Krovys, s.r.o.
Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny a doplňků, rekonstrukce střech

Aby střecha splňovala nejen hledisko estetické, ale i bezpečnostní a funkční a hlavně dobře sloužila mnoha generacím, musí se její pokládka a výběr střešních materiálů svěřit do rukou profesionála, ke kterým rozhodně patří tradiční řemeslná firma KROVYS s.r.o. z Telče na Vysočině, specializující se nejen na pokládku střešních krytin, střešních doplňků, opláštění střech, na hydroizolace a zateplení, na montáž sněhových zábran a hromosvodů, ale i na opravy a rekonstrukce všech typů střech.

Skládané krytiny – Tondach, Bramac, Cembrit, KM Beta

Pokládka skládané krytiny i falcovaných a taškových střešních krytin

Na základě dlouholetých odborných zkušeností jsme schopni poradit zákazníkům jak s výběrem vhodné střešní krytiny, tak i s hydroizolačními a zateplovacími materiály. Pokládáme skládané krytiny – Tondach, Bramac, Cembrit, KM Beta, asfaltové šindele. Rovněž se věnujeme pokládce falcovaných a taškových plechových krytin. Naše pokrývačské práce zahrnují dodání a montáž všech střešních doplňků – střešní výlezy, prostupové tašky, provedeme opláštění střech, nainstalujeme na střechy sněhové zábrany.

Pokládka střešní krytiny


Hydroizolace a zateplení střech, rekonstrukce a opravy střech

Součástí našich pokrývačských prací je dodání a instalace střešního fóliového systému FATRAFOL pro budovy s plochou nebo šikmou střechou. Na plochých i šikmých střechách provádíme zateplovací a hydroizolační práce. Našim zákazníkům vycházíme maximálně vstříc, a proto vyhovíme i požadavku na výměnu střešní krytiny či natření střechy, samozřejmostí jsou rekonstrukce a opravy střech, překládání celých střech.

Rekonstrukce a opravy střechPokrývačské práce

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny a doplňků, rekonstrukce střech

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce, výroba krovů, dřevěných konstrukcí

Klempířské práce

Klempířské práce

Klempířské práce Vysočina, oplechování střech, střešních prvků