Pletené čepice, šály, čelenky, rukavice, nákrčníky, pletené soupravy – výroba a prodej

Pletené čepice, šály, čelenky, nákrčníky, pletené rukavice pro děti i dospělé v rozmanitých barevných kombinacích, v různém provedení, pletené rukavice palčáky nebo prstové, či rukavice bez prstů, rukavice s fleecovou vložkou, originální pletené soupravy – čepice, šála, rukavice nebo čelenka, nákrčník, rukavice z kvalitních přízí - pro Vás více než dvacet let vyrábí renomovaný český výrobce PLETEX s.r.o. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si náš nabídkový katalog s pleteným zbožím.

Pletené čepice, šály, rukavice, PLETEX s.r.o.

Pletené čepice, čelenky, šály a nákrčníky pro ženy, muže, děti

K pleteným čepicím zhotovujeme ze stejných materiálů i nákrčníky, šály, čelenky a rukavice. Pro ženy a dívky pleteme široké natahovací čelenky, které se mohou nosit i jako šátek, dále klasické hladké čelenky s plastickým vzorem, nebo čelenky fleecové. Muži, ženy i děti někdy místo šály volí nákrčník, který je velmi praktický, zahřeje, nahradí rolák a navíc je skvělým módním doplňkem k pletené čepici nebo čelence. Naše kolekce pletených výrobků je tak bohatá, že si každý vybere, co mu sluší. Inspirujte se naším nabídkovým katalogem, kde najdete i originální pletené soupravy, které můžete různě kombinovat.

Pletené čepice, šály, rukavice, PLETEX s.r.o.


Kolekce pletených rukavic – prstové, palčáky, s fleecovou vložkou

V naší kolekci pleteného zboží nechybí ani pletené rukavice. Vyberou si malí i velcí, pleteme pánské rukavice jednoduché i dvojité, většinou v šedé či černé barvě, na výběr jsou i rukavice s fleecovou vložkou. Pro dámy zhotovujeme pletené rukavice v 13 barevných kombinacích a tvoří vhodný doplněk k pleteným čepicím a kloboukům. Dětské pletené rukavice nabízíme buď prstové nebo palčáky, s fleecovou vložkou nebo bez. Tak jako na pletených čepicích, tak i na rukavicích najdete originální háčkované aplikace. Naše dětské pletené čepice a rukavice hýří množstvím pestrých barev, nápaditých vzorů a motivů. Víme, že i děti se rády parádí!

Pletené rukavice pro muže, ženy, děti, PLETEX s.r.o.


PODSTRÁNKY

Pletené čepice

Pletené čepice
Pletené čepice, klobouky, kulichy v různých barvách a vzorech i na zakázku

Čepice, šály, rukavice

Čepice, šály, rukavice
Pletené čepice, šály, čelenky, rukavice, nákrčníky, pletené soupravy – výroba a prodej

Reklamní čepice a šály

Reklamní čepice a šály
Pletené čepice a šály s firemním logem, pletené reklamní předměty, zakázková výroba a prodej
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PLETEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PLETEX s.r.o.
www.pletex.cz
Adresa

Adresa

Hrotovická 1202
Třebíč 674 01

pletex@pletex.cz
+420 568 844 537


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha