Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace


Revoluční 413, Rovensko pod Troskami 512 63
Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace nabízí základní vzdělání dětem od první do deváté třídy. Naše škola má k dispozici dobré sportovní zázemí, novou sportovní halu a posilovnu. Pořádáme pro žáky mnoho výukových aktivit spojených s přírodou a pohybem.
Součástí školy je také školní jídelna a školní družina.

Základní škola, ZŠ:
- devítiletá základní škola
- školní družina
- školní jídelna, tel. 481 381 023
- zájmové kroužky: sportovní hry, sbor, volejbal, míčové hry, gymanastika hrou, stolní tenis, pejskohrátky
- sportovní hala, posilovna.

V průběhu roku se naši studenti účastní různých sportovních a kulturních akcí. Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace se nachází na adrese Revoluční 413, Rovensko pod Troskami.

Další produkty a služby
  • základní vzdělávání, ministerstvo školství, povinná školní docházka

VAMIRO s.r.o.

Související články
Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


GALVA s.r.o. provádí fosfátování a galvanické zinkování

GALVA s.r.o.

GALVA s.r.o. provádí fosfátování a galvanické zinkování

Společnost GALVA s.r.o. se může pochlubit hned několika svými přednostmi. Mezi hlavní činnosti firmy patří galvanické zinkování a fosfátování. Využívají moderní technologie a samozřejmě plní podmínky pro ISO, které se pravidelně kontrolují. Další předností je integrační povolení IPPC, které posuzuje vliv na životní prostředí.


Technické kontroly, revize a školení VZV

Moravia Manipul, s.r.o.

Technické kontroly, revize a školení VZV

Hledáte školení na vysokozdvižný vozík? Potřebujete vybavit zaměstnance odbornou způsobilostí na VZV? Kdo jiný než firma Moravia Manipul, s.r.o. by měl pořádat školení právě VZV a provádět další revize či technické kontroly? Právě tato firma se zabývá již celé roky prodejem vysokozdvižných vozíků, manipulační a skladové techniky, proto pro vás připravili i možnost odborného školení.


S paletovým vozíkem pro ženy je snadná manipulace

AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o.

S paletovým vozíkem pro ženy je snadná manipulace

Firma AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o., která sídlí v malé obci s netradičním názvem Grešlové Mýto, v okrese Znojmo, nabízí zajímavý paletový vozík. Je s ním velice snadná manipulace, a i obsluha je nenáročná. Proto se stal velice oblíbeným zejména u žen. To ale neznamená, že za svými robustnějšími technickými kolegy zaostává. Uveze 1300 kilogramů.


Další produkty a služby
Základní škola s výukovými aktivitami spojenými s přírodou a sportem

Základní škola s výukovými aktivitami spojenými s přírodou a sportem

Základní škola Rovensko pod Troskami v okrese Semily má vzdělávací a výukové aktivity spojené s přírodou a sportem. Rozmanité sportovní zázemí a zájmové kroužky.