Pivovar Litovel a.s.


Palackého 934, Litovel 784 01

Předmět podnikání:
- pivovarnictví a sladovnictví
- hostinská činnost
- skladování zboží a manipulace s nákladem
- velkoobchod
- výroba nápojů
- pořádání výstav, veletrhů, přehlídek a obdobných akcí.

IČ: 47676914
DIČ: CZ 47676914
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Antonín Chytil

Pivovar Litovel, pivo Classic, Moravan, Premium Litovel, Olomouc

Pivovar Litovel, pivo Classic, Moravan, Premium Litovel, Olomouc

Pivovar Litovel nabízí široký sortiment piva. Litovel Classic: - příjemná chuť a vůně - aromatická hořkost - nejprodávanější pivo značky - obsah alkoholu max. 4,3% obj - balení: sud 30l, sud 50l, láhev 0,5l, plechovky, kartón. Litovel Moravan: - intenzivní aromatická hořkost - střední plnost - výborný říz - dobrá pěnivost - obsah alkoholu max. 4,8% obj - balení: sud 15l, sud 30l, sud 50l, láhev, multipack. Litovel Premium: - harmonické složení sladového extraktu - aromatické chmelové odrůdy - výborná pěnivost a silný říz - obsah alkoholu max. 5,3% obj - balení: sud 30l, 50l, láhev, plechovky, kartón. Litovel 13° Sváteční speciál: - zlatá barva, chmelové aroma - hustá pěna, výrazná hořkost - harmonická plná chuť - vařené tradičními klasickými postupy - obsah alkoholu max. 6% obj - balení: sud 15l, sud 30l, sud 50l, láhev, multipack. Litovel Dark: - středně karamelová vůně - charakteristická hořkost a barva - střední plnost - obsah alkoholu max. 3,8% obj - balení: 15l, 30l, 50l. Litovel Free: - nealkoholické pivo - vyráběna ze stejných surovin jako ostatní piva - obsah alkoholu max. 0,5% obj - balení: sud 15l, sud 30l, láhev. Litovel Maestro: - originální receptura - kompaktní bělostní pěna - jantarová barva - obsah alkoholu max. 4,1% obj - balení: sud 15l, sud 30l, sud 50l.Další produkty a služby
  • alkoholické nápoje, pivovarnické výrobky, pivovarnický slad, pivní speciály, druhy piv, pivní značky


Související články
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Ocenění pivovaru roku 2017
Ocenění pivovaru roku 2017

Pivo je v České republice tradičním nápojem, který se zde připravuje hned v několika světově známých verzích, a proto se není co divit, že Češi také tohoto lahodného moku vypijí skoro nejvíc na světě. Každý rok se toto číslo mění, ale už mnohokrát jsme byli v pití piva na špici a stále se na vrcholu držíme.


Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku
Velkosklad alkoholických nápojů, značkových rumů, koňaků i sudového piva – to vše s rozvozem po Opavsku

Velkosklad lihovin, alkoholických nápojů i nealkoholických, ale také značkových koňaků, vytříbených rumů, piva sudového i lahvového, vína a spousty dalších druhů výrobků jsou k dispozici od společnosti L & M nápoje s.r.o. Zákazníci však mohou nakupovat i mnohé další zboží, džusy, kávu, čaj i slané pečivo.


Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem
Velkoobchod s nápoji, levným kvalitním alkoholem i sudovým pivem

Gastronomická zařízení nakupují velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů, proto apelují kromě vysoké kvality také na nízkou cenu. Firma L & M nápoje s.r.o. s polem působnosti na Opavsku se řadí mezi velkoobchody s nápoji, které nabízí kvalitní a levný alkohol a jiné nápoje. Na trhu působí již od roku 1998 a své služby poskytuje především gastronomickým zařízením.