Satelitní technika s.r.o.


Husitská 21, Praha 3 130 00

Velkoobchod, maloobchod, prodej:
- satelitní technika digitální satelitní přijímače
- satelity
- antény
- datové antény 2GHz
- dekódování
- kabely, konektory
- kování
- multipřepínače
- paraboly
- prvky rozvodů
- SAT PC karty
- skupinový příjem
- zesilovače
- digitální přijímače
- konvertory
- motory, přepínače
- výprodej, bazar.

IČ: 27889581
DIČ: CZ27889581
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč

Satelitní a anténní technika prodej Praha

Satelitní a anténní technika prodej Praha

Společnost Satelitní technika s.r.o.nabízí prodej satelitní a anténní techniky, včetně příslušenství nutného k jejich instalaci a provozu. Nabízíme možnost nákupu satelitních kompletů na přání zákazníka. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


Nákup satelitních kompletů Praha

Nákup satelitních kompletů Praha

Společnost Satelitní technika s.r.o. se specializuje na prodej satelitní techniky, včetně příslušenství. Dále nabízíme možnost nákupu satelitních kompletů na přání zákazníka. Prodáváme techniku pro: - satelitní příjem - pozemní příjem - skupinový příjem. V naší nabídce máme i velký výprodej zboží. Společnost má velké zkušenosti s výběrem optimálních řešení pro: - soukromé osoby - panelové domy - penzióny - hotely. Nejen pro naše zákazníky zajišťujeme odbornou instalaci a servis zakoupeného zboží.Další produkty a služby
  • satelitní přijímače HDTV, satelitní přijímače SDTV, set top boxy, montáž satelitů, montáž televizních antén, servis televizních antén

Hanoka - Ing. Hanzl Garážová vrata a brány Kladno

Související články
Elektroinstalace - základ každé stavby
Elektroinstalace - základ každé stavby

V současné době je elektroinstalace základním kamenem každého stavení. Bez elektřiny dnes zkrátka nelze žít a na elektroinstalační práce je třeba myslet již při projektování domu nebo bytu. Elektrikářské práce jsou velmi důležité, o to pečlivější by měl být výběr firmy, eventuálně řemeslníků.


Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě
Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě

Telekomunikace a informační technologie vyžadují ke své činnosti kvalitní kabely a dráty. Ty běžně slouží jako médium pro přenos nejrůznějších signálů, a je tedy nutné zajistit maximální kvalitu těchto prvků. Najít spolehlivého dodavatele těchto produktů se může zdát složité, avšak opak je pravdou. Na trhu totiž působí firma KABEL Trade Praha s.r.o., která má s distribucí kabelových prvků a systémů více jak dvacetileté zkušenosti.


Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou
Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou

Anténní systémy, vybavení pro datová centra a kabely všeho druhu? To je společnost KABEL TRADE.


CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality
CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

V dnešní době se kladou velké nároky na pokrytí signálem. Mobilní technologie využíváme každým dnem a je pro nás velkou nepříjemností, narazíme-li na místo, kde tzv. „nemáme signál“. O to horší je to v případě, nastává-li tato situace uvnitř budov. Existují však systémy, které dokáží RF signály posílit či rozšířit i do méně přístupných míst. Mobilní sítě GSM, UMTS či LTE tak mohou být díky těmto zařízením dostupné prakticky kdekoliv – např. v budovách či tunelech.