ATECH Assistance, s.r.o. - servis


Rohoznice 102, Rohoznice 533 41
Výroba, dodávka, montáž a servis:

Automatické dveře:
- posuvné
- skládací
- teleskopické

Automatické dveřní ovladače:
- pro jednokřídlé otočné dveře
- pro dvoukřídlé otočné dveře

Atypická výroba:
- největší automatické dveře v Evropě

Hliníkové konstrukce:
- stěny a výkladce
- hliníkové fasády
- hliníková okna a dveře


Dodávka, montáž a servis:

Průmyslová a garážová vrata:
- sekční
- výklopná
- rolovací

Produkty
  • prodej hliníkových oken, montáž kování na dveře, tříkomorový systém hliníkových oken, montáž tepelně izolačních oken
  • kovová vrata, kovové ploty, kovové plotovky, kovové plotové sloupky, kovové plotové dílce, povrchová úprava kovových plotů
  • fasádní lešení, schodišťové věže, pojízdné lešení, modulové lešení, zdvihací plošiny, zdvihací stoly
  • montážní haly, schodiště a zábradlí, vrata a oplocení, zámečnické konstrukční prvky, městský mobiliář, kovové konstrukce výroba

Zpracování sběrového textilu ze zahraničí Liberec, čistící hadry k čištění strojů, do autodílen.

Zpracování sběrového textilu ze zahraničí Liberec, čistící hadry k čištění strojů, do autodílen

Související články
Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

AMAKO, spol. s r.o.

Ocelové stožáry a sloupy pro veřejné osvětlení a komunikace

Ocelové stožáry a ocelové sloupy jsou objekty, se kterými se setkáváme na každém kroku. Ačkoliv na první pohled nevypadají nijak sofistikovaně, musí splňovat celou řadu parametrů. Firma Amako, spol. s r.o. se výrobou ocelových sloupů, ocelových stožárů a sloupů veřejného osvětlení zabývá již od roku 1995. Nabízí široký sortiment a pyšní se možností výroby atypických sloupů a stožárů na míru.


Na co nezapomenout při výběru vchodových dveří

PERITO s.r.o.

Na co nezapomenout při výběru vchodových dveří

Vchodové dveře jsou většinou tím prvním, s čím se Vaše návštěva setká, a proto by měly být naprosto dokonalé. Při jejich výběru je nutné brát ohled nejen na celou řadu naprosto zřejmých okolností, důležitý ale může být i sebemenší detail. Zohlednit musíte pochopitelně i finanční možnosti.


Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

EVOokna

Okenní sušáky a další doplňky pro okna bez vrtání namontuje firma EVOokna

Hodil by se vám okenní sušák, okenní zahrádka nebo třeba okenní držák, ale nechcete vrtat do oken či fasády domu, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Co s tím? Řešení přináší firma EVOokna. Nabízíme sušáky prádla a další doplňky na plastová okna, která se dají uchytit bez vrtání a šroubování.


Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Ploty Gaves

Výroba pletiva - regiony Jihlava, Znojmo, Brno, Třebíč

Zajímáte se o výrobu pletiva? Sháníte konkrétní druh za účelem ohraničení vašeho pozemku, chaty, rodinného domu, komerčního objektu nebo třeba haly? V tom případě se o vše postará firma Ploty Gaves, která ploty nejenom vyrábí, ale také prodává a montuje a to v regionu Jihlava, Znojmo, Brno a Třebíč.


Firemní články
Servis automatických dveří vám nabízíme 24 hodin denně

Servis automatických dveří vám nabízíme 24 hodin denně

Provádíme servis automatických dveří a to 24 hodiny denně. Automatické dveře najdete například v nákupních centrech, bankách či nemocnicích, zkrátka všude tam, kde je hodně lidí, kteří se chtějí rychle a pohodlně dostat do objektu a zase z něj odejít. V případě, že se automatické dveře porouchají, je proto nutné jednat velmi rychle. Ve společnosti ATECH Assistance jsme na podobné situace skvěle připraveni - nabízíme vám servis automatických dveří 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí se na nás obrátit a automatické dveře ve vašem objektu budou brzy opět fungovat tak, jak mají. Ve společnosti ATECH Assistance jsme si vědomi toho, že porouchané automatické dveře mohou způsobit řadu nepříjemností - od nespokojených zákazníků a front, až po problémy s dodávkou zboží či příjmem pacientů. U nás proto nepracujeme pouze ve všední dny. Naše expresní servisní linka je tu pro vás ve dne i v noci po celý týden. V případě, že potřebujete servis automatických dveří, nám tak stačí zavolat a my vše zajistíme, jak nejrychleji to půjde. Servis automatických dveří společnosti ATECH Assistance je velmi flexibilní nejen po časové stránce. Naše společnost je unikátní také širokým spektrem služeb, které nabízí. Servis automatických dveří u nás tak není ničím omezen. Opravíme automatické dveře všech známých značek. Servis tak zajistíme pro: - automatické dveře posuvné, teleskopické posuvné, obloukové, skládací - automatické pohony na otočných dveřích - automatické dveřní ovladače jednokřídlových nebo dvoukřídlových otočných dveří - hliníkové prosklené konstrukce - vratové systémy sekční, skládací, posuvné Společnost ATECH Assistance najdete v obci Rohoznice (okres Pardubice), servis automatických dveří vám ale nabízíme po celé České republice. Pokud tak i vás trápí nefunkční automatické dveře, neváhejte se na nás obrátit. My vaše problémy vyřešíme ihned.