvalitní vybavení firem patří k žádaným produktům společností, které pracují v různých oblastech průmyslu a výroby. Každý uživatel proto uvítá moderní řešení z kvalitních materiálů za použití špičkové technologie. O vaši spokojenost se v tomto směru postará firma Kovo Praktik s.r.o.


Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc

REGA interier

Kompletní dodávka žaluzií a záclon včetně tyčí a kolejnic - Olomouc

Žaluzie, záclony, závěsy, to všechno přináší do našeho domova útulnost. Díky tomu se doma cítíme příjemně, máme zde pocit bezpečí a osobně se nám to líbí. Těmito prvky vybavíte jak moderní dům, tak kancelář, každý pokoj, žaluzie a záclony se hodí kamkoliv.


Autoservis a pneuservis Prostějov

Pneuservis Fiala

Autoservis a pneuservis Prostějov

Máte problémy s vozidlem? Potřebuje ho opravit? Chcete mu udělat novou fasádu? Narovnat plechy po nějakém tom ťukanci nebo naopak potřebujete využít služby pneuservisu? V tom případě se můžete obrátit na firmu Pneuservis Fiala. Opravují jakékoliv automobily, užitkové, osobní, nákladní a to všech značek. Zajišťují také pneuservis.


Další produkty a služby
Základní škola s výukovými aktivitami spojenými s přírodou a sportem

Základní škola s výukovými aktivitami spojenými s přírodou a sportem

Základní škola Rovensko pod Troskami v okrese Semily má vzdělávací a výukové aktivity spojené s přírodou a sportem. Rozmanité sportovní zázemí a zájmové kroužky.