SAFIN INVEST s.r.o.
Vymáhání a inkaso pohledávek legální cestou na celém území ČR

Vymáhání a inkaso pohledávek legální cestou na základě znalostí právních předpisů nabízí společnost SAFIN INVEST s.r.o. na celém území České republiky. Chcete-li získat své finanční prostředky, předejte nám podklady k vymáhání pohledávky co nejdříve, nejlépe již 1 měsíc po splatnosti, což zaručuje nejvyšší úspěšnost upomínkového řízení pohledávek.

SAFIN INVEST s.r.o. - vymáhání a inkaso pohledávek

Včasné předání podkladů k zahájení upomínkového řízení pohledávek

S naší inkasní kanceláří získáte rychlé, účinné a profesionální řešení v oblasti vymáhání a inkasa pohledávek, přičemž dolní hranice pro zahájení řízení pohledávky není omezena. Aby byla Vaše pohledávka uhrazena, vyvíjíme na dlužníka nejvyšší možný nátlak, ale vždy v souladu s právními normami.

Vymáhání pohledávek a jejich inkaso


Informování klienta o celém průběhu vymáhání pohledávek

Našim klientům předáváme průběžné informace o celém procesu vymáhání pohledávek buď e-mailem nebo telefonicky, a po uzavření případu vypracujeme závěrečnou zprávu se všemi podrobnostmi o postupu peněžní pohledávky, údaje o dlužníkovi, případně doplníme doporučení právních kroků, jestliže vymáhání pohledávky bylo neúspěšné.

Informování klienta průběhu vymáhání pohledávky


Inkasování pohledávek - rychlý a efektivní způsob navrácení finančních prostředků

A jaké výhody získáte inkasováním pohledávek? Předem vyčíslíme náklady na vymáhání pohledávky, majiteli pohledávky zůstáváte po celou dobu naší spolupráce, finanční prostředky z inkasovaných pohledávek jsou placeny na Váš účet. Vymáhání pohledávek je rychlá a účinná cesta ke získání Vašich financí.

Inkaso pohledávek - SAFIN INVEST s.r.o.Vymáhání a inkaso pohledávek

Vymáhání a inkaso pohledávek

Vymáhání a inkaso pohledávek legální cestou na celém území ČR

Odkup a postoupení pohledávek

Odkup a postoupení pohledávek

Odkup pohledávek na základě Smlouvy o postoupení pohledávky

Správa pohledávek

Správa pohledávek

Kompletní správa pohledávek zkušenou inkasní společností