EPK elektro s.r.o.


Za Humny 247, Rozdrojovice 664 34

EPK elektro s.r.o je česká firma, jejíž hlavním sortimentem je venkovní a průmyslové osvětlení. Velkoobchod s osvětlením
Zajišťujeme kompletní servis při rekonstrukci i návrzích veřejného osvětlení.
Provádíme projektovou dokumentaci,
návrh energetických. úsporných opatření,
podklady pro výběrové řízení,
montážní práce a technický dozor.
-osvětlovací stožáry
-přechodová a podchodová svítidla
-architektonická svítidla
-parková svítidla
-historická svítidla
-silniční svítidla
-průmyslová svítidla
-svítidla pro osvětlení školních tříd a učeben.

IČ: 25527371
DIČ: CZ25527371
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Petr Kubeš

Průmyslová svítidla, Brno, Jihomoravský kraj

Průmyslová svítidla, Brno, Jihomoravský kraj

Firma EPK elektro s.r.o. se sídlem v Rozdrojovicích, okr. Brno - venkov, mimo jiné nabízí různé druhy svítidel: -venkovní osvětlení -průmyslová svítidla -kompletní servis při rekonstrukci a návrzích veřejného osvětlení. -parková svítidla -osvětlovací stožáry -parková svítidla. Působnost Brno, Jihomoravský kraj. Více informací o průmyslových svítidlech naleznete na našich webových stránkách.


Veřejné osvětlení, stožáry, Brno, Jihomoravský kraj

Veřejné osvětlení, stožáry, Brno, Jihomoravský kraj

Firma EPK elektro s.r.o. se sídlem v Rozdrojovicích nabízí: -stožáry pro veřejné osvětlení -výložníky -stožáry pro světelnou signalizaci -speciální stožáry, sloupy nebo výložníky dle požadavků zákazníka a projektové dokumentace -povrchová úprava žárovým zinkováním z vnější i vnitřní strany -je možno provést pouze základní nátěr, metalizaci nebo nátěr zinkovaných stožárů speciální barvou. Působnost Brno, Jihomoravský kraj. Více informací o možnostech veřejného osvětlení a stožárech naleznete na webových stránkách.


Svítidla, silniční, parková svitidla Brno, Jihomoravský kraj

Svítidla, silniční, parková svitidla Brno, Jihomoravský kraj

Česká firma EPK elektro s.r.o se sídlem v Rozdrojovicích, okr. Brno - venkov, nabízí prodej venkovního a průmyslového osvětlení. Svítidla jsou navržena s ohledem na minimalizaci nechtěného rušivého světla, vysokou energetickou účinnost a zrakovou pohodu. Nabídka: -svítidla LED ( parková, uliční ) -svítidla silniční -svítidla parková -svítidla průmyslová ( výbojková i zářivková ) -svítidla pro osvětlování sportovišť -svítidla interiérová -svítidla zemní ( s možností zatížení až 3.500 kg ) -svítidla pro osvětlování tunelů -svítidla pro osvětlování podchodů -zářivková svítidla pro mrazírny od –10°C až –40°C -zářivková svítidla pro vysoké teploty až do +70°C ( +95°C ) -komponenty a náhradní díly ke svítidlům (elektronické předřadníky, zapalovače, kondenzátory, objímky, patice) -stožáry pro světelnou signalizaci -stožáry a výložníky pro veřejné osvětlení -stožárové svorkovnice v krytí IP 43 až IP 55 -lité patice pro stožáry veřejného osvětlení. Doprava zboží je řešena dle dohody. Více informací o svítidlech naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • interiérová a venkovní svítidla, lampy a lustry, bodová světla, světelné zdroje, led osvětlení

Cukrárna Makaludo Kateřina Dolanská

Související články
Reklama, která jde s dobou
Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité
Zajištění ozvučení a osvětlení je při pořádání akcí velmi důležité

Chystáte se pořádat koncert, konferenci, sportovní událost nebo jinou více či méně veřejnou akci? Ať už budete mít vše do posledního detailu naplánováno, špatné ozvučení a osvětlení může celkový dojem z akce pokazit. Využijte služeb profesionálů, kteří se postarají o kompletní ozvučení i osvětlení akcí různého rozsahu.


Detail, na kterém záleží konečný výsledek
Detail, na kterém záleží konečný výsledek

Současná doba dává mnoho prostoru odborníkům na designové návrhy interiérů i exteriérů. Můžeme mít nejnovější výstřelky, ale také například světla ve stylu retro. Co však zůstává vždy stejné, je požadavek na nejvyšší kvalitu. A pokud se k tomu přidá doprava zdarma, pak už není co řešit.


Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.