HYDROPOL Project & Management a.s.


Všehrdova 560/2, Praha 1 118 00
Naše společnost je spolehlivý partner pro mezinárodní rozvoj hydroenergetiky již od roku 1994.
Naší činností je plánování, stavení, řízení a financování malých a středních vodních elektráren a dalších staveb, jako jsou přehrady, jezy, a jiné vodní stavby.
Našim klientům nabízíme široké spektrum inženýrských služeb.
Připravíme projektové dokumentace a studie, místní průzkumy a zaměření. Realizace tendrů. licence a povolení, řízení výstavby a uvedení do provozu.
Pro přesné výpočty výroby el. energie v různých režimech, pro analýzu přechodových stavů hydraulických okruhů nebo na optimalizaci přivaděčů a vtoků, používáme pokročilé softwarové aplikace.
Naší specializací jsou hlavně nové výstavby, složité rekonstrukce, uprating nízko a středněspádých hydroelektráren.
Dodávka celé elektrárny na klíč, ale i jednotlivé turbíny a další specifické komponenty v termínu, kvalitě i ceně podle požadavků zákazníka.
Komplexní služby v oblasti hydroenergetiky.

www.hydropol.cz

Projekce, dodávky na klíč-hydrotechnika, vodní elektrárny, jezy Brno

Projekce, dodávky na klíč-hydrotechnika, vodní elektrárny, jezy Brno

Pokud potřebujete firmu, která provádí plánování, stavení a financování vodních elektráren, obraťte se na nás. Zabýváme se vodní energetikou, děláme plánování, řízení, stavíme a financujeme malé a střední elektrárny, jezy, dále pak další vodní stavby. Naše firma poskytuje inženýrské služby, vytváří projektovou dokumentaci, místní průzkumy a zaměření. Dodáváme elektrárny na klíč i jednotlivé turbíny. My řídíme projekt od začátku do konce. Máme bohaté zkušenosti s výstavbou i provozováním a správou aktiv hydroelektráren. Vždy se snažíme najít rychlé, efektivní řešení. Více informací na webových stránkách.


Vodní elektrárny, dodávky na klíč, vodní energetika Brno

Vodní elektrárny, dodávky na klíč, vodní energetika Brno

Naše firma se zabývá vodní energetikou, hydroenergetikou. Pokud hledáte firmu, která poskytuje takové služby, jste tady správně. Naše specializace je hlavně na nové stavby a složité rekonstrukce, uprating nízko a středněspádých hydroelektráren. Neděláme jen elektrárny na klíč, ale také i turbíny a jiné komponenty. Svěřte výstavbu nebo rekonstrukci elektrárny naší firmě. Realizujeme a připravíme stavbu rychle, za dobrých finančních podmínek, a poskytneme tak investorovi spolehlivou záruku. Dodáme projektové dokumentace a studie, i s místním průzkumem či zaměřením. V rámci služeb je také realizace tendrů, licence a povolení, řízení stavby a uvedení do provozu. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.


Vodní energetika, hydrotechnika, jezy Brno

Vodní energetika, hydrotechnika, jezy Brno

Hledáte firmu, která se zabývá vodní energetikou? Neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost provádí plánování, řízení, stavení a financování malých a středních elektráren, dále pak přehrad, jezů a dalších vodních staveb. Poskytujeme kompletní inženýrské služby. Vytvoříme projektovou dokumentaci, studii, místní průzkumy a zaměření. Přesné softwarové aplikace nám slouží pro přesný výpočet výroby el. energie, pro analýzu přechodových stavů hydraulických okruhů popřípadě na optimalizaci přivaděčů a vtoků. Naší další specializací jsou nové výstavby, složité rekonstrukce a další. Dodáváme elektrárny na klíč, ale také i jednotlivé turbíny. Vše se snažíme dodat v termínu, kvalitně a dle Vašeho požadavku. Více informací najdete na webových stránkách.


Hydrotechnika, vodní energetika-projekce Brno

Hydrotechnika, vodní energetika-projekce Brno

Sháníte firmu, která plánuje, staví a financuje vodní stavby? Kontaktujte nás. Uděláme plán, postavíme, řídíme a financujeme střední a malé vodní elektrárny, dále pak přehrady, jezy a přivaděče. Úspěšně jsme zrealizovali již několik desítek projektů, umíme dobře propojit technické možnosti s komerčními požadavky. Pro naše klienty máme široký okruh inženýrských služeb. Například pro přesné výpočty výroby elektrické energie v různých režimech využíváme nejnovější softwarové aplikace. Specializujeme se na nové výstavby a složitější rekonstrukce, uprating nízko a středněspádých hydroelektráren. Dodávka elektrárny na klíč, jednotlivé turbíny, a jiné komponenty. Snažíme se vše plnit v termínu, kvalitně. Více informací najdete na webových stránkách.


Projekce a výpočty, vodní energetika, jezy, Brno

Projekce a výpočty, vodní energetika, jezy, Brno

Hledáte společnost, která se zabývá hydroenergetikou? Pak jste tady správně. Jsme spolehlivým partnerem pro mezinárodní rozvoj hydroenergetiky. Naší hlavní činností je plánování, stavění, řízení a financování menších i středních elektráren, přehrad, jezů a dalších vodních staveb. Poskytujeme široké spektrum inženýrských služeb. Provádíme projekce a výpočty, připravíme Vám projektovou dokumentaci, studii i zaměření. Používáme pokročilé softwarové aplikace. Naší specializací jsou hlavně nové výstavby, složité rekonstrukce, uprating nízko a středněspádých hydroelektráren. Dodáváme celé elektrárny na klíč, ale i jednotlivé turbíny a další specifické komponenty v termínu a kvalitně dle požadavků zákazníka. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů
  • výroba elektrické energie, využití vodních toků, vodní turbíny, obnovitelné energetické zdroje, výstavba vodních elektráren
  • výstavba vodních děl, dodávky vodojemů, čistírny odpadních vod, rekonstrukce ochranných hrází, protipovodňová opatření

KONKORDIA Pohřební ústav Zdeněk Melichárek

Související články
Stavba beze všech starostí

D-BAU s.r.o.

Stavba beze všech starostí

Stavby takzvaně „na klíč“ se staly už běžnou záležitostí, kterou nabízí řada stavebních firem. Právě proto, že je jich dostatek, můžeme si vybrat tu nejlepší. Společnost D-BAU s.r.o. Semily získala už několik ocenění ve svém oboru.


Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Ty správné potraviny vznikají jen v kvalitních závodech

V současné době se roztrhl pytel s kritikami potravin, jako jsou vajíčka, mléko, ale i maso. Spotřebitelé se tak potýkají s nepříjemnou situací, kdy neví, komu a čemu věřit a podle čeho vybírat kvalitní maso. Neexistuje nějaký univerzální návod, díky kterému si můžete být jisti, že zakoupené maso vytvoří explozi chuťových buněk. Jedno je však jisté - s masem se musí od začátku do konce zacházet podle přesných technologických postupů.


Návrhy a kompletní dodávka interiéru na klíč

Projekční atelier ZUZI s.r.o.

Návrhy a kompletní dodávka interiéru na klíč

Chcete mít moderní, nový a krásný dům, ale nevíte, jak to uvnitř přizpůsobit k dokonalosti? Jste s představivostí trochu na štíru a netušíte, co všechno si můžete přát? V interiéru můžete využít inovativní materiály nebo moderní vybavení. Mnohdy ani netušíme, jak přizpůsobit interiér, aby vypadal krásně a byl praktický, a proto můžete využít služby firmy Projekční atelier ZUZI s.r.o., která projektuje, navrhuje, kompletuje a vybavuje interiéry se všemi detaily a to na klíč.


Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu

NV Engineering s.r.o.

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své desáté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.