DOSTA CZ, s.r.o.


Tuřanka 115, Brno - Slatina 627 00

NA NAŠÍ PRÁCI MŮŽETE STAVĚT

Služby:
-zemní a výkopové práce, základové pasy, pro inženýrské sítě plyn, vodovodní a kanalizační řady
-zakládání staveb
-demolice, bourací práce
-úpravy terénů prováděné bagry, minibagry, traktorbagry,
nakladači, dozery a vibračními vály.
Další výrazy:
-výkopy, terénní úpravy, svahování, retenční nádrž
-vrtání pro mikropiloty, vrtání pilotů
-vrtací kladiva.
Stroje:
-CATERPILLAR, NEW HOLLAND, YANMAR, VOLVO.
Brno, Brno-venkov, Jihomoravský kraj.

IČ: 27660842
DIČ: CZ27660842
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Štěpánka Sadílková

Terénní úpravy bagrem, minibagrem Brno

Terénní úpravy bagrem, minibagrem Brno

Bagr, minibagr, terénní úpravy Brno. Naše firma se v oboru úprav terénů pohybuje již od roku 1996, od roku 2005 pak pod názvem DOSTA CZ, s.r.o. Máme kompletní strojní vybavení a specializujeme se na činnosti spojené se zakládáním staveb, demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci si poradí s úpravou jakéhokoli terénu. Terénní úpravy provádíme minibagry, bagry, traktorbagry, nakladači, dozery a vibračními vály. Pro více informací o prováděných terénních úpravách společnosti naleznete na webových stránkách nebo navštivte naši kanceláři v Brně na ulici Tuřanka 115.


Práce zemní, výkopové Brno

Práce zemní, výkopové Brno

Práce zemní, výkopové Brno. Naše společnost DOSTA CZ, s.r.o. je kompletně vybavena stroji určených na zemní a výkopové práce. Specializujeme se na činnosti spojené se zakládáním staveb, demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Zabýváme se zakázkami malých i velkých rozměrů, od přípojek po stavby dálnic. Naši kvalifikovaní pracovníci si poradí s jakýmkoli zadáním a terénem. V oblasti prací zemních a výkopových realizujeme tyto projekty: -demolice, zakládání staveb -úpravy terénů, svahování -výkopy, přípojky, výkopy základů staveb -kanalizace -inženýrské sítě -přípravné práce pro stavby -vrtání protihlukových stěn. Samozřejmostí je i možnost pronájmu strojů určených na zemní a výkopové práce. Kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na adrese Tuřanka 115.


Zemní a výkopové práce Brno

Zemní a výkopové práce Brno

Zemní a výkopové práce Brno. DOSTA CZ, s.r.o. je kompletně vybavená firma specializující se na činnosti spojené se zakládáním staveb, s demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Realizujeme zakázky malých i velkých rozměrů. Naši ve všech směrech kvalifikovaní pracovníci si poradí s jakýmkoli zadáním. V oblasti zemních a výkopových prací nabízíme realizaci těchto projektů: -demolice, zakládání staveb -úpravy terénů, svahování -výkopy, přípojky, výkopy základů staveb -kanalizace -inženýrské sítě -přípravné práce pro stavby -vrtání protihlukových stěn. Terénní práce provádíme bagry, minibagry, traktorbagry, nakladači, dozery a vibračními vály. Nabízíme i možnost pronájmu všech těchto strojů na zemní a výkopové práce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte v Brně na adrese Tuřanka 115.


Terénní úpravy prováděné minibagry, bagry Brno

Terénní úpravy prováděné minibagry, bagry Brno

Terénní úpravy prováděné minibagry, bagry Brno. Naše společnost se v oboru úprav terénů pohybuje již od roku 1996, od roku 2005 jako DOSTA CZ, s.r.o. Jsme kompletně vybaveni a specializujeme se na činnost spojenou se zakládáním staveb, demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci si poradí s jakýmkoli zadáním a úpravou jakéhokoli terénu. Terénní úpravy provádíme minibagry, bagry, traktorbagry, nakladači, dozery a vibračními vály. Kompletní nabídku prováděných prací společnosti naleznete na webových stránkách nebo nás navštivte v Brně na ulici Tuřanka 115.


Demolice, demoliční práce Brno

Demolice, demoliční práce Brno

Demolice, demoliční práce Brno. Společnost DOSTA CZ, s.r.o. s provozovnou v Brně na adrese Tuřanka 115, nabízí služby v oblasti demolicí, demoličních prací. Naše společnost je kompletně vybavená firma stroji, které zvládnou jakýkoli terén a zadání. K dispozici máme následující strojní vybavení: -bagry, minibagry -traktorbagry, -nakladače, dozery -vibrační vály. Více informací a kompletní nabídku prováděných prací společnosti naleznete na webových stránkách.


Úpravy terénů prováděné bagry Brno

Úpravy terénů prováděné bagry Brno

Úpravy terénů prováděné bagry Brno. Naše společnost DOSTA CZ, s.r.o. je kompletně vybavená a úzce se specializuje na činnost spojenou se zakládáním staveb, s demolicemi a terénními úpravami všech druhů. Úpravy terénu provádíme: -bagry -minibagry -traktorbagry, -nakladači -dozery -vibračními vály. Zabýváme se malými (např. přípojky) i velkými úpravami terénů (např. dopravní uzly, stavba dálnic). Máte-li zájem o úpravu terénu, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na adrese Tuřanka 115.


Výkopy, výkopové práce Brno

Výkopy, výkopové práce Brno

Výkopy, výkopové práce Brno. DOSTA CZ, s.r.o. s provozovnou v Brně na adrese Tuřanka 115, Vám nabízí služby v oblasti zemních, výkopových prací. Jsme kompletně vybaveni a specializujeme se na činnosti spojené s výkopy a úpravami terénů všech druhů. Naši kvalifikovaní pracovníci si poradí s jakýmkoli terénem a zadáním. Naše práce: - výkopy - výkopy kanalizace - inženýrské sítě - výkopy základů staveb - přípravné práce pro stavby - úpravy terénů - a další. Kompletní nabídku výkopových prací naší společnosti naleznete na webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat.


Výkopy Brno

Výkopy Brno

Společnost DOSTA CZ, s.r.o. se sídlem v Brně se zabývá zemními pracemi, výkopy. Naše firma je kompletně vybavena a specializuje se na činnost spojenou s výkopy a úpravami terénů všech druhů. Máme kvalifikované pracovníky, kteří si poradí s jakýmkoli zadáním. Nabízené služby: -úpravy terénů -výkopy -výkopy kanalizace -inženýrské sítě -výkopy základů staveb -přípravné práce pro stavby -a další. Více informací a kompletní nabídku výkopových prací naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Úpravy terénu Brno

Úpravy terénu Brno

DOSTA CZ, s.r.o. sídlící v Brně, je kompletně vybavená firma specializující se na činnost spojenou s úpravami terénů. V oblasti zemních prací, úpravy terénů se zaměřujeme hlavně na: -výkopy -přípojky -kanalizace -inženýrské sítě -výkopy základů staveb -přípravné práce pro stavby -svahování a další. Snažíme se vyjít vstříc našim klientům, poradíme si s jakýmkoli zadáním. Více informací o možnostech úpravy Vašeho terénu naleznete na webových stránkách.


Demolice Brno

Demolice Brno

Naše společnost DOSTA CZ, s.r.o. sídlící v Brně, nabízí služby v oblasti demoličních prací, demolice. Jsme kompletně vybavená firma a zvládneme jakýkoli terén a jakékoli zadání od klienta. Mimo demolic, také nabízíme práce jako: -zakládání staveb -přípojky -stavba dálnic -výkopy základů staveb -přípravné práce pro stavby -vrtání protihlukových stěn -svahování -a další. Pro více informací o možnostech demolic nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Terénní úpravy Brno

Terénní úpravy Brno

Společnost DOSTA CZ, s.r.o., se sídlem v Brně, nabízí služby v oblasti zemních prací, terénní úpravy. Jsme kompletně vybavená firma, která si poradí s jakýmkoli zadáním i terénem. Nabízíme práce terénní úpravy pro: -zakládání staveb -demolice -přípojky -dopravní uzly -stavba dálnic - a mnoho dalších. Pro více informací o možnostech úpravy Vašeho terénu nás neváhejte kontaktovat.


Zemní práce Brno

Zemní práce Brno

Zemní práce Brno. Naše společnost DOSTA CZ, s.r.o. sídlící v Brně je kompletně vybavená firma specializující se na zemní práce. Zemní práce -zakládání staveb -demolice -terénními úpravami všech druhů. -přípojky -dopravní uzly -stavba dálnic - a mnoho dalších. Poradíme si s jakýmkoli zadáním. Více informací a kompletní nabídku zemních prací naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • bourací a demoliční práce, jeřábnické práce, bourání ocelových konstrukcí, práce s těžkou technikou
  • přípravné práce pro stavby, úpravy terénu, hloubení základů, výkopy jam a bazénů


Související články
Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů
Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů

V oblasti vodovodů a kanalizací se zaměřují na širokou škálu svých služeb. Budují a staví nové sítě, udržují ty stávající v provozu nebo také opravují potrubí. Zemní práce jsou jejich každodenní činností. Mezi jejich další hlavní náplň práce se řadí poskytování kontejnerové dopravy.


Kompletní stavební práce a kanalizace
Kompletní stavební práce a kanalizace

Touha po vlastním domě bývá mnohdy nerealizovatelná nejen kvůli financím, ale třeba i kvůli tomu, že si netroufáte na stavbu svépomocně. Naštěstí však tento problém můžete velice rychle vyřešit a kromě stavby domu na klíč si můžete nechat zrealizovat i veškeré inženýrské sítě. A tyto služby v jednom poskytuje firma jednatele Karla Rulfa, RULF Nová Paka s.r.o.


O kovový odpad, staré autobaterie i celé autovraky se postará firma TROJEK
O kovový odpad, staré autobaterie i celé autovraky se postará firma TROJEK

Máte kovový odpad, se kterým si nevíte rady? Potřebujete bezpečně zlikvidovat starou autobaterii nebo autovrak, případně zajistit demolici staré stavby? Od toho je tu firma TROJEK, a.s.! Poskytujeme kompletní servis díky nejvyšší technické vybavenosti v České republice.


Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové
Kompletní zemní práce i autodoprava - Hradec Králové

Sháníte firmu v oblasti autodopravy? Pak Vám kompletní služby v této oblasti může poskytnout firma AM Gnol s.r.o., která se zabývá přepravou osob, servisem osobních a nákladních vozidel ale zaměřují se také na kompletní provedení zemních prací.