FAGOR GASTRO CZ s.r.o.


Třebohostická 564/9, Praha 10 - Strašnice 100 00
Telefon: +420 274 774 551

Společnost Fagor Gastro CZ s.r.o. se sídlem v Praze se již od roku 2004 zabývá dodávkou velkokuchyňského a prádelenského zařízení zn. Fagor. Jsme přímým velkoobchodním zastoupením španělského výrobce velkokuchyňského a prádelenského zařízení Fagor Industrial S.A. Coop.

Veškerou kuchyňskou techniku a prádelenské stroje dodáváme pro český a slovenský trh prostřednictvím odborných gastronomických firem.

Součástí našeho sortimentu jsou například plynové, elektrické, kombinované, indukční a sklokeramické sporáky, varné kotle, sklopné pánve, lávové grily, grilovací plotny, fritézy, vařiče těstovin, konvektomaty, chladící staly, chladící skříně, staly na pizzu, myčky nádobí a myčky skla, průchozí a tunelové myčky a pásové myčky. Dále dodáváme také prádelenské zařízení pro průmyslové prádelny (pračky, sušičky prádla, žehliče, žehlící a sušící mandly).

Samozřejmostí je poskytování záručního i pozáručního servisu, poradenství a projektování stravovacích i prádelenských provozů.

IČ: 27201139
DIČ: CZ27201139
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 60 mil. až 100 mil. Kč

Telefon:
+420 274 774 551
+420 274 773 248
+420 775 910 725
+420 840 557 799

Email:
info@fagorgastro.cz

Web:


Provozní doba:
Po - Pá: 8,00 - 16,00 hod.

GPS: 50°4′35.26″ N, 14°30′40.07″ E

QR kód firmy FAGOR GASTRO CZ s.r.o.

Komplexní řešení akustiky na klíč, akreditované měření akustiky prostorů.

Komplexní řešení akustiky na klíč, akreditované měření akustiky prostorů

Úklidové služby, jednorázový i pravidelný úklid.

Úklidové služby, jednorázový i pravidelný úklid
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

ZVG CZ s.r.o.

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

Maximálně účinné a zároveň vhodné i pro to nejcitlivější použití. Utěrky z netkané textilie Polytex® a Multitex® nepouští vlákna ani se netřepí, takže je možné bez obav tyto utěrky využívat i pro čištění těch nejchoulostivějších součástek, materiálů a zařízení.


Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o.

Mytí zateplených paneláků a výškových budov profesionálně od ARS

Fasády paneláků a výškových budov jsou velmi namáhané. Proto je zapotřebí o ně pravidelně pečovat. Jestliže tuto starost necháte na odbornících, nemusíte se o svou nemovitost obávat. Společnost ARS působí po celé České republice a s mytím paneláků a výškových budov má mnohaleté zkušenosti.


Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.