Energotherm Praha s.r.o.


K Hrušovu 293/2, Praha 10 102 03

Specializovaná firma na tepelná čerpadla švédské zn. IVT

DODÁVKA, PROJEKT, MONTÁŽ, PRODEJ.

SORTIMENT :
IVT Greenline C HE - země/voda, voda - nová Tč!
IVT Greenline E HE - země/voda, voda/voda - nová Tč!
IVT AIR - vzduch/voda
IVT Greenline C LC - země/voda
IVT Greenline E LC - země/voda, voda/voda
IVT Greenline D/E/G - země/voda, voda/voda
IVT Greenline G - vysokoteplotní čerpadlo
IVT Nordic Inverter - vzduch/vzduch
Nerezové bojlery ACV.

IČ: 27168077
DIČ: CZ27168077
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Karel Sklenička

Praha prodej síťové solární střídače

Praha prodej síťové solární střídače

Společnost Energotherm Praha s.r.o. nabízí prodej síťových solárních střídačů pro soukromé a podnikatelské účely. Jsou idelaní pro použití u fotovoltaických elektráren. Jednofázové měniče: výkon 2.0 kW, 3.0 kW, 3.6 kW, 4.2 kW, 5.0 kW a 6.0 kW jsou dodávány v beztranformátorovém provedení, aby bylo dosaženo nejvyšších výkonů. Třífázové měniče do 30 kW: výkonnost do 30 kW ve skříňkách s IP65. Více info anleznete viz odkaz níže:


Kompletní fotovoltaické systémy Praha

Kompletní fotovoltaické systémy Praha

Společnost Energotherm Praha s.r.o. nabízí kompletní fotovoltaické systémy. GermanPV kompletní systémy jsou přizpůsobeny potřebám spotřebitelů fotovoltaických systémů. Jsou nastaveny v závislosti na: - místo - orientaci - sklon. Optické uspořádání modulů v inovativním montážním systému je velice variabilný. Pro každou velikost střechy se najde vhodné fotovoltaické zařízení. Více info naleznete viz odkaz níže:


Energotherm Praha - čistá a levná energie pro váš dům

Energotherm Praha - čistá a levná energie pro váš dům

IVT centrum Praha - Prodej , montáž a servis tepelných čerpadel, montáž topných systémů na klíč a poskytování poradenství v oblasti vytápění. Nabízíme zpracování úvodní studie včetně přehledu provozních nákladů ZDARMA. Montujeme výhradně tepelná čerpadla IVT, u topné soustavy pak používáme převážně sortiment KORADO a GIACOMINI (možno samozřejmě dodat i jiný sortiment). Zajišťujeme finanční pomoc týkající se vytápění obnovitelnými zdroji energie.


Praha prodej tepelné čerpadlo IVT PremiumLine EQ

Praha prodej tepelné čerpadlo IVT PremiumLine EQ

Společnost Energotherm Praha s.r.o. nabízí prodej tepelného čerpadla IVT PremiumLine EQ. Jedná se o nejúspornější čerpadlo prodáváné v ČR. Je vybaveno novými kompresory Copeland Scroll s chladivem R410a a oběhovými čerpadly s řízenými otáčkami. Spotřeba elektřiny oproti modelům IVT Greenline HE je u všech modelů nižší o 10 až 16%. Záruka je 5 let na celé tepelné čerpadlo a 10 let na kompresor. Více info naleznete viz odkaz níže:


Prodej tepelných čerpadel IVT, dodávka, projekt, montáž

Prodej tepelných čerpadel IVT, dodávka, projekt, montáž

Tepelná čerpadla Při realizaci nabízíme: - bezplatné poradenství - technický a cenový návrh zdarma - zajištění projektů - montáž tepelných čerpadel - pomoc s vyřízením dotace "Zelená úsporám - v případě zájmu montáž topné soustavy - servis.Další produkty a služby
  • instalace rozvodů tepla, instalace lokálního vytápění, instalace etážového vytápění, instalace ústředního vytápění, instalace dálkového vytápění, instalace podlahového vytápění
  • výroba solární energie, distribuce solární energie, prodej solární energie, fotovoltaické elektrárny

Zabýváme se výrobou vybavení pro lisovny, jako jsou nástroje a díly pro prototypy, formy na plasty, lisovací stroje a mnohé další. Vše zcela na míru zákazníkovi.

Související články
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech
Plynové kotle, servis plynových kotlů i kominické práce nabízí Antonín Pech

Kotle na plyn, tuhá paliva, biomasu i elektrokotle. Jejich prodej, montáže a servis nabízí firma Antonín Pech. Provádíme instalatérské, zámečnické, zednické, obkladačské, soustružnické i kominické práce. Obraťte se na nás také, pokud potřebujete zajistit čištění komínů nebo jejich vložkování. Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla a solární systémy. Ať už sháníte plynové kotle, potřebujete pomoci s návrhem a stavbou kotelny nebo rekonstrukcí bytového jádra, obraťte se na nás.


Dům, který umí energii nejen šetřit
Dům, který umí energii nejen šetřit

Ušetřit za vytápění domu se dá mnoha různými způsoby. Jedním z nich je i instalace takzvané švédské podlahy. Systém umožnuje obnovitelnost zdrojů energie a tím pádem dochází k žádaným úsporám. Toto řešení je možné i u starších objektů, které procházejí rekonstrukcí.


Výměna starého kotle za plynový kondenzační kotel snadno a rychle
Výměna starého kotle za plynový kondenzační kotel snadno a rychle

Už je to víc než rok, co české firmy přestaly pro domovský trh vyrábět klasické atmosférické kotle. Na podzim roku 2015 to nařídila evropská směrnice, která s klasickými atmosférickými kotly od té doby už vůbec nepočítá. Pokud se tedy atmosférický kotel rozbije, není jiná cesta, než ho nahradit novým kondenzačním. A právě na jejich výměnu se specializuje společnost Vodo topo plyn Richard Chrastina.