Výškové práce Petr Huňatý


Heyrovského 480/31, Plzeň 301 00
Výškové práce horolezeckou technikou.
-zateplení mezipanelových spár včetně jejich zakrytí silikonovou fasádní páskou
-nátěry fasád
-klempířské práce
-natěračské práce
-výškové montážní práce
-mytí oken, fasád a prosklených částí budov a špatně přístupných technologických zařízení
montáž samoventilačních odvětrávacích turbín Raul, LOMANCO
-údržba hydroizolace plochých střech
-pomocí silikonovch fasádních pásek provádíme zateplování mezipanelových spár
-provádíme montáž samoventilačních odvětrávacích turbín Lomanco, Raul
-provádíme rizikové kácení stromů
-fasádní a antikorozní nátěry
-myjeme technologické celky, prosklené části objektů a v průmyslu těžko přístupná míst
-opravujeme hydroizolační pásky
-práce klempířské
-revize stavu výškových objektů včetně dokumentace
-zámečnické a svářečské práce
Zaručujeme kvalitní, rychlý a bezpečný
způsob provedení prací.

Produkty
  • izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace proti stékající vodě, tepelné izolace
  • malování a tapetování bytů, protipožární nátěry, natěračské práce, dekorativní nástřiky, antigraffiti systém
  • pokrývačské práce, klempířské práce, pokládka střešních krytin, opravy střešních krytin, výroba klempířských prvků, montáž klempířských prvků
  • horolezecká technika, práce ve výškách, mytí oken, čištění fasád, údržba budov, opravy historických památek

Prodej vánočních stromků, balících zařízení a sítí.

Komplexní dodávky vduchotechniky, vzduchotechnického potrubí, klimatizace a rekuperace


Související články
Břidlicová barevná krytina

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.


Komplexní služby v oblasti hydroizolačních systémů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Komplexní služby v oblasti hydroizolačních systémů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o. je česká firma, která se specializuje na hydroizolace tunelů, podchodů a staveb proti zemní vlhkosti. Společnost byla založena v roce 1998 a od té doby si získala silnou pozici na trhu a důvěru svých klientů. Nabízí komplexní služby v oblasti ekologie a pozemního stavitelství, od dodávky kvalitních izolačních materiálů, přes odbornou instalaci, až po kontrolu a servis.


Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Firemní články
Výškové práce Petr Huňatý, mytí budov, kácení stromů, Plzeň

Výškové práce Petr Huňatý, mytí budov, kácení stromů, Plzeň

Výškové práce, mytí oken a budov ve výškách, zateplení atik, opravy a nátěry vysílačů, rizikové kácení stromů realizuje společnost Petr Huňatý, Plzeň.


Zateplování mezipanelových spár Plzeň

Zateplování mezipanelových spár Plzeň

Zlepšete izolační vlastnosti Vašeho panelového domu a zamezte únikům tepla nebo tvoření vlhkosti v bytech pomocí zateplování mezipanelových spár s firmou Výškové práce Petr Huňatý z Plzně.


Výškové mytí budov Plzeň

Výškové mytí budov Plzeň

Petr Huňatý - výškové práce nabízí službu výškového mytí budov a oken v Plzni a okolí pomocí lezecké techniky. Nabídka je určena především pro průmyslové budovy, tovární haly a kanceláře.


Výškové práce Plzeň

Výškové práce Plzeň

Petr Huňatý v Plzni zajišťuje výškové práce - mytí budov, instalace ochrany proti holubům, rizikové kácení stromů, fasády, opravy hydroizolačních pásů, klempířské práce, montážní práce apod.


Výškové mytí oken Plzeň – efektivní a rychlá údržba budov

Výškové mytí oken Plzeň – efektivní a rychlá údržba budov

Zajistěte si efektivní a rychlou údržbu oken Vaší budovy s naší službou výškového mytí. Postaráme se o sklo na budovách v Plzni i širokém okolí. Mytí oken za pomocí horolezeckého vybavení je nejčastěji potřeba na průmyslové budovy, tovární a skladové haly anebo kanceláře. Všechny tyto druhy staveb mají plno oken, která se ale nedají otevřít a kompletně umýt zevnitř. Proto užíváme lezecká lana a techniku, abychom se ke všem oknům dostali zvenčí přes střechu. Pracujeme s tlakovými stroji i klasicky ručně. Stačí nám zavolat na telefonní číslo 724 103 645, oznámit hrubé rozmístění oken a výšku budovy a domluvit se na termínu provedení práce. Díky naší horolezecké technice ušetříte na nákladech za pronájem plošiny, zkrátí se doba práce a naši odborníci se pomocí lan dostanou i do nejnepřístupnějších prostorů.


Výškové práce i rizikové kácení stromů (Plzeň)

Výškové práce i rizikové kácení stromů (Plzeň)

Mytí těžko přístupných oken, natírání fasád nebo rizikové kácení stromů patří mezi činnosti, které si ne každý může dovolit dělat sám. Dobrá zpráva ale je, že firma Výškové práce Petr Huňatý každému z vás ráda a ochotně s těmito i dalšími nebezpečnými činnostmi pomůže. Používáme horolezeckou techniku, díky čemuž zvládáme spoustu výškových prací i bez použití lešení. Mezi naše služby patří: - mytí oken, fasád, prosklených částí budov a technologických celků - natěračské práce - klempířské práce - zateplení mezipanelových spár včetně jejich zakrytí silikonovou fasádní páskou - montáž samoventilačních odvětrávacích turbín Lomanco, Raul - instalace ochrany proti holubům – sítě, hroty (systém ECOPIC) - revize stavu výškových objektů - údržba hydroizolace plochých střech - rizikově kácení stromů Pokud je řeč o rizikovém kácení stromů, máme na mysli takové případy, kdy je složité, nebo dokonce nemožné pracovat ze země. Jedná se o takové stromy, kolem kterých není například žádné místo, jsou vychýleny z osy mimo prostor, do kterého mohou padat, jsou napadeny hnilobou, jsou duté, vedou kolem nich dráty elektrického napětí nebo se v jejich blízkosti nacházejí objekty, které by mohly být poškozeny. Rizikové káceni stromů provádíme buď pomocí plošin, nebo pomocí horolezecké techniky. Naše firma spolupracuje se stavebními, montážními i úklidovými firmami a zaručuje spolehlivé služby. Máme schopné a zkušené pracovníky, kteří jsou pravidelně školeni, což zaručuje vysokou úroveň jejich práce. Našim cílem je rychlý, bezpečný, úsporný a kvalitní způsob řešení každého požadavku našich klientů.


Výškové práce Plzeň - mytí budov, kácení stromů

Výškové práce Plzeň - mytí budov, kácení stromů

Výškové práce v Plzni zajišťuje Petr Huňatý. Mezi služby se dá zařadit mytí budov, rizikové kácení stromů, instalace ochrany proti holubům nebo nátěry fasád.


Horolezci Plzeň

Horolezci Plzeň

Práce pomocí horolezecké techniky.Zateplení mezipanelových spár, montáž samoventilačních turbín Lomanco,opravy a nátěry střech,montáž sítí a hrotů proti holubům,nátěry fasád bez lešení,revize výškových objektů včetně dokumentace, mytí skleněných ploch ,oken a průmyslových objektů.Atd.


Výškové práce, mytí prosklených průmyslových hal.

Výškové práce, mytí prosklených průmyslových hal.

Výškové práce v průmyslové sféře, zateplení spár panelových domů, fasádní nátěry, natěračské práce, mytí prosklených hal a těžko přístupných míst, různé montážní a asistenční práce ve výškách. Kompletní systém ochrany proti holubům.


Zateplení panelových spár Plzeňský kraj

Zateplení panelových spár Plzeňský kraj

Provádíme: zateplení panelových spár atik panelových domů hroty a sítě proti holubům veškeré výškové práce


Výškové práce

Výškové práce

Zateplení mezipanelových spár, sítě a hroty proti holubům, mytí prosklených částí objektů, montáž samoodvětrávacích turbín Lomanco,opravy a nátěry fasád,natěračské práce,revize výškových objektů včetně dokumentace atd. Rychle, levně ,bezpečně a spolehlivě.


Výškové práce pomocí horolezecké techniky

Výškové práce pomocí horolezecké techniky

Zateplení mezipanelových spár, sítě a hroty proti holubům, mytí prosklených částí objektů, montáž odvětrávacích turbín Lomanco,opravy a nátěry fasád,natěračské práce,revize výškových objektů včetně dokumentace atd. Rychle, levně ,bezpečně a spolehlivě.


Nabídka prací pomocí horolezecké techniky

Nabídka prací pomocí horolezecké techniky

- zateplení mezipanelových spár u panelových domů, včetně jejich zakrytí silikonovou fasádní páskou. - opravy a nátěry fasád, natěračské práce, montáž hromosvodů včetně revize - defektoskopické zkoušky svárů, materiálů a výrobků metodou prozářením, ultrazvukem, magnetem ( stavební stroje, konstrukce, plynovody,mosty,stožáry ) platné osvědčení o akreditaci - montáž ochranných sítí, včetně aplikace hrotů proti holubům - mytí oken a prosklených částí objektů, fasád, špatně přístupných technologických zařízení atd.


Práce za pomoci horolezecké techniky Plzeň, opravy a nátěry fasád

Práce za pomoci horolezecké techniky Plzeň, opravy a nátěry fasád

Nabízíme práce pomocí horolezecké techniky: opravy zatékání a zateplení panelových spár a jejich zakrytí silikonovou páskou, opravy a nátěry fasád,natěračské práce,tlakové mytí průmyslových hal a prosklených objektů,sítě a hroty proti holubům, montáž ventilačních jednotek LOMANCO,různé asistenční práce,pronájem pojízdného lešení HYMER13 m-montáž,demontáž, odvoz.