DŘEVOSTYL CZ s. r. o.


Českobratrská 84, Přelouč 535 01

Výroba:
- atypické dřevěné palety
- výroba beden
- řezivo surové
- řezivo sušené
- řezivo hoblované
- výroba palet pro domácí i zahraniční klienty

IČ: 25288962
DIČ: CZ25288962
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Hana Bartoňová

Dřevěné palety a bedny

Dřevěné palety a bedny

Společnost DŘEVOSTYL CZ - vyrábí atypické dřevěné palety a bedny - prodává palety do Pardubic, Hradce Králové a celé ČR - zajišťuje ošetření IPPC palety - vyrábí dřevěné obaly - provádí sušení dřevěného materiálu - vyrábí dřevěné bedny - dodává atypické dřevěné palety Výhodou naší firmy je rychlost a kvalita výroby palet a beden. Neváhejte nás kontaktovat, obratem Vám vytvoříme cenovou nabídku a návrh skladby palety.


Výroba dřevěných palet Hradec Králové, Svitavy – DŘEVOSTYL CZ Pardubice

Výroba dřevěných palet Hradec Králové, Svitavy – DŘEVOSTYL CZ Pardubice

-vyrábíme atypické i standartní dřevěné obaly – palety a bedny. -palety i bedny dodáváme v mokrém nebo sušeném stavu - možnost tepelného ošetření se značkou IPPC. - cenu palety navrhujeme dle požadavků na rozměr, nosnost a specifických prvků palety - palety ve standartní kvalitě - palety vyrobíme rychle a kvalitně Mezi naše zákazníky patří nejen firmy z Pardubic, ale i z Hradce Králové, Svitav, Kolína, Chrudimi a z celého regionu.


Atypické dřevěné bedny a palety, dřevěné obaly DŘEVOSTYL CZ

Atypické dřevěné bedny a palety, dřevěné obaly DŘEVOSTYL CZ

Atypické dřevěné bedny a palety, dřevěné obaly DŘEVOSTYL CZ Pardubice Společnost DŘEVOSTYL CZ - vyrábí atypické dřevěné bedny a palety - dodává dřevěný obalový materiál - dodává dřevěné bedny a palety nejen do Pardubic, Hradce Králové ale i do Prahy, Brna a celé ČR - prodává dřevěné přepravní obaly - zajišťuje tepelné ošetření IPPC - prodává bedny a palety - dodává atypické dřevěné bedny Naše firma Vám vyrobí dřevěné palety a bedny dle Vašeho přání a v domluveném termínu.


Výprodej řeziva na palety, výprodej hřebíky

Výprodej řeziva na palety, výprodej hřebíky

-hranol 75x75 mm, cena 2500,- Kč/m3 -hranol 50x100x2400 mm, cena 3600,- Kč/m3 -prkna 22x75x3000 mm sušená, cena 4150,- Kč/m3 -prkna 14x75x600 mm, cena 2500,- Kč/m3 -prkna 14x75x800 mm, cena 2500Kč Kč/m3 -hřebíky konvexní do linky na palety -výrobce Hašpl -2,8/3,1 x 30 cca 2424 kg, cena 20,- Kč/kg -2,8/3,1 x 32 cca 500kg, cena 20,-Kč/kg


Prodej palet Kolín, Hradec Králové,Přelouč – DŘEVOSTYL CZ Pardubice

Prodej palet Kolín, Hradec Králové,Přelouč – DŘEVOSTYL CZ Pardubice

- výroba a prodej dřevěných palet - výroba a prodej dřevěných beden - prodej řeziva-hranoly a prkna - tepelné ošetření palet a označení IPPC - standartní palety, atypické palety


Dřevěné obaly, přepravní obaly, palety a bedny, DŘEVOSTYL CZ Pardubice

Dřevěné obaly, přepravní obaly, palety a bedny, DŘEVOSTYL CZ Pardubice

- jsme výrobci atypických dřevěných palet a atypických dřevěných beden - jsme výrobci standartních dřevěných palet a beden - palety a bedny vyrábíme ve standartní kvalitě pro výrobu palet - vlastníme certifikát pro ošetření palet s označení m IPPC - výdej palet provádíme ve všední dny po – pá od 6 do 16 hodin. - u pravidelně se opakující výroby držíme část výroby skladem pro dodávky tzv. Just in TimeDalší produkty a služby
  • stavební řezivo z jehličnanů, stavební řezivo z listnáčů, impregnované stavební řezivo, sušené stavební řezivo, omítaná prkna, neomítaná prkna, středové fošny, čtvercové dřevěné hranoly, dřevěné latě
  • stromečkové a atypické palety, europalety a paletové ohrádky, EUR a IPPC palety, přepravní bedny

Produkty Bochemit – dlouhodobá preventivní ochrana dřeva proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním.

Související články
Prodej a dodávka stavebního, truhlářského a hoblovaného řeziva v regionu Jihlava
Prodej a dodávka stavebního, truhlářského a hoblovaného řeziva v regionu Jihlava

Sháníte zásobování řezivem pro stavební, truhlářskou nebo tesařskou firmu? Pravidelné nebo výjimečné dodávky OSB desek? Využijete je při stavbě nebo rekonstrukci domu, ale mají i další uplatnění v tesařském a stavbařském průmyslu. Prodej a dodávku stavebního, truhlářského a hoblovaného řeziva v regionu Jihlavy zajistí firma Ing. Radek Vintr.


Stavební firma v regionu Třebíč
Stavební firma v regionu Třebíč

Projektování, instalace, zateplování, klasické stavební práce, prodej stavebnin, výstavba krbových kamen nebo stavba novostavby, to všechno jsou služby, které každý den zahrnujeme do naší práce. Naše stavební firma Vesas s.r.o., působí v oblasti Třebíče. Zaměřujeme se na bytovou výstavbu a průmyslové stavby a máme za sebou již mnoho zrealizovaných zakázek. Naší vizitkou jsou spokojení klienti.


Dřevo stále na prvním místě
Dřevo stále na prvním místě

Některé stavební materiály nás nikdy neomrzí. Přestože plasty nahrazují mnoho věcí, zůstane dřevo tím, bez čeho si neumíme představit náš domov. Své o tom jistě ví i společnost Fabri-Moravia s.r.o., která se právě na tento přírodní produkt specializuje.


Prodej stavebního a truhlářského řeziva Oldřichov v Hájích, Chrastava
Prodej stavebního a truhlářského řeziva Oldřichov v Hájích, Chrastava

Kvalitní dřevo na různé využití a odborné poradenství s profesionálním přístupem jsou důležitým obsahem produktů a služeb a přístupu k zákazníkovi. Pokud hledáte široký sortiment dřeva a potřebujete také poradit či využít další služby, tak vašim požadavkům plně vyhoví PILA FACEK s.r.o.