HYDROPOL Project & Management a.s.


Všehrdova 560/2, Praha 1 118 00
Naše společnost je spolehlivý partner pro mezinárodní rozvoj hydroenergetiky již od roku 1994.
Naší činností je plánování, stavení, řízení a financování malých a středních vodních elektráren a dalších staveb, jako jsou přehrady, jezy, a jiné vodní stavby.
Našim klientům nabízíme široké spektrum inženýrských služeb.
Připravíme projektové dokumentace a studie, místní průzkumy a zaměření. Realizace tendrů. licence a povolení, řízení výstavby a uvedení do provozu.
Pro přesné výpočty výroby el. energie v různých režimech, pro analýzu přechodových stavů hydraulických okruhů nebo na optimalizaci přivaděčů a vtoků, používáme pokročilé softwarové aplikace.
Naší specializací jsou hlavně nové výstavby, složité rekonstrukce, uprating nízko a středněspádých hydroelektráren.
Dodávka celé elektrárny na klíč, ale i jednotlivé turbíny a další specifické komponenty v termínu, kvalitě i ceně podle požadavků zákazníka.
Komplexní služby v oblasti hydroenergetiky.

www.hydropol.cz

Produkty
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů
  • výroba elektrické energie, využití vodních toků, vodní turbíny, obnovitelné energetické zdroje, výstavba vodních elektráren
  • výstavba vodních děl, dodávky vodojemů, čistírny odpadních vod, rekonstrukce ochranných hrází, protipovodňová opatření

Komplexní stavby a rekonstrukce koupelen Brno, rekonstrukce bytových jader na klíč.

Komplexní stavby a rekonstrukce koupelen Brno, rekonstrukce bytových jader na klíč

Čištění odpadních vod Liberec, domovní čistírny odpadních vod, žumpy, septiky, šachty, bazény.

Čištění odpadních vod Liberec, domovní čistírny odpadních vod, žumpy, septiky, šachty, bazény

Související články
Projektování a inženýring

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Projektování a inženýring

Sháníte kvalitní projektové a inženýrské služby v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby nebo provozy pro zpracování potravin? V tom případě jsme vaší vhodnou volbou! Naše firma PMZ PROJEKT spol. s.r.o. působí po celé České republice i na Slovensku. Na kontě již máme stovky malých i velkých zakázek. Některé sahají až do stovek milionů korun. Věnujeme se vypracování projektů pro potravinářský průmysl, pro průmyslové stavby a dále pro pozemní stavitelství.


Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Ing. Tomáš Novotný

Stavební a inženýrská činnost – oblast Prahy a Středních Čech

Hledáte v Praze profesionální stavebního projektanta? Potřebujete poradit s projekční činnosti rodinného domu, komerční budovy či jiného objektu? Zajistit stavební povolení, technický a autorský dozor, statistické výpočty nebo jen doporučit stavební firmu? Na tyto služby je nejlepší najmout si odborníka. Ing. Tomáš Novotný je autorizovaný inženýr v oboru pozemních staveb neboli stavební projektant a proto rád a ochotně pracuje na všech zakázkách týkajících se Prahy a Středních Čech.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Uniservis Hašek s.r.o.

Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering s.r.o.

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.


Firemní články
Projekce, dodávky na klíč-hydrotechnika, vodní elektrárny, jezy Brno

Projekce, dodávky na klíč-hydrotechnika, vodní elektrárny, jezy Brno

Pokud potřebujete firmu, která provádí plánování, stavení a financování vodních elektráren, obraťte se na nás. Zabýváme se vodní energetikou, děláme plánování, řízení, stavíme a financujeme malé a střední elektrárny, jezy, dále pak další vodní stavby. Naše firma poskytuje inženýrské služby, vytváří projektovou dokumentaci, místní průzkumy a zaměření. Dodáváme elektrárny na klíč i jednotlivé turbíny. My řídíme projekt od začátku do konce. Máme bohaté zkušenosti s výstavbou i provozováním a správou aktiv hydroelektráren. Vždy se snažíme najít rychlé, efektivní řešení. Více informací na webových stránkách.


Vodní elektrárny, dodávky na klíč, vodní energetika Brno

Vodní elektrárny, dodávky na klíč, vodní energetika Brno

Naše firma se zabývá vodní energetikou, hydroenergetikou. Pokud hledáte firmu, která poskytuje takové služby, jste tady správně. Naše specializace je hlavně na nové stavby a složité rekonstrukce, uprating nízko a středněspádých hydroelektráren. Neděláme jen elektrárny na klíč, ale také i turbíny a jiné komponenty. Svěřte výstavbu nebo rekonstrukci elektrárny naší firmě. Realizujeme a připravíme stavbu rychle, za dobrých finančních podmínek, a poskytneme tak investorovi spolehlivou záruku. Dodáme projektové dokumentace a studie, i s místním průzkumem či zaměřením. V rámci služeb je také realizace tendrů, licence a povolení, řízení stavby a uvedení do provozu. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.


Vodní energetika, hydrotechnika, jezy Brno

Vodní energetika, hydrotechnika, jezy Brno

Hledáte firmu, která se zabývá vodní energetikou? Neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost provádí plánování, řízení, stavení a financování malých a středních elektráren, dále pak přehrad, jezů a dalších vodních staveb. Poskytujeme kompletní inženýrské služby. Vytvoříme projektovou dokumentaci, studii, místní průzkumy a zaměření. Přesné softwarové aplikace nám slouží pro přesný výpočet výroby el. energie, pro analýzu přechodových stavů hydraulických okruhů popřípadě na optimalizaci přivaděčů a vtoků. Naší další specializací jsou nové výstavby, složité rekonstrukce a další. Dodáváme elektrárny na klíč, ale také i jednotlivé turbíny. Vše se snažíme dodat v termínu, kvalitně a dle Vašeho požadavku. Více informací najdete na webových stránkách.


Hydrotechnika, vodní energetika-projekce Brno

Hydrotechnika, vodní energetika-projekce Brno

Sháníte firmu, která plánuje, staví a financuje vodní stavby? Kontaktujte nás. Uděláme plán, postavíme, řídíme a financujeme střední a malé vodní elektrárny, dále pak přehrady, jezy a přivaděče. Úspěšně jsme zrealizovali již několik desítek projektů, umíme dobře propojit technické možnosti s komerčními požadavky. Pro naše klienty máme široký okruh inženýrských služeb. Například pro přesné výpočty výroby elektrické energie v různých režimech využíváme nejnovější softwarové aplikace. Specializujeme se na nové výstavby a složitější rekonstrukce, uprating nízko a středněspádých hydroelektráren. Dodávka elektrárny na klíč, jednotlivé turbíny, a jiné komponenty. Snažíme se vše plnit v termínu, kvalitně. Více informací najdete na webových stránkách.


Projekce a výpočty, vodní energetika, jezy, Brno

Projekce a výpočty, vodní energetika, jezy, Brno

Hledáte společnost, která se zabývá hydroenergetikou? Pak jste tady správně. Jsme spolehlivým partnerem pro mezinárodní rozvoj hydroenergetiky. Naší hlavní činností je plánování, stavění, řízení a financování menších i středních elektráren, přehrad, jezů a dalších vodních staveb. Poskytujeme široké spektrum inženýrských služeb. Provádíme projekce a výpočty, připravíme Vám projektovou dokumentaci, studii i zaměření. Používáme pokročilé softwarové aplikace. Naší specializací jsou hlavně nové výstavby, složité rekonstrukce, uprating nízko a středněspádých hydroelektráren. Dodáváme celé elektrárny na klíč, ale i jednotlivé turbíny a další specifické komponenty v termínu a kvalitně dle požadavků zákazníka. Více informací najdete na webových stránkách.