Wood Rakušan
Marek Rakušan
Prodej hoblovaného řeziva ve formě podlahových a terasových prken

Přemýšlíte nad výstavbou nové terasy? Chcete si v domě pořídit nové podlahy? Společnost Wood Rakušan je odborníkem ve výrobě hoblovaného řeziva v rovném i profilovaném tvaru, které se perfektně hodí pro podlahová a terasová prkna. Podlaháři i truhláři si u nás mohou vybrat z bohatého sortimentu.

Společnost Wood Rakušan se zabývá výrobou hoblovaného řeziva, které prodává ve formě podlahových a terasových prken

Hoblované řezivo jako podlahová prkna - podlaha do každého interiéru

Naše společnost se zabývá prodejem hoblovaného řeziva, které vyrábíme v maximálním rozměru 230 mm x 160 mm. K jeho opracování používáme čtyřstrannou 6ti hřídelovou frézku, takže můžeme hoblovat rovné i profilované tvary. Toto řezivo najde perfektní využití v podobě podlahových prken, které dodají Vašemu interiéru úžasný vzhled! Díky nestárnoucímu designu dřeva si taková podlaha najde místo v každé domácnosti.

Podlahová prkna


Příjemné posezení na terase s dřevěnými terasovými prkny od Wood Rakušan

Terasa je místo, kde v teplých letních dnech trávíme spoustu času – ať už posezením s přáteli či grilováním. Pokud uvažujete na výstavbou terasy, nebo nad rekonstrukcí té stávající, kontaktujte nás ohledně výroby terasových prken, které dodají každé terase jedinečný vzhled. Kromě atraktivního vzhledu dřeva, je nesporná výhoda terasových prken také v jejich životnosti – díky kvalitě, kterou nabízíme, si můžete být jisti, že bude Vaše terasa odolná proti nepřízni počasí a vydrží tak mnoho let.

Terasová prknaStavební a truhlářské řezivo

Stavební a truhlářské řezivo

Stavební a truhlářské řezivo, prkna, fošny, využití pro stavebnictví i nábytkářství

Palivové dřevo

Palivové dřevo

Měkké i tvrdé palivové dřevo, ekologický a levný způsob vytápění

Podlahová a terasová prkna

Podlahová a terasová prkna

Prodej hoblovaného řeziva ve formě podlahových a terasových prken