Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny a doplňků, rekonstrukce střech

Aby střecha splňovala nejen hledisko estetické, ale i bezpečnostní a funkční a hlavně dobře sloužila mnoha generacím, musí se její pokládka a výběr střešních materiálů svěřit do rukou profesionála, ke kterým rozhodně patří tradiční řemeslná firma KROVYS s.r.o. z Telče na Vysočině, specializující se nejen na pokládku střešních krytin, střešních doplňků, opláštění střech, na hydroizolace a zateplení, na montáž sněhových zábran a hromosvodů, ale i na opravy a rekonstrukce všech typů střech.

Skládané krytiny – Tondach, Bramac, Cembrit, KM Beta

Pokládka skládané krytiny i falcovaných a taškových střešních krytin

Na základě dlouholetých odborných zkušeností jsme schopni poradit zákazníkům jak s výběrem vhodné střešní krytiny, tak i s hydroizolačními a zateplovacími materiály. Pokládáme skládané krytiny – Tondach, Bramac, Cembrit, KM Beta, asfaltové šindele. Rovněž se věnujeme pokládce falcovaných a taškových plechových krytin. Naše pokrývačské práce zahrnují dodání a montáž všech střešních doplňků – střešní výlezy, prostupové tašky, provedeme opláštění střech, nainstalujeme na střechy sněhové zábrany.

Pokládka střešní krytiny


Hydroizolace a zateplení střech, rekonstrukce a opravy střech

Součástí našich pokrývačských prací je dodání a instalace střešního fóliového systému FATRAFOL pro budovy s plochou nebo šikmou střechou. Na plochých i šikmých střechách provádíme zateplovací a hydroizolační práce. Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc, a proto vyhovíme i požadavku na výměnu střešní krytiny či natření střechy, samozřejmostí jsou rekonstrukce a opravy střech, překládání celých střech.

Rekonstrukce a opravy střech


PODSTRÁNKY

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce
Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny a doplňků, rekonstrukce střech

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce
Tesařské a truhlářské práce, výroba krovů, dřevěných konstrukcí

Klempířské práce

Klempířské práce
Klempířské práce Vysočina, oplechování střech, střešních prvků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Krovys, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Krovys, s.r.o.
www.krovys.cz
Adresa

Adresa

Radkovská 252
Telč - Staré Město 588 56

krovys@krovys.cz
+420 724 555 624


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha