JUDr. Jaroslav Kubát


Topolová 19/1420, České Budějovice 370 08

Odhad nemovitostí JUDr. Jaroslav Kubát - soudní znalec - odhadce cen nemovitostí - posudky - smlouvy - právník - zajištění prodeje nemovitostí
Znalecké posudky v oboru ekonomika – oceňování nemovitostí
Oblast působení:
- České Budějovice, Tábor, Praha.
Konzultační čínnost
v Českých Budějovicích, příp. v Praze na základě vzájemné dohody.
Napište krátkým mailem Váš problém, který potřebujete řešit při nakládání s nemovitostí, a já Vám poradím, zda potřebujete znalecký posudek nebo spíše tržní odhad. Zařídím Vám i veškeré právní služby spojené s nakládáním s nemovitostí jako je vypracování všech druhů smluv (kupní, darovací, směnná, nájemní apod.) návrhů na vklad do katastru nemovitostí a veškerý další právní a technický servis.

IČ: 70517100
DIČ:
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • dědické právo, vlastnické právo, rozvody a výživné, právo obchodních společností, obhajoba v přípravném řízení
  • oceňování nemovitostí, tržní hodnota, znalecké posudky, odborné expertízy, odhad a oceňování majetku

OMEGA, spol. s r.o.

Související články
Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu
Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své desáté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha
Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.