Pletené čepice a šály s firemním logem, pletené reklamní předměty, zakázková výroba a prodej

Pletené výrobky v originálním provedení, mnoha barevných kombinacích, různých velikostech, pletené soupravy – čepice, šály, rukavice, to vše za přijatelné ceny, z kvalitních certifikovaných materiálů, vyrobí přesně podle Vašich představ česká výrobní firma PLETEX s.r.o. Kolekce pletených čepic a šál s logem Vaší firmy, pletené reklamní předměty pro firmy, sportovní kluby, pletené šály s čepicemi pro fanshopy a hudební skupiny zhotovíme na zakázku k plné spokojenosti zákazníka.

Reklamní pletené čepice a šály, PLETEX s.r.o.

Pletené čepice a šály na zakázku přesně podle Vašeho přání

Podle Vaší konkrétní představy či grafického podkladu vyhotovíme na základě mnohaletých zkušeností grafický návrh, který Vám předložíme k posouzení. S Vaším souhlasem vyrobíme zkušební vzorek a následně spustíme celou produkci. Čepice i šály si můžete také vybrat z našeho nabídkového katalogu a my doplníme logo Vaší firmy, nebo etiketu na přání. Zakázkovou výrobu pletených čepic a šál využívají hlavně sportovní kluby a reklamní agentury. Pleteme i firemní pracovní čepice. Šály a čepice pro fanshopy a hudební skupiny doplňujeme požadovanými nášivkami, etiketami s čárovým kódem, visačkami.


Pletené reklamní čepice z certifikovaných přízí i s podšívkou

Zakázkovou výrobu pletených čepic a šál realizujeme ve velkém množství, ale můžeme vyrobit i čepice v počtu 20 kusů, záleží na Vašich potřebách. Pleteme z velmi kvalitních certifikovaných přízí. Podšívku do čepic si vyberete buď z příjemného microfleecového materiálu nebo z funkčního polypropylenového vlákna Polycolon. Na vyžádání vyrábíme k čepicím i přízové bambule v různém barevném provedení a všech velikostí. Reklamní pletené výrobky Pletex umí zaujmout, jsou trendy, slušivé a hlavně kvalitní!

Zakázková výroba čepic a šál, PLETEX s.r.o.


PODSTRÁNKY

Pletené čepice

Pletené čepice
Pletené čepice, klobouky, kulichy v různých barvách a vzorech i na zakázku

Čepice, šály, rukavice

Čepice, šály, rukavice
Pletené čepice, šály, čelenky, rukavice, nákrčníky, pletené soupravy – výroba a prodej

Reklamní čepice a šály

Reklamní čepice a šály
Pletené čepice a šály s firemním logem, pletené reklamní předměty, zakázková výroba a prodej
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PLETEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PLETEX s.r.o.
www.pletex.cz
Adresa

Adresa

Hrotovická 1202
Třebíč 674 01

pletex@pletex.cz
+420 568 844 537


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha