HIG geologická služba, spol. s r.o.


Hlinky 142c, Brno 603 00

Provádíme tyto průzkumy:
-stavebně geologický a hydrogeologický pro vody, vodní stavby, ochranné hráze a poldry, měření plání, násypů a radonu. Vlastníme vrtnou soupravu HSV 125.
Nosnou činností společnosti je stavebně geologický a hydrogeologický průzkum, měření plání a násypů, hydrogeologický průzkum vod a zemin.

INŽENÝRSKÁ GEOLOGIE.
Inženýrská geologie je v současné době hlavní náplní činnosti firmy.
Jedná se především o průzkumy pro: plošně zakládané, ale i hloubkově či speciálně zakládané stavby.

Hledáme vodu pro studny.

Služby:
- inženýrská geologie
- hydrologie
- ochrana podzemních vod
- ekologické audity
- skládky
- měření radonu
- vrtné práce vlastní vrtnou soupravou
- těžká a velmi těžká penetrace.

IČ: 49969986
DIČ: CZ49969986
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: RNDr. Zbyněk Grünvald

Geologické služby, měřičské, kontrolní práce, měření a průzkumy, Brno

Geologické služby, měřičské, kontrolní práce, měření a průzkumy, Brno

Geologické služby, měřičské a kontrolní práce, měření a průzkum plání a vrstev budoucích cest a silnic a další provádí firma HIG geologická služba, spol. s r.o., z Brna.


Stavba vodních nádrží Brno, geologie, vodní stavby, nádrže Jihomoravský kraj

Stavba vodních nádrží Brno, geologie, vodní stavby, nádrže Jihomoravský kraj

Stavby vodních nádrží, geologie, vodní stavby a nádrže, ochranné suché hráze, rybníky, suchých hrází, malé vodní nádrže zajistí firma HIG geologická služba, spol. s r.o.


Hydrogeologie, ochrana podzemních vod, hydrogeologický průzkum, posudková činnost, Brno

Hydrogeologie, ochrana podzemních vod, hydrogeologický průzkum, posudková činnost, Brno

Hydrogeologie, nalezení pitné, užitkové vody, posudková činnost, ochrana podzemních vod. Specialistou v oboru hydrogelogie je firma HIG geologická služba, spol. s r.o., z Brna.


Hydrogeologický průzkum, ekologické audity Brno

Hydrogeologický průzkum, ekologické audity Brno

Hledáte společnost zabývající se geologickým průzkumem? Využijte našich služeb, věříme, že s námi budete spokojeni. Hlavní činností naší firmy je stavebně geologický a hydrogeologický průzkum. Provádíme měření plání a násypů, hydrogeologický průzkum vod a zemin. Co se týče ekologických prací, realizovali jsme hodně průzkumů pro skládky domovního odpadu. Mezi další námi poskytované služby patří inženýrská geologie, hydrogeologie, vrtné práce, ochrana podzemích vod, ekologické audity, skládky a měření radonu, těžká a velmi těžká penetrace. Neváhejte a obraťte se na nás. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na webových stránkách.


Inženýrská geologie, geologické služby Brno, Jihomoravský kraj

Inženýrská geologie, geologické služby Brno, Jihomoravský kraj

Brněnská společnost HIG geologická služba, s.r.o. nabízí a realizuje služby v oblasti inženýrské geologie. V současné době je inženýrská geologie hlavní činností naší společnosti. Působíme po celém Jihomoravském kraji. Geologické průzkumy pro: -soubory budov, bytové domy a rodinné domy, výrobní haly, skladovací haly, budovy výrobního charakteru, nákupní centra, benzinová čerpadla sportoviště, tenisové haly aj. -plynovody, včetně hydro-ekologického posouzení vlivu na životní prostředí, vodovody, kanalizace, kanalizační čistírny, včetně hydro-ekologického posouzení vlivu na životní prostředí, vodní stavby charakteru "malé vodní nádrže". Provádíme vrtné práce i ve stísněných prostorách vrtnou soupravou HVS 125. Více informací o geologických službách a inženýrské geologii naleznete na webových stránkách společnosti. Kontaktujte nás nebo navštivte naši kancelář v Brně na ulici Hlinky.


Vodní stavby, nádrže Brno, Jihomoravský kraj

Vodní stavby, nádrže Brno, Jihomoravský kraj

Společnost HIG geologická služba, spol. s r.o. se sídlem v Brně nabízí služby v oblasti geologie a vodních staveb. Vodní stavby, vodní nádrže: -ochranné suché hráze -odkaliště -rybníky -malé vodní nádrže -poldry. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Hlinky. Kompletní nabídku služeb a prací prováděných naší geologickou společností naleznete na webových stránkách.


Geologické služby, měřičské, kontrolní práce Brno

Geologické služby, měřičské, kontrolní práce Brno

Společnost HIG geologická služba, spol. s r.o. sídlící v v Brně nabízí služby v oblasti geologických služeb, měřičské, kontrolní práce. Měřičské a kontrolní práce: -měření a průzkum plání a vrstev budoucích cest a silnic -pro rekonstrukce měření radonových par do vnitřního prostředí budov -měření rizikovosti vzniku radonových par -měření na vrstvách ochranných hrází a malých vodních nádrží metodou rázové zkoušky dle ČSN 736192 -kontrola násypů a podsypů statickou zátěžovou zkouškou dle ČSN 721006 Více informací o geologických službách a kompletní soupis služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Hydrogeologie Brno, Jihomoravský kraj

Hydrogeologie Brno, Jihomoravský kraj

Společnost HIG geologická služba, s.r.o. se sídlem v Brně nabízí služby v oblasti hydrogeologie. Práce spojené s hydrogeologií: -směrovány k nalezení pitné či užitkové vody -převážně v horninovém prostředí -vybudování vodního zdroje dle platných hygienických norem -posudková činnost -zhodnocení a vytvoření reálné prognózy možností získání požadovaného vodního zdroje -provádíme vrtné práce vlastní vrtnou soupravou. Posudková činnost -hydrogeologické posouzení vnějších vlivů (výstavba, zemědělská činnost, skladování aj.) na vodní zdroje průzkumných území -návrhy pásem hygienické ochrany, jejich zmenšení -posuzování povrchových vod -posuzování podzemních vod. Více informací o hydrogeologii v Brně naleznete na webových stránkách společnosti.Další produkty a služby
  • inženýrská geologie a geotechnika, geodézie, geometrické plány, sanace podzemních vod, vytyčovací práce

POHŘEBNÍ ÚSTAV hlavního města Prahy

Související články
Geodetické práce Hradec Králové
Geodetické práce Hradec Králové

Společnost GON Hradec Králové, a.s. se zaměřuje na geodetické práce. Všechno na zemi má své místo. Každičký centimetr musí být zaznamenán a veden v katastru. Geodézie však také znamená vyhotovování map na základě výpočtů a různých informací z terénu.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Geodetické práce Dvůr Králové
Geodetické práce Dvůr Králové

V jaké oblasti můžete potřebovat geodetické práce? Mezi nejčastější služby patří beze sporu vyhotovování geometrických plánů. Mezi další se řadí geodetické práce v investiční výstavbě nebo zhotovování mapových podkladů.


Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava
Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava

Když se řekne geodetická práce, každý si hned představí vytyčení hranic pozemků. Ovšem tato práce v sobě skrývá mnoho dalších služeb. Jedná se o běžné vytyčení hranic pozemků, ale také zaměřování budov, vyhotovování veškerých plánů a dokumentů, zanesení do katastru nemovitostí, ale může se jednat také o zvláštní posudky a mnoho dalšího, a právě tyto služby vám odborně a spolehlivě provede firma SURGEO, s.r.o.