Krovys, s.r.o.
Klempířské práce Vysočina, oplechování střech, střešních prvků

Každá střecha vyžaduje klempířské práce, které na Vysočině s vysokou profesionalitou provádí zkušená řemeslná společnost KROVYS s.r.o. se sídlem v Telči. Nabízíme kvalitní klempířinu nejen na novostavbách, ale naše klempířské práce zahrnují i rekonstrukce a opravy starších objektů a historických budov. Zajistíme dodání plechových krytin, oplechování celých střech, oplechování komínů, věží, atik a střešních doplňků, dodáváme a montujeme okapy.

Klempířské práce - KROVYS s.r.o. Telč Vysočina

Dodávka a montáž plechových krytin, falcované střechy, montáž okapního systému

Naše klempířské práce zahrnují dodávku a montáž plechových krytin, falcovaných plechových střech, oplechování celých střech, montáže svodů, okapů, lemování štítů, okapnic, říms, oplechování komínů, atik, věží, instalace hromosvodů, dodání a oplechování veškerých střešních prvků podle požadavků zákazníka včetně zajištění materiálu v mědi, titanzinku, pozinku či materiálu Lindab.

Klempířské práce - oplechování střech, střešních prvků


Klempířské práce, opravy a rekonstrukce historických budov

Naše klempířské umění aplikujeme nejen u střech nových domů, ale rádi renovujeme a opravujeme střechy historických a starších budov. Provádíme veškeré klempířské práce včetně natěrů klempířských prvků, montujeme ochranné hrotové systémy, nainstalujeme střešní okna. Součástí našich klempířských prací je demontáž starých střech, zajistíme odvoz staré střešní krytiny. Vaší střeše se dostane z naší strany ta nejlepší péče!

Opravy a rekonstrukce historických budovPokrývačské práce

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny a doplňků, rekonstrukce střech

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce, výroba krovů, dřevěných konstrukcí

Klempířské práce

Klempířské práce

Klempířské práce Vysočina, oplechování střech, střešních prvků