NGS Kity pro přípravu kompletních DNA knihoven Praha

Biogen Praha, s.r.o. Molekulární biologie a genetika

NGS Kity pro přípravu kompletních DNA knihoven Praha

Biogen Praha, s.r.o.
Molekulární biologie a genetika
Syntéza oligonukleotidů a nabídka laboratorní reagencie, diagnostických kitů

Jednou ze základních potřeb pro vybavení laboratoří jsou kromě laboratorních plastů také chemikálie a činidla známé pod slovem reagencie. Proto i v našem sortimentu najdete reagencie pro nejrůznější aplikace - od DNA modifikujících enzymů až po restrikční enzymy FastDigest. Dále se zabýváme také syntézou oligonukleotidů, a to na nejmodernějších přístrojích, dle Vašich specifických požadavků.

Biogen Praha, s.r.o. - reagencie pro laboratorní aplikace

Syntéza umělých oligonukleotidů dle požadavků zákazníka

Jednou ze služeb naší společnosti je syntéza oligonukleotidů neboli proces, během kterého se na nejmodernějších robotických stanicích spojují jedno vláknové molekuly DNA. Syntézu provádíme s pomocí oligonukleotidové sondy od švýcarské firmy Microsynth a rádi vyhovíme i nadstandardním a specifickým požadavkům. Díky online trityl monitoringu navíc můžeme garantovat velmi vysokou kvalitu každé výsledné syntézy.

Syntéza oligonukleotidů přesně dle specifikace zákazníka


Laboratorní reagencie pro aplikace s DNA profily

Reagencie, to jsou nejrůznější chemické látky a činidla, která v laboratořích slouží ke spouštění chemických reakcí a nechybí tak samozřejmě ani v naší nabídce. Najdete u nás bohatý výběr reagencie pro aplikace s DNA profily, s využitím v libovolných analyzátorech, včetně acidobazických a ISE analyzátorů či ISE jednotek biochemických analyzátorů.

Reagencie pro laboratorní aplikace s DNA profily


Bohatý sortiment reagencie pro nejrůznější využití

Ať už tedy hledáte reagencie pro jakoukoliv konkrétní aplikaci, z našeho sortimentu si určitě vyberete. Obsahuje například nukleotidy, FastDigest restrikční enzymy či DNA/RNA modifikující enzymy. Nechybí samozřejmě ani laboratorní systémy a kity, ať už pro klonování, čištění nukleových kyselin či pro přípravu NGS knihoven. A zapomenout samozřejmě nesmíme ani na nejrůznější činidla, substráty, nosiče nebo fluorescenční a nefluorescenční značky pro detekci a značení nukleových kyselin.

Chemická činidla a roztoky pro spouštění chemických reakcí


PCR kity, reagencie na COVID-19, nové testovací soupravy ke CRISPR technologii

V našem e-shopu pořídíte rychle a výhodně PCR kity, reagencie a další chemii na COVID-19 prvotřídní jakosti od společnosti highQu. Náš nabídkový sortiment jsme doplnili vysoce kvalitními diagnostickými kity a reagenciemi od společnosti Creative Diagnostics. A seznamte se rovněž s novými soupravami ke CRISPR technologii.

PCR kity, reagencie na COVID-19Laboratorní plasty

Laboratorní plasty

Certifikované laboratorní plasty pro PCR a tkáňové kultury, pomůcky

Sekvenace DNA

Sekvenace DNA

Sekvenace DNA - klasická na kapiláře i NGS sekvenace nové generace

Syntéza oligonukleotidů a reagencie

Syntéza oligonukleotidů a reagencie

Syntéza oligonukleotidů a nabídka laboratorní reagencie, diagnostických kitů