Mašíček Dalešice s.r.o.


Dalešice 147, Dalešice 675 54
Firma Mašíček Dalešice s.r.o. se od roku 1992 zabývá pokrývačstvím a klempířstvím. Dále se zabýváme prodejem stavebního materiálu v areálu Stavebniny Mašíček Dalešice, hydroizolačními pracemi a drobnou autodopravou - především stavebního materiálu. Naše firma samozřejmě nabízí i tesařské práce nebo dovoz a montáž střešních oken, stejně jako zateplení fasád. Nově nabízíme i moderní technologie jako purpanely nebo ekologické technologie – solární panely. Naším nejtradičnějším oborem jsou komplexní dodávky a rekonstrukce střech. Pro usnadnění naší činnosti vlastníme nákladní automobil značky LIAZ s manipulačním ramenem, 3 dodávkové automobily, dále pak 2 vysokozdvižné vozíky, 2 pokrývačské výtahy a kompletní zařízení pro klempířskou výrobu a provádění hydroizolací. Působíme na celém území České republiky.

Naše služby:

- izolace

- klempířství

- pokrývačství

- tesařstké práce

- střešní okna

- solární panely

- fasády

- dodávky a rekonstrukce střech

- PUR/PIR panely

Sídlíme v Dalešicích v okrese Třebíč.

Produkty
  • opravy střech, klempířské práce, pokládka střech, výměna střešní krytiny, pokládání falcované krytiny


Související články
Moderní plechové střechy a jejich výhody

TOM střechy

Moderní plechové střechy a jejich výhody

Každá střecha má především za úkol chránit dům a prostor v něm před různými venkovními vlivy. Pro zajištění střechy slouží spousta moderních krytin z různých materiálů včetně plechových, které poskytují uživatelům potřebný komfort. O výběr vhodného řešení a realizaci se postará firma TOM střechy, Dolní Němčí.


Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Buček Stavby s.r.o.

Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Ještě jste neslyšeli o nadkrokevní izolaci? Jedná se o systém zateplení šikmé střechy. Jedna z nejnovějších technologií. Odborně Vám ji může provést firma BUČEK střechy. Firma provádí spolehlivě a odborně i veškeré ostatní práce na střechách - kompletní zastřešení budov, pokládka střešní krytiny, rekonstrukce střech a mnohé další služby.


Břidlicová barevná krytina

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.